06 Ocak – 12 Ocak Haftalık Burç Yorumları

06 Ocak – 12 Ocak Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumları öncesinde 10 Ocak Cuma günü meydana gelecek olan Ay Tutulması hakkında kısa bir bilgi verelim. 20 derece Yengeç burcunda meydana gelecek olan tutulma ile aydınlanma ve farkındalık sürecine giriyoruz. Duygusal istek ve arzularınız bu dönem yükselişe geçebilir. Bunların yanı sıra ise Ay Tutulmasının her burç üzerine farklı etkilerle geldiğini de söyleyebiliriz. Bahsettiğimiz bu bilgiler tamamen genel olarak bir görüntüdür.

Ve şimdi haftalık burç yorumları için sizi yazının devamına alalım.

2018 yılının Temmuz ayından beri çabaladığınız iş ya da kariyer gibi konuların artık finaline gelmiş bulunmaktasınız. Final derken birçok şey için başlangıcın da habercisi oluyoruz. Değişimler, adım atmalar ve istenilen noktaya erişme haftasındasınız. Geçmiş zamanlarınıza, sancılı dönemlerinize ve sizi bu yola itmiş olan herkese bu hafta teşekkür edebilirsiniz. Hayatınızda başlayacak olan kırılıma kucak açma vakti gelmiştir tatlılarım. Şimdiden her birinize bol şans…

Hayalini kurduğunuz her şey için bir anlığına tereddüt yaşayabilirsiniz. Hafta ortasına kadar mantığınızın hayalleriniz ile çeliştiğini düşünebilirsiniz. Kendi kararlarınız ile yolunuza devam etmek ya da ailenizin ortak kararları ile kendinizi şekillendirmeye karar verebilirsiniz. Tutulma sizi yeni kararlar almak için tetikleyebilir. Doğru olan her şeye kendinizin karar vereceğini unutmamalısınız.

Kafanızın karıştığı bir hafta geçirebilirsiniz. Kararlar ve yeni adımlar konusunda şüpheci bir tavra bürünebilirsiniz. Hayalleriniz, işiniz konusunda titiz davranmalı ancak her söylenene tamamen inanmamalısınız. İnsanlara karşı beklentinizi bu hafta içerisinde az tutmakta fayda var. Seyahat planı yapıyorsanız bu hafta seyahat için oldukça uygundur. Kendi kanatlarınızı takıp uçmanın vakti geldi de geçiyor bile…

Yeni görevler ve sorumluluklar sizi bu hafta karşılayacak. İlişkisi var olan bir Yengeç burcu isen; ilişkin konusunda kendi kafanda kurduğun bazı karışıklar yaşayabilirsin. Aralık 2018’den beri çabaladığınız her şeyin ekmeğini yeme vaktine hızlı bir giriş yapmaktasınız. Diyet ve spor için oldukça uygun bir haftaya girmiş bulunmaktasınız.

Haftalık burç yorumları çerçevesinde yardım ve destek alması gereken burç olarak karşımızda sen varsın. Her zaman tek tabanca olmanın faydalı olduğunu her kim söylemiş ise; sen bu hafta içinde bunun tersini yapmak zorundasın. Tam anlamıyla bir koşturma sürecine giriyorsun. Bu süreçte en önemli sorun ise; sağlığın olacak. Öncelikle kendine dikkat etmelisin. Spor yaparak bu haftayı biraz daha keyifli bir hale getirebilirsin.

Aşk ve iş hayatında farklı olaylara hazırlıklı olmalısın. Ortamlarda ön yargı ile yaklaştığınız insanlar ile ilgili aydınlamalar yaşayabilirsin. Empati yeteneğini sürekli olarak aktif bir hale getirmelisin. Bu hafta sivri dilin ile çok kalp kırman oldukça mümkün durmakta.

Yeni ev, iş hatta büyütelim ve yeni bir aşk için bu hafta oldukça açıksın. Haftalık burç yorumları içerisinde baktığımızda yeniliklerin seni bulacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bugüne dek edindiğin arabulucuk rolünü artık bırakabilirsin. Sıra karşındaki insanlara geçmeli. Senin için oldukça hareketli ve koşturmalı bir haftaya hoşgeldin!

Bugüne kadar nasıl biriysen artık farklı bir olgunluk zamanına giriyorsun. Bu hafta içinde pek çok adım atabilirsin. Devlet gibi önemli kurumlardan belgeler alabilirsin. Attığın her adım olumlu sonuçlanacaktır. Hızlı ve tempolu zamanlar için bu hafta senin için bir başlangıç olacak. Yaşam alanını değiştirmek istiyorsan, bir dakika bile düşünmeden bu hafta işe başlamalısın.

Bilgi, donanım ve varlığında etrafındaki insanların dikkatini çekebileceğin bir haftaya hoşgeldin. Ortak atılımlar ile maddi olarak güçlenebileceğin işler içinde bu hafta oldukça uygun diyebiliriz. Hafta ortasında size gelebilecek sözleşmeler ile atacağınız imzaların dönüşü oldukça şaşırtıcı olabilir.

Bu yıl sizin için somut karşılıklar olarak gelecek. Ve en önemlisi bu duruma bu hafta başlıyorsunuz. Ancak bu dönemde pek çok dostluğu, fikri ve görüşmeleri gözden geçirebilirsiniz. Özellikle insanlar ile olan ilişkilerde ani kararlar vermekten kaçınmalısınız.

Yoğun zamanlar geçirmenizin sonucu olarak sağlıksal problemler yaşayabilirsiniz. Bu hafta özellikle ilk olarak sağlıksal konulara dikkat tmelisiniz. Bulduğunuz boşluklarda dinlenmeli ve kendinize en iyi şekilde bakmalısınız. Yeni insanlar ile tanışabilir ve yeni seyahatler için bu hafta içerisinde farklı kararlar alabilirsiniz.

Hafta içerisinde var olan sezgilerinizin doğru olduğu anlar yaşayabilirsiniz. Sanatsal aktivitelerinizin her biri için bu hafta oldukça doğru olacaktır. Hafta içi yapmanız gerekenleri yerine getirdikten sonra hızlı bir şekilde kendinizi dinlenme moduna alabilirsiniz. Bu hafta için tek olumsuzluk, disipline sokmak istediğiniz kararlarınız için doğru zaman olmamasıdır. Bırakın başka bir zaman diliminde bu kararlarınızı uygulayın.

yersizyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir