Rastgele

The Originals: Köken Vampirimiz Sonsuz Aşkına Kavuşuyor

Candice King (Caroline) The Originals dizisinin kadrosuna dahil olduğundan beri hayranların içi kıpır kıpır. Bu bomba haberle birlikte bütün Klaroline’ciler umutla doldu. Herkesin kafasında aynı soru Klaroline kaldığı yerden devam edecek mi ?

Klaroline nedir? diye sorarsanız Klaus ve Caroline isimlerinin birleşik hali, hayranları onlara bu şekilde hitap ediyor ve bu kitle gerçekten de çok fazla. Bu iki vampir kendini çok sevdirdi. Klaus Caroline’e olan ilgisini her zaman fazlasıyla belli etmişti ama inatçı kızımız pek yüz vermezdi. Gerçi onunki daha çok istemem yan cebime koydu. Ondan uzak durmaya çalışsada Caroline de boş değildi Klaus’a karşı ama hiç bir zaman gerçek bir çift olmadılar bu da bizi haliyle üzdü.

Klaus’un sadece Caroline’e kullandığı « love » (« ask ») kelimesiyle bile eriyip bitiriyorduk ama gel zaman git zaman aradan seneler geçti ve Klaroline’e dair hiç bir gelişme yoktu.

The Vampire Diaries biteli bir yıl oldu artık ve Caroline’e yazılan son pek iç açıcı değildi. Stefan’la evlendikten bir kaç saat sonra fedakar vampirimiz son bir kahramanlık yaparak canından olmuştu ve Caroline dul kalmıştı. Bu demek oluyor ki kalbi artık boş. Steroline’ciler bu duruma oldukça kızgınlar, Caroline’in Klaus’la olmasını kesinlikle istemiyorlar. Bakalım senaristimiz Julie Plec’in son kararı ne olacak?

Peki bu ikili nasıl birleşecek ?
Klaus’un kızı Hope, Caroline’in Mystic Falls’da açtığı okula geliyor bu vesileyle eski arkadaşlar tekrar buluşacak ve kim bilir belki arkadaşlıktan fazlası da olacak. The Vampire Diaries dizisini izleyenler hatırlarsınız Klaus’un Caroline’e böyle bir repliği olmustu

« O senin ilk aşkın. Ben sonuncu olmayı planlıyorum. Ne kadar sürerse sürsün… » (« He is your first love. I intend to be your last. Howewer long it takes… »)

Ben inanıyorum ki Caroline’in The Originals dizisinin son sezonunda transfer olması bir tesadüf değil. Klaus’un sonsuz aşkı olmaya geliyor. Köken vampirimizin de mutlu bir sona hakkı yok mu ?

Diyeceğim o ki bu cift gümbür gümbür geliyor ve The Originals’in son sezonunu büyük bir merakla bekliyoruz.
Bilmeyenler icin 5.sezon 20 nisan’da basliyor.

Son olarak Entertainment Weekly yeni sezondan bir kare yayınlamış ve tabi ki başrolde favori çiftimiz var. Fazla mükemmel değiller mi ?

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

27 Mart 2018, 01:05

Börü – “Mahalle”

21 Mart 2018 tarihinde yayınlanan Börü‘nün dördüncü bölümün adı; Mahalle oldu. Bu kez içeriği geç yazıyorum ama güç olmasın diyerek konuya başlıyorum. Öncelikle bu bölüm hızlı başlayana Börü için durgun oldu. Tabi ara bölüm olarak yine tadında ve güzeldi. Dizi başlamadan gelen fragman görüntülerinden sahneleri de bu bölümde izlemiş olduk....

Devamını Görüntüle