Rastgele

Gizli Kişiliğinizi Anlatan 10 Rüya

Bütün insanlar azda olsa hayatında bir kaç kez rüya görmüştür. Rüyaların bazıları birçok resimden oluşan fotoğraflar gibi zihnimizden geçerler, bazıları kesik kesik, dizi gibi uzun, hele bazıları var ki gerçek hayatta korktuğunuz şeyler rüyalarınızda hatta kabuslarınızda gerçekmiş gibi size gösterilir, kan ter içinde uyanır rüya olduğunu anladığınızda derin bir nefes alırsınız.

Peki bazı rüyalar sizin gizli kişiliğinizi yansıtabilir mi? Kimileri görülen rüyaların gerçek hayatla ilgisi olduğunu söylüyorlar. Ne kadar doğru bilinmez ama bir çok rüyanın içinde gizli mesajlar olduğu sanılıyor. Pigmelaf Sosyal İçerik Platformu ailesi olarak araştırdık ve gizli kişiliğinizi anlatan 10 rüyayı yazdık.

1. Kutular

Rüyada kutu görmek, bilinçaltınızdaki sırrı açığa çıkartmaya çalışması anlamına gelir. Kutu boş ise, gerçek hayatta bunun hayal kırıklığına işaret edebilir. Buna karşılık kutunun açıldığını görmek başkalarıyla sırlarını paylaşmak istiyorsunuz anlamına gelir.

2. Düşmek

Rüyada düşmek, gerçek hayatta kontrolünüzü kaybediyor olabilirsiniz ve başarısızlıktan korkuyorsunuz.

3. Kediler

Kediler bilinçaltı güçlenmesi anlamına gelir ki buda sizin manevi duygularınızla bağ kurabileceğinin işaretidir.

4. Karıncalar

Rüyada karınca görmenin anlamı, sevdiklerinizle yakın olduğunuzu ve onlarla ilişkinizin oldukça güçlü olduğuna işarettir. Bazen de karınca görmek, etrafınızdaki bazı insanların size baskı yaptığını ve size problem çıkartabileceği anlamına gelir.

5. Saç

Rüyada saç görmek, bilinçaltınızın size partnerinize karşı nasıl kendinizi ifade edebilmeniz için fikirler sunabileceğinizi işaret ediyor.

6. Su

Rüyada su görmenin anlamı şu olabilir ki gerçek hayatta risk alabilirsiniz.

7.Uçmak

Rüyada uçuyorsanız, hayatınızda önemli bir karar alacağınızı yada düşünebileceğinizin işareti olabilir.

8. Yollar

Bu rüya, sizin ne kadar çok seyahat etmek arzusunda olduğunuzu ve başarmak istediğiniz hedefleriniz, hayalleriniz ve isteklerinizi sembolize ettiğini gösterir.

9. Çamur

Sanırım bu rüya senin bir probleme üzüldüğünü ve bunun seni zor bir duruma soktuğuna işaret ediyor.
Bu rüyayı, “hayatınıza devam edin” olarak anlayın.

10. Yeşil Renk

Rüyada yeşil renk görmek, sizin şimdiki durumunuzdan mutlu ve hoşnut olduğunuz anlamına geliyor.

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

03 Temmuz 2018, 18:52

Uzun Ömrün Sırrı Para Değil Eğitim

“Bir ülkenin ekonomisi gelişirse, insanları da daha uzun yaşar.”Kalkınma uzmanlarının yıllardır bahsettiği bu denklemi değiştirebilecek çalışmaları Viyana’da bulunan araştırmacılar yaptı. Yapılan araştırmaya göre eğitim paraya göre yaşam beklentisinin artmasında daha büyük öneme sahip. Uluslararası Uygulamalı Sistemler Analizi Enstitüsü’nden Wolfgang Lutz ve ekibi, 1970-2010 yılları arasında bir araştırma yaptı.Bu araştırmada 174...

Devamını Görüntüle