Rastgele

Meghan Markle ve Prens Harry Kraliyet Ailesinden Ayrıldı

sad

Royal Wedding dedik, sonunda saraya kurallarının dışında bir kadın gelin oldu dedik. Dedik dedik ama Kraliçe’nin bizim kadar tatlı düşünmediği her halinden belliydi. Sonunda ise isteğinin bir kısmını elde etti desek yalan olmaz. Bir türlü kabul edilemeyen, kuralları yıkmasıyla ön plana çıkan Meghan Markle ve Prens Harry kraliyet ailesinden ayrıldıklarını açıkladı.

19 Mayıs 2018 tarihinde evlenen Meghan Markle ve Prens Harry kısa süre içinde tüm dünyanın ilgi odağı haline geldi. Meghan Markle ailesiyle, ailesi içinde yaşanan anlaşmazlıklar ile Britanya’nın gündemindeydi. Hem kabul etmişlerdi hem de kabul etmemiş gibi davranıyorlardı. Attığı her adım olay oldu. Giydiği her kıyafet günlerce konuşuldu. Çünkü; hiçbir zaman o kuralların esiri olmadı

Kimine göre zaten kuralları biliyordu ve ne diye aykırı davranıyordu. Kimine göre Kate’in önüne geçiyordu. Bu liste uzar da uzar. Ama olaylar ard arda gelmeye başlamıştı.

Kraliyetten uzaklaştıklarını açık açık gösteriyorlardı. Önce davranış farklılıkları oldu sonrasında sosyal medya hesapları ayrıldı. Medya Meghan’ın üzerine gittikçe o daha da fazla Kraliyet kuralını yıktı geçti. Bu sürede kimi onu destekledi kimi de işte yok efendim kuralları yıkamazsın, sen kimsin dedi.

Tüm olayların patlama noktasının ise; Meghan Markle ve Kate Middleton kavgası olduğu söyleniyor. Kavga sonrasında aileden neredeyse tamamen bir kopuş yaşandı. Yaşanan alanlar ayrıldı, yan yana gelinmemeye başlandı, Noel beraber kutlanmadı derken pek çok durum ile ayrılığın sinyalleri verildi. Ve bugün de resmi olarak Meghan Markle ve Prens Harry Kraliyet ailesinden ayrıldıklarını açıkladılar.

Sosyal medyada çok konuşulan konular arasına şimdiden girdi. Açıklamalarında Kraliyet ailesi ve Kraliçeye bağlılıklarının devam edeceğini ancak hayatlarını daha dengeli yaşamak adına bu kararı aldıklarını belirttiler. Maddi açıdan bağımsız olarak yaşamak istediklerini ve Kraliçeyi desteklediklerini de eklediler.

İlerleyen günlerde neler olacak hep beraber göreceğiz. Ancak kaosa aç olanınız var ise sizi alttaki flooda yönlendirelim.

Kaynak

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

02 Haziran 2018, 10:17

Elçin Sangu: Yaşamayanlar’ı İzlediğinizde Çok Yüklenenler Olacak

Bildiğiniz gibi Elçin Sangu dijital bir platform olan BluTV’nin Yaşamayanlar yapımında Mia karakterini oynayacak. Sevenleri diziyi heyecanla bekliyor. Daha önce çekimlerin başladığına dair haberimizi yayınlamıştık. Yaşamayanlar çekimleri başladı: Genç oyuncu bir dergiye verdiği röportajda Yaşamayanlar ile setlere  dönüş yaptıktan sonra dijital platformlar için çekilen dizilerin işleri kolaylaştığını söyledi. Röportajda sansür...

Devamını Görüntüle