Rastgele

Siyah Beyaz Aşk Final Mi Yapıyor?

Kanal D’nin Pazartesi akşamları yayınlan ve büyük bir hayran kitlesine sahip dizisi Siyah Beyaz Aşk’ın, erken final kararı aldığı iddia edildi.

Uzun zamandır erken final üzerine konuşulan ve akıbeti belli olmayan dizinin 32. Bölümüyle final yapacağı söyleniyor. Başrollerini Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol’un paylaştığı dizinin yapımcıları ve kanal yönetiminden resmi bir açıklama bekleniyor.

16 Ekim 2017 tarihinde yayınlanmaya başlayan dizi, başladığı dönemde iyi sonuçlar elde etmeye başlamış bir süre sonra da listede geride kalmaya başlamıştı. Son bölümlerde reytingleri yükselince bitmeyeceği konuşulan dizi hakkında kulislerde final yapacağı söylentileri dönüyor. İddiaya göre dizi, 29 Mayıs Pazartesi akşamı izleyicilerine veda edecek. Ekibe final kararının bildirdiği ve tarihin öne çekildiği söylenen dizinin hayran kitlesi ise bu habere inanmak istemiyor ve sezon finali bilgisini iple çekiyor.

Final kararına büyük tepki gösteren dizinin hayranları da olay hakkında Twitter’da #SiyahBeyazAşk ve #AsFer etiketleriyle duygularını paylaştı.

 

 

 

 

 

 

 

PigmeLaf.Com Sosyal İçerik Platformu olarak düzenlediğimiz En İyi Dizi, En İyi Kadın Oyuncu ve En İyi Erkek Oyuncu anketlerinde 1. sıraya yerleşen dizi biterse biz de çok üzülürüz… Kararın sezon finali olarak açıklanmasını dört gözle bekliyoruz.

Dizinin Genel Konusu

Ferhat, peşine düştüğü adamı yaşatmak için bir doktora ihtiyaç duyar. Kendini insanları iyileştirmeye adamış olan doktor Aslı ile yolları bu sebeple kesişir. Hayatta asla yan yana gelemeyecek, siyahla beyaz kadar zıt iki insan.

Siyah Beyaz Aşk yakında Kanal D’de başlıyor! Aslı, zorla alıkonulduğu çiftlikte baskı altında yaralı bir adama hayat vermeye çalışırken görmemesi gereken bir şey görür. İyilik meleği sandığı, Ferhat’ın dayısı Namık’ın aslında bir katil olduğuna tanık olur. Artık Aslı’nın yaşaması imkansızdır. Namık tarafından ölüm fermanı imzalanır. Ferhat tam Aslı’yı öldüreceği sırada ona yaşaması için bir şans tanır. Tek bir şartla… Aslı’nın hayatını değiştirecek bir şartla. Bu “şart” hem Aslı’nın hem de Ferhat’ın hayatını kökünden değiştirecektir.

Pazartesi akşamı yayınlanacak olan 30. Bölüm fragmanı:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=7IIiBYlgd8g[/youtube]

 

Başlıklar: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

31 Aralık 2018, 12:00

Bıçak Sırtı Konularla Nefesimizi Kesen Dizi Black Mirror

  Yakın bir zamanda beşinci sezonuna “Merhaba” diyeceğimiz, merakla yeni bölümlerini beklediğimiz  dizi olan “Black Mirror” ile tanışmamız, 2011 yılının bir Aralık ayı idi. Daha ilk bölümüyle “Nasıl yani?” sorusunu sordurtan dizi, distopyanın en sert unsurlarını bizlere sunuyor. İzlediğimiz her hikaye, bizlere geleceğimize uzanan bir sistemler bütününün birer parçası. Her bölümü ayrı...

Devamını Görüntüle