ANKET: Toplanın, Yaz Dizilerinin En İyi Kadın Oyuncusunu Seçiyoruz!

ANKET: Toplanın, Yaz Dizilerinin En İyi Kadın Oyuncusunu Seçiyoruz!

Yaz sezonunu kapatmak üzereyken televizyon ekranlarında yaz boyunca seyirciyi ekrana kitleyen birbirinden yetenekli de kadın oyuncuları izledik. Kiminin çıkış projesi oldu kimini de ekranlarda görmeyi özlemiştik ve kavuştuk. Tüm bu isimler arasından en iyi ismi seçmek için anketi başlatıyoruz.

Anketimiz yazının sonunda, diziler alfabetik sıraya göre ayarlanmıştır.

Anket 22 Eylül Cumartesi gecesi 23:00’de kapatılacaktır.

Gözde Mutluer (4N1K)

Melekler Korusun dizisi ile hayatımızda uzun bir süre olacağını gösteren Gözde Mutluer 4N1K kitabından uyarlanan filmlerde Yaprak Ayvaz karakterine hayat verdikten sonra bu durum dizi içinde devam etti. 10’a yakın projede yer alan birçok film ve reklam filmlerinde de oynamış olan güzel oyuncu bugünlerde Fox ekranlarında canlandırdığı Yaprak karakteri ile evlerimizin küçük kızı olmaya aday gibi görünüyor.

Alina Boz (Elimi Bırakma)

İlk olarak Cesur Hemşire dizisinde kendisini gösteren Alina Boz hayatının dönüm noktasını Paramparça dizisi ile yaptı. Duru güzelliğini yanı sıra yeteneği ile çok fazla ara vermeden birçok projede yer aldı. Paramparça dizisinden sonra ise bu yaz sezonunda tekrar ses getirecek bir proje ile TRT ekranlarında boy gösterdi.

Demet Özdemir (Erkenci Kuş)

Yaz dizilerinin vazgeçilmez yüzü olan Demet Özdemir sadece güzelliği değil aynı zamanda yeteneği ve çalışkanlığı ile bulunduğu her projede ön plana çıkmayı başarıyor. No:309 ile büyük bir çıkış yakaladıktan sonra bu yaz sezonunda çok konuşulan dizisi Erkenci Kuş ile ekranlarımıza tekrar geldi. Bugünlerde Can Yaman ile aralarındaki enerji ve uyumdan dolayı konuşulan isimler arasında yer alıyor.

Aleksandra Nikiforova (Kalbimin Sultanı)

Kalbimin Sultanı diziyle beraber hayatımıza yeni bir güzel girmiş oldu. Anna rolüne hayat verdi ancak Alexandra Nikiforova uzun süre ekranlarda olacak bir isim gibi görünüyor.

Gülper Özdemir (Meleklerin Aşkı)

İlk oyunculuğunu Bana Sevmeyi Anlat dizisi ile yaptıktan sonra hayatımıza kesin girişi Tutsak dizisi ile yaptı. Orada canlandırdığı Elif karakteri ile yeni bir oyuncu olan Gülper yeteneğini gözler önüne seriyordu. Çok fazla ara vermeden bu yaz Meleklerin Aşkı dizisinde Melek ile tekrar hayatımıza girdi ve bir kez daha gönülleri feth etti.

[poll id=”24″]

Pigtest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir