Yeni sezonda ATV’de yeriniz hazır

Yeni sezonda ATV’de yeriniz hazır

Yeni sezonda ATV’de yeriniz hazır

Haziran ayında sezona heyecanlı finaller yaparak ara veren diziler Eylül ayında yeniden izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor. Yeni sezonda ATV’de yeriniz hazır sloganıyla tanıtım filminin yayınlanmasının ardından izleyici daha da merakla bekler oldu bizden söylemesi. Üstelik sezon finali yapan dizilerin yanı sıra yeni yapımlarında başlayacağını tanıtım filmindeki oyuncu kadrosunda görmüş olduk. Bizlerde sizlerle beraber Pigmelaf.com Sosyal İçerik Platformu olarak hem ATV’nin yeni sezon tanıtım filmini izleyelim hem de başlayacak olan yeni dizilerin kısa bir dedikodusunu yapalım istedik. 🙂

Sen Anlat Karadeniz, Aşk ve Mavi, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Beni Bırakma, Esra Erol’da, Müge Anlı ile Tatlı Sert, Kim Milyoner Olmak İster gibi sezon finaline giden yapımların yanı sıra tanıtım filminde yeni başlayacak olan diziler de güçlü oyuncu kadrolarıyla kendinden söz ettirecek gibi görünüyor.

İlk olarak Yıllar Sonra dizisinden bahsedelim. Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği, Birce Akalay, Özlem Yılmaz ve Cansel Elçin’in başrollerini paylaşacağı dizide yaşanmış bir hikayeden esinlenilmiş. “Bazı günahların cezasını masumlar çeker ve bazı günahların kefareti bir ömür sürer” sloganıyla ekranlara gelecek olan dizinin konusu ise şöyle; Alev(Birce Akalay)’in yıllar önce yaşadığı bir kaçamak sonucu hayatı tümüyle değişir. Ailesinden ayrılıp özgürlüğe kavuşan Alev’in hayatına bir anda girip çıkan Adnan(Cansel Elçin) ve ona sırtını dönen ailesi yıllar sonra bu kadının intikamıyla yüzleşecektir.

Tims&B yapımın üstlendiği başrollerinde Vahide Perçin,Murat Ünalmış,Hilal Altınbilek ve Uğur Güneş’in bulunduğu dizi Bir Zamanlar Çukurova 1970’li yıllarda geçen bir hikayeyle ekranlara gelecek. Çekimler için Adana’da büyük bir plato kurulan dizinin konusu ise şöyle; Aşkı için öldürmeyi göze almış Yılmaz(Uğur Güneş) ile sevgilisi yaşasın diye kendini bir evliliğe hapseden Zülayha’nın(Hazal Altınbilek) hikayesi var Bir Zamanlar Çukurova’da.
Ama bu hikayede sadece ayrı düşen iki sevgili yok! Ailesinin görkemli geçmişini ve biricik oğlunu korumak için kanatlarını açmış bir Hünkar’ın(Vahide Perçin)savaşı da var; aşık olduğu kadını tutsak etmeyi göza alan Demir(Murat Ünalmış) de!
Ve elbette sınırsız aşkların coğrafyasında, geçmişten bugüne uzanan hesaplaşmalar, paylaşılamayan topraklar da!

Ve son olarak yine popüler isimlerin bulunduğu oyuncu kadrosuyla ekranlara gelecek olan Can Kırıkları dizisine bir göz atalım. Hande Doğandemir, Funda Eryiğit, Seçkin Özdemir, Özgür Çevik, Alican Yücesoy ile Hazar Motan’ın başrollerini paylaşacağı dizinin yönetmen koltuğunda Kırgın Çiçeklerin yönetmeni Serkan Birinci yer alıyor. Senaryosunu Sema Ali Erol ve Mahir Ali Erol’un yazacağı dizi iki kadın polisin etkileyici ve zorlu hikayesiyle izleyici karşısına çıkacak. Kısaca Can Kırıkları’nın konusuna gelecek olursak; Gençlik yıllarında yurtta tanışan Leyla ve Zeynep çok iyi arkadaş olurlar. Aynı mesleği seçme isteklerinin ardından İstanbul’a gelip polis teşkilatında aynı bölümde çalışmaya başlarlar. İki kadının zorlu serüveni ise burda başlar. Kadın ve polis olmanın zorluklarının anlatılacağı dizi duygusal yönü ağırlıklı bir aksiyon polisiye dizisi olacak.

Bizlerde sezona yeni başlayacak olan dizilere başarılar dileyip uzun soluklu olmalarını umut ediyoruz.

Ve işte ATV’nin yeni sezon tanıtım filmi;

AlininAnnesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir