Rastgele

Swarovski’nin Kraliçesi Süreyya Yalçın

Sosyal medyada bir anda parlayan isimlere artık alıştık. Hiç tanımadığımız isimleri bir anda keşfette defalarca gördüğümüz gibi, tanınmış olup da sosyal medya kullanıcılarıyla biraz geç tanışan isimlere de sıkça rastlıyoruz. Bunlardan biri de Süreyya Yalçın… Süreyya Yalçın, Forbes dergisinin sayılı zenginleri arasına girmeyi başarmış tanınmış bir şahsiyettir. Kendi çevresinde yeterince tanınan Süreyya Yalçın, sosyal medyaya da bomba gibi düştü. Aslında sosyal medyada her zaman vardı fakat cemiyet dışında kalan özellikle gençler tarafından tanınmamaktaydı. Son zamanlarda yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Henüz bir Şeyma Subaşı olmasa da o ışık kendisinde fazlasıyla var.

Yaptığı her paylaşımı buram buram zenginlik kokan, her Türk’ü “Fiyatı şu kadardan, şu kadar mücevheri olsa….” diye ince ince hesaplar yaptıran o kadın… Süreyya Yalçın… Tektaşından küpesine, büstiyerinden gözlüğüne “Para bende” diye bas bas bağıran paylaşımlarıyla olay olan kadın… Yine olay olmaya ve servetinden konuşturmaya devam ediyor. Çok konuşulan paylaşımları ve kendisiyle ilgili bilinmeyenler.


Fotoğraflarında ve videolarında çok büyük gibi dursa da Süreyya Yalçın 34 yaşındadır.

Süreyya Yalçın, Türkiye’nin önemli iş adamlarından biri olan Faruk Yalçın’ın kızıdır.

21 yaşında Kerem Dürüst ile evlenen Süreyya Yalçın evlenmelere doyamamış ardından 24 yaşında Önder Bekensir, 32 yaşında da Ozan Baran ile evlenmiştir.


Hiçbir zaman tarzından ödün vermeyen Süreyya Yalçın alçısını unutmadık, unutmayacağız…


Bu görsel bana “Acaba?” dedirtmedi değil.

Sen Süreyya Yalçın’sın bebeğim, sana her şey mübah.

Düşünüyorum o halde zenginim!


Süreyya Yalçın, her gittiği mekanda bolca bahşiş bırakmasıyla bilinir. Geçtiğimiz günlerde 3 soda için 250 TL hesap isteyen mekanda “Zenginim ama keriz değilim” diyerek takdirimizi kazandı.

Başlıklar: , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

04 Kasım 2018, 15:08

Aşkın Bununla Hiçbir İlgisi Yok: Ahmet Kural ve Sıla Gençoğlu

2017 yılının Mayıs ayında beklemediğimiz iki isim olan Ahmet Kural ve Sıla Gençoğlu bir fotoğraf ile aşklarını bizlere duyurdu. Belki normalde yan yana düşünmeyeceğimiz iki ismin aşkını onlardan daha fazla konuşmaya başladık. Bu ve bunun kadar güzel karelerle aşklarını bizimle paylaşan çift tüm sosyal medyanın gündeminin en sevdiği aynı zamanda...

Devamını Görüntüle