Ekşi Sözlük Yazarından Şeyma Subaşı’nın Kafesi Healthyish

Ekşi Sözlük Yazarından Şeyma Subaşı’nın Kafesi Healthyish

Şeyma Subaşı’nın sağlıklı bir menü ile oluşturduğu kafesi Healthyish için pek çok yorum yapıldı. Kimi ilk günden giderek menüsünü sosyal medyaya sundu kimi daha ilk günden burayı çok sevdi. Ekşi sözlük yazarı ise menüsünden tasarımına kadar merak edilen kafe için her şeyi detaylı bir şekilde yazdı.

Ekşi Sözlük yazarı Bebek’te bulunan mekanın tasarımının iç sıkıcı olduğundan bahsediyor. Ve hafta içi öğleden sonra mekana gitmek isterseniz; 50 kişiyi alacak gibi küçük görünen bu mekanda sıra bekleyebileceğiniz ihtimalini de ekliyor. Ki birçok gönderi de kafenin önünde oluşan sıradan görüntüler paylaşılmıştı.

Yazar tabi ki olumlu noktalara da değinmiş. Şeyma Subaşı’nın Kafesi Healthyish personelinden ekşi sözlük yazarı oldukça güzel bahsediyor. Şeyma Subaşı’nın personelini özenle seçtiği ve personelin güler yüzlü olmasının da belki de kafeye ilgiyi artırıyor diyebiliriz. Güler yüzlü olmanın yanında çözüm odaklı insanlar olmasından da yazıda bahsediliyor. Personelin bu kadar iyi olması en azından bir kez gidenler için tekrar gitmesine büyük bir sebep olabilir.

Ekşi sözlük yazarının kafenin menüsü için de yorumu var; Menüyü oldukça zayıf buluyor ve kahvaltı konusunda oldukça zayıf olduklarını da ekliyor. Bunun yanı sıra ise hakkını verdiği şeyler de var. Bunlar ise Şeyma Subaşı’ndan bekleneceği üzere Smoothie’ler.

Bu konseptte başka örneklerden de bahsediyor ve menüdeki fiyatları da düşük bulduğunu belirtiyor. İlk bakışta menüdeki fiyatlar yüksek gibi görünüyor olsa da söz konusu olan Şeyma Subaşı ve Bebek olunca tabi fiyatlara uygun diyebiliriz. Eminiz ki daha fazlası bekleniyordu ve bu durumda Şeyma Subaşı bekleyenleri şaşırttı.

Ekşi Sözlük yazarının yorumuna eklenebilecek diğer bir olumsuz yorumu da biz yapalım. İnstagram fenomeni olarak kendi adını duyuran ve sosyal medyada oldukça iyi bir adı olan Şeyma Subaşı ne yazık ki kafenin instagram hesabı konusunda oldukça boşvermiş bir tavır sergiliyor. Görsellik anlamında kafenin hesabı en başından beri sınıfta kalıyor. Şeyma Subaşı gibi düğününde eşinin “Fenomen” olarak çağırdığı birisi için kafenin hesabı daha özenli bir şekilde kullanılabilirdi.

yersizyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir