Supernatural: Dean İzleyiciyi Şaşırtmaya Devam Ediyor!

Supernatural: Dean İzleyiciyi Şaşırtmaya Devam Ediyor!

Supernatural dizisinin patronu, dizinin oyuncusu Jensen Ackles’ın yeni karakteri için “Beklenmedik” ve aynı zamanda “Bunun olacağı belliydi” şeklinde yorumladı.

Dean büyük bir değişim geçiriyor.

Supernatural dizisinin sezon finalinin son bölümünde hayranları şok edici bir son ile karşı karşıya kalacaklar. Dean Winchester karakterini oynayan yetenekli oyuncu Jensen Ackles, dizide sevip bildiğimiz Dean’nin dışında başka bir karakterle Dean’nin yanında rol alacak.

Fakat esas soru; bu karakter kim?

Supernatural

Çok fazla açıklama yapmayan dizinin yapımcısı Andrew Dabb, Entertainment Weekly’de yaptığı üstü kapalı açıklamalarda Ackles için; bu karakter değişimi bunun uzun zaman beklenen bir karardı diye açıkladı. “Vahiy Dünyasındaki eğlenceli tarafı, her hikayede bazı oyuncular dizide yapamayacakları şeyleri başka performanslarla yapabiliyor olmaları,” diyor Dabb. Belli ki 13 yıl sonra Jensen Dean karakterini oynamaya çok alıştı ve oldukça karakteri başarılı bir şekilde taşıyor. Yeni karakterin nasıl biri olacağı ise, beklenmedik ve bunun olacağı belliydi şeklinde yorumlarım.

Geçen Mart ayında Dabb’ın en son yapacağı şeyin heyecanını EW için konuşmuştu.
“Bunca yıldır sadece Dean karakterini oynadım,” diyor Ackles. Oysa Jared (Sam Winchester) Lucifer, Gadreel gibi karakterleri oynayan oyuncular için de bu durum oldukça uzun bir süreçti. Şimdilik diziden gelen değişiklikler bu kadar ancak anladığımız kadarıyla büyük bir şeylerin geldiği. Ackles ayrıca İnstagram sayfasında yeni karakteri için bir espri patlatıp siyah beyaz yakın fotoğrafını çekerek “14. Sezon süper bir sezon olacak!!!” diye bir açıklama yazarak takipçilerini biraz daha meraklandırmayı başardı.

PigmeLaf.com Sosyal İçerik Platformu olarak bu kişi her kimse tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Neslihan Yıldırım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir