13 Ocak – 19 Ocak Haftalık Burç Yorumları

13 Ocak – 19 Ocak Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumları için gelenleri hızlı bir şekilde aşağıya alalım. Yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

Koç burçları için bu hafta sosyal hayatları oldukça aktif geçebilir. Tüm hafta farklı şekillerde yolunuza çıkan bu sosyal aktiviteler sonucunda farklı bir yenilik ile karşılaşabilirsiniz. Bu hafta içerisinde var olan enerjinizi eğitim ya da kariyer alanlarına yönlendirmek oldukça doğru bir hareket olacaktır. Sizi bekleyen yoğun dönem içerisinde dinlenmeyi de ihmal etmeyin.

Sizin içinde sosyalleşme ve gezme için aktif bir hafta olacak. Bu zamanları kendi düşüncelerinize yakın insanlarla yaparak daha da haftanızı güzelleştirebilirsiniz. Hafta içerisinde terfi adımları atabilir farklı bir işe yönelebilirsiniz. Her ne olursa olsun sizin için bu hafta kariyer konusunda oldukça şanslı adımlar var.

Haftalık burç yorumları içerisinde Boğa burcu gibi kariyer konusunda İkizler burcu da oldukça aktif görünüyor. Bu hafta emeklerinizin sonucunu alabileceğiniz bereketli bir hafta olacak. Yurtdışı bağlantıları ile ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir. Sanatsal yönünü bu hafta içinde oldukça ağır basacak. Yalnız olan ikizler burçları için bu hafta yakın çevrelerinden biri ile flört söz konusu olabilir.

İkili ilişkileriniz de büyük değişimlerin yaşanacağı bu hafta; emeklerin somut örneklere dönüştüğünü görebileceksiniz. Bu hafta içerisinde farklı organizasyonlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Bu durumda önceliğinizi ailenize verebilirsiniz. Aileniz ile beraber olmak sizi mutlu edecektir. Yalnız olan Yengeç burçları bu hafta içerisinde yeni aşklara yelken açabilirler.

Hafta içerisinde şans, mutluluk ve keyifli anlar sizi bekliyor. Uzun süredir kafanızda olan işler için adım atmanın tam zamanı olacaktır. Şans ve bereket getiren bu hafta içerisinde doğru adımlar ile isteklerinize ulaşmanız mümkün görünmekte. İlişkisi olan Aslan burçları bu hafta ilişkilerini bir adım ileriye taşıyabilirler.

Başak burçları eğer yalnız ise bu hafta onların ciddi bir ilişkiye hazırlanma dönemi olacak. Bir beraberliği olan başak burçları bu hafta ilişkilerinde ciddi bir adım atmaya hazırlanabilirler. Fazla kilonuz var ise bu hafta diyete başlayabilir ya da spor için bir merkeze gidebilirsiniz. Pek çok konuda etrafınızdaki insanlardan destek alabileceğiniz dönemde olacaksınız.

İş ortamında daha keyifli zamanların bir adımı bu hafta içerisinde atılacak. İş arkadaşlarınız ile aranızda keyifli paylaşımlar olurken siz de iş yerinde daha keyifli çalışmayı başarabileceksiniz. Bunların yanı sıra ise tembelliğin açık olduğu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Hiç rehavete kapılmadan günlük işlerinizi sürdürmelisiniz. Yalnız olan Terazi burçları bu hafta içerisinde yeni aşklarını bulabilirler.

Haftalık burç yorumları içerisinde en dolu dizgin aşk, Akrep burçlarını beklemekte. Bu hafta dikkatli olmakta fayda var. Evli olan Akrep burçları bu hafta içerisinde bebek haberi alabilirler. Hafta içerisinde para harcarken oldukça dikkatli olmalısınız. Yeni borçların başlangıcını yapmak istemezsiniz.

Evinizle ilgilenebilir ve yaşam alanınızı daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Arkadaşlarınızdan pek çok konuda bu hafta içerisinde destek görebilirsiniz. Sorunlarınızı gizlemek yerine arkadaşlarınız ile paylaşmayı deneyebilirsiniz. Yeni bir kurs ya da eğitim başlangıcını bu hafta yapabilirsiniz. Öğrenmek istediğiniz ve merak ettiğiniz her ne varsa bu hafta içerisinde kesin bir adım atmak için oldukça uygun.

Keyifli ve minik bir seyahat istiyorsanız kesinlikle bu hafta aralığında gerçekleştirebilirsiniz. Etrafınızdaki insanlara daha fazla empati kurarak yaklaşmanız lazım. Bazı durumlarda dikkatinizi kaybedebilir ve karşınızdaki kişileri dinlemiyor gibi görünebilirsiniz. Eğer almak istediğiniz bir eğitim var ise; bu hafta bir adım atmak için oldukça uygun bir zaman olacak.

Bu haftanın bereketi sizinle olacak. Kazançlarınızda oldukça fazla bir artış gözlemleyebilirsiniz. Aldığınız her karar ve attığınız her adım bu nedenle oldukça önemli. Yurtdışı ile işleri olan Kova burçlarının bu hafta içerisinde tüm işleri netliğe kavuşacak. Tüm kötü zamanların ardından bu hafta en iyi olmaya dair güzel bir hafta olacak. Keyfini çıkarmaya başlayın.

Kilo almak için riskli bir döneme giriş yapıyorsunuz. Bu nedenle öncelikle diyete ve spora ağırlık verebilir ya da yediklerinize dikkat edebilirsiniz. Yeni filmler, kitaplar için bu hafta oldukça istekli olacaksınız. Ancak harcamalarınızı yaparken dikkatli olmakta fayda var. Fikir olarak kendinizi tam olarak açıklamakta zorlanacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz.

yersizyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir