Tüm Taşların Yerine Oturduğu Bir Adam: Engin Akyürek Doğum Haritası

Tüm Taşların Yerine Oturduğu Bir Adam: Engin Akyürek Doğum Haritası

Engin Akyürek o masum gülümsemesi ve çapkın bakışlarıyla yıllardır pek çoğumuzun kalbini çaldı. Kendisi şu an 36 yaşında ve terazi burcu. PigmeLaf.Com Sosyal İçerik platformu olarak Engin Akyürek Doğum Haritası ayrıntılarıyla inceledik. Keyifli okumalar!

Ay burcu Koç!

https://www.instagram.com/p/BmoUj8pHrUd/?hl=tr&taken-by=enginakyurekprojeler

Engin Akyürek’in Ay’ı Koç burcunda.  Bu kişiler için durmak söz konusu değildir. Kaderlerinin ona gelmesini beklemezler. Onlar daima kaderlerine doğru koşarlar. Genelde ele avuca sığmaz insanlardır. Gülümsemeleriyle oldukça dikkat çekerler. Sabırsızlıkları birlikte çalıştıkları insanları oldukça zorlayabilir. Canlarını sıkacak durumlarda tepkilerini çok ateşli belli edebilirler. Çabuk sinirlenir ve çabuk sakinleşirler.

Merkür burcu Akrep!

https://www.instagram.com/p/BkS9KQenSYB/?hl=tr&taken-by=enginakyurekprojeler

Engin Akyürek’in Merkür’ü Akrep burcunda. Bu konuma sahip insanlar fazla konuşmayı sevmezler. Zamanlarını daha çok düşürmeye ayırırlar. Zaman zaman kendilerine karşı aşırı acımasız olabilirler. Entrika kurmak isterlerse çok başarılı olurlar. Merkür Akrep konumuna sahip insanların düşmanlığını kazanmamak gereklidir. Olayları hızlı kavrama yetenekleri vardır.

Venüs burcu Yay!

https://www.instagram.com/p/BmrQKbBH-4-/?hl=tr&taken-by=enginakyurekprojeler

Engin’in Venüs’ü Yay burcunda. Bu konuma sahip kişiler genellikle çapkın olmalarıyla bilinirler. Ayrıca oldukça hareketli bir yapıları vardır. İlişkilerinde oldukça başarılıdır. Ve oldukça dikkat çekicidir. İnsanlarla sağlam bağlar  kurar. Ayrıca ilişkilerde özgürlüğe çok önem verir. Kısıtlanmaktan en hoşlanmayan yerleşimlerden biridir. Hayatlarını maceralarla doldururlar.

Mars burcu Aslan!

https://www.instagram.com/p/Bhzd0ZzHmdz/?hl=tr&taken-by=enginakyurekprojeler

Engin’in Mars’ı Aslan burcunda. Bu konuma sahip kişiler oldukça başarılı olmaya yatkındır. Gerçekten Mars Aslan’lar çoğu zaman ışık saçarlar. Bu insanlar ayrıca enerjik ve oldukça iddialıdır. Yapacağım dedikleri şeyleri mutlaka başarırlar. Sanatla uğraşmaya yatkındırlar çünkü yaratıcılık yönleri yüksektir. Bu konuma sahip insanların küstah olmamaya dikkat etmeleri gerekir. Yoksa kendileriyle çelişebilirler.

Jüpiter burcu Terazi!

https://www.instagram.com/p/BgehT_iH2sj/?hl=tr&taken-by=enginakyurekprojeler

Engin Akyürek’in Jüpiter’i Terazi burcunda. Bu insanlar her zaman eşitlik ve adalete önem verirler. Onlar birinin haksızlığa uğradığını gördüklerinde genelde dayanamazlar ve sorunu çözmeye çalışırlar. Çevrelerine karşı çok naziktirler. Kalp kırmamaya çok özen gösterirler. Diplomatik yapılarıyla dikkat çekerler. Konuşma yaptıkları işlerde oldukça başarılı olabilirler. Çok başarılı durumda olsalar bile mütevazilikleriyle hayran toplarlar. Toplumu etkileme ve kitleleri peşlerinden sürükleme güçleri vardır.

 

deligomlegim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir