Anket Sonuçlandı: Yılın En İyi Dizisi – Siyah Beyaz Aşk

Anket Sonuçlandı: Yılın En İyi Dizisi – Siyah Beyaz Aşk

2017 – 2018 sezonunda birbirinden kaliteli yapımlar ekranlarda seyircisiyle buluştu. Öyle ki neredeyse haftanın her günü her kanalda bir dizi var. Bizde Sosyal İçerik Platformu olarak tüm bu diziler arasından yılın en iyi dizisini seçeceğimiz bir anket başlatmıştık. 5 Mayıs gecesi anketimiz sonlandı. Buraya tıklayarak biten anketimize bakabilirsiniz.

Yılın En İyi Dizisi: Siyah Beyaz Aşk

Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol’un başrollerinde oynadığı Siyah Beyaz Aşk anketimizde 5209 oy alarak birinci oldu. Birbirlerine olan eşsiz uyumları ile yayınlandığı ilk günden beri gündemden düşmeyen dizinin fandomu AsFer bu kez de şaşırtmadı ve dizilerini birinci yapmayı başardılar. Daha önceki anketlerimizde de ‘Yılın En İyi Çifti’, ‘Yılın En İyi Kadın Oyuncusu’ ve ‘Yılın En İyi Erkek Oyuncusu’ anketlerinde de birinci olan dizi bu ankette de 6 oy fark ile Yılın En İyi Dizisi, Siyah Beyaz Aşk oldu.

En İyi İkinci Dizi: Fazilet Hanım ve Kızları

Birinciliği 6 oy ile kaçıran ve Fazilet Hanım ve Kızları 5203 oy alarak anketi ikinci sırada bitirdi. Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul’un başrollerini paylaştığı dizi yayınlandığı günden beri gündemden asla düşmeyen diziler arasında ve özellikle YağHaz fandom bu ankette birinci olmak için elinden geleni yaptı. YağHaz Fandom’un emeğine ve oylarına çok teşekkür ediyor, Fazilet Hanım ve Kızları dizisini de gönlümüze birinci olarak ekliyoruz.

En İyi Üçüncü Dizi: Sen Anlat Karadeniz

Dizi

Kurgusu, karakterleri ve replikleri ile yayınlandığı her bölüm sosyal medyada kendinden söz ettirmeyi başaran Sen Anlat Karadeniz ise anketimizi 2130 oyla üçüncü olarak bitirdi. Sezona ortasından giriş yapmasına rağmen ve diğer yayında olan birçok diziye göre kısmen tanınmayan kadrosuyla yayın hayatına başlayan dizi, şaşırtıcı bir şekilde hem senaryosuyla hem de oyunculuklarıyla çok sevildi. İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Astepe’nin başrollerinde olduğu dizide, NefTah’ın aralarındaki gözle görülür derecede olan uyumun ötesinde dizi aynı zamanda tüm kadınların sesi olmaya uzun bir süre devam edecek biri duruyor.

Anketimize olan yoğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz.

TEMA Vakfın’dan yapacağımız fidan bağışını takip etmek için İnstagram ve Twitter üzerinden @pigmelaf hesabını takipte kalabilirsiniz. PigmeLaf anketlerine devam edecek.

Pigtest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir