Survivor Kadrosunda Yeni İsimler

Survivor Kadrosunda Yeni İsimler

Her sene olduğu gibi bu senede başladığı günden itibaren izleyenleri ekrana kitleyen ve çekişmenin azalmadığı Survivor All Star-Gönüllüler’de oyuncu kadrosunun dengesi ve sağlık sorunları nedeniyle adaya veda eden isimlerin yerine katılanlar olmuştu. İşte o isimler ;

-Emre Durak

Mesleği animatörlük olan çalışan Emre Durak, Anadolu Üniversitesi Doğal Kaynaklar Reaksiyon ve Turizmi mezunu. Emre’nin ilk sözleri “Elimden geleni ardıma koymam, ben sınırlara karşı doğdum. Tecrübeye ayrıca zorluğa doymam” oldu. Renkli karakteri ile pozitif düşünce biçimiyle adaya enerji getirecek bir isim olduğu düşünülse de; İpek Yaşar ve Melih Özkaya ile girdiği potada elenen isim olmuştur.

Kim bilir belki gelecek sene tekrar Survivor’da görürüz kendisini 🙂

-İpek Yaşar

İpek Yaşar Hukuk Fakültesi mezunu aynı zamanda Galatasaray A Takımı’nda forma giymiş milli su topu oyuncusudu. Ayrıca atlet olan İpek,Crossfit hocalığı yapmaktadır.
Yarışmaya katıldığı günden itibaren kendisinden beklenilen performansı gösteremeyen İpek Ramazan Kalyoncu ve Birsen Bekgöz ile girdiği eleme potasında adaya veda eden isim oldu.

 

-Mustafa Kemal Kurt

19 Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi mezunu olan yarışmacı aynı zamanda profesyonel Rugby oyuncusudur. Mustafa Kemal,Rugby’nin yanı sora Crossfit alanında da uluslar arası müsabakalarda yer almıştır.
Yarışmaya hızlı bir giriş yapan Kurt,katıldığı haftanın erkeklerde performans sıralamasında ikinci olmuştur.

-Batuhan Buğra Eruygun

Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunudur. Atletizm sporu ile uğraşmaktadır. 110 metre engelli yarışmalarında koşan Eruygun, Fenerbahçe Spor Kulübü lisanslı ve milli sporcusudur. Hızından söz ettiren yarışmacı ilerleyen yarışlarda da büyük çekişmelerin olacağının sinyallerini şimdiden vermeye başladı .

-Elif Şadoğlu

Elif Şadoğlu Fitness Eğitmenliği yapmaktadır. 2014 TVG ve Fitness şampiyonasında Avrupa Vücut Geliştirme Fitness şampiyonu olmuştur. Survivor 2017 sezonundan tanıdığımız yarışmacı bu sezon All Star takımında yarışacak.

Yiğit Dikmen

Crossfit sporı ile uğraşan yarışmacı Survivor 2014 sezonundan tanıdığımız bir yüz. Hırslı bir yarışmacı olan Dikmen,Turabi ile yaşadığı sert diyaloglarla akıllarda kalmıştı. Bu sezon yine aynı takımda yer alan ikili arasında neler yaşanır bilinmez ancak rekabetin doruklara ulaşacağını sezer gibiyiz 🙂

Berna Canbeldek

Geçtiğimiz haftalarda oynadığı oyun sonrası sakatlanan ve yarışmaya devam edemeyen Ecem Karaağaç’ın yerine yarışmaya dahil olan son isim oldu. Survivor 2014\2015 Ünlüler-Gönüllüler yarışmasına da katılmış olup Survivor 2014’de Sahra ile arasında çıkan kavgadan dolayı diskalifiye olup adaya veda etmişti.
Bu sezon tekrar bir arada göreceğimiz ikili son duyumlara göre aradaki buzları eritmişler.Bakalım bu sezon belki bir dostluk daha doğar kim bilir? 🙂


 

Sedalizm

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir