Rastgele

Anket Sonuçlandı: Yılın Kadın Oyuncusu Birce Akalay

2017 – 2018 sezonunda birbirinden kaliteli yapımların başrolünde de birbirinden kaliteli kadın oyuncular yer alıyor ve Sosyal İçerik Platformu olarak beraber yılın kadın oyuncularını seçeceğimiz bir anket başlatmıştık. Cuma gecesi Yılın Kadın Oyuncusunu seçtiğimiz anket sonlandı.

Anket sonucunda kazanan kadın oyuncunun adına PigmeLaf.com Sosyal İçerik Platformu olarak TEMA Vakfı‘ndan 1 fidan bağışlayacağız.

Ve yılın kadın oyuncusu: Birce Akalay

Birce Akalay

Oynadığı her karakter ile kendini ve oyunculuğunu bir kez daha kanıtladı. Havva Karagül, Ayhan Aydan, Sinem Acar, Hayat ve son olarak Ferhat’ın Aslı’sı gibi birbirinden farklı birçok rolde onu gördük. Her karakteri kendine özgü kılmayı başaran harika bir yeteneği var. Bu konuda yalnız olmadığımızı da anketimizde 4751 oy almasından belli.

En İyi İkinci Kadın Oyuncu: İrem Helvacıoğlu

Sen Anlat Karadeniz’in güzel Nefes’i 2491 oy alarak anketimizi ikinci sırada bitirdi. Güzelliğinden ziyade yeteneği ile bir anda hayatlarımıza girdi. Aslında çok projede onu gördük ama özellikle Sen Anlat Karadeniz ile gönüllerin sahibi oldu.

En İyi Üçüncü Kadın Oyuncu: Bergüzar Korel

Güzelliği, hayatı, duruşu ve sadeliğinin yanında bir de muazzam yeteneği eklenince ortaya çıkan isim tabi ki: Bergüzar Korel! Yıllardır en iyi projelerle hayatımızda ve her seferinde bir kez daha oyunculuğunu üst seviyeye taşıyor. Kendisi anketimizde üçüncü oldu ancak yeri oldukça özel.

Anketimize olan yoğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz.

TEMA Vakfın’dan yapacağımız fidan bağışını takip etmek için İnstagram ve Twitter üzerinden @pigmelaf hesabını takipte kalabilirsiniz. PigmeLaf anketlerine devam edecek.

Başlıklar: , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

21 Mart 2018, 01:04

4N1K 2 Filminin Teaser Afişi Yayınlandı!

Çete Geri Dönüyor! Fabrika Yapım/Öner Arslanel ve FOX’un ortaklığında beyaz perdede sevenleriyle buluşmaya hazırlanan 4N1K – 2 sinema filminin ilk teaserının ardından şimdide teaser afişi yayınlandı! TV’de İlk Kez Fox’ta Ödüllü genç yazar Büşra Yılmaz’ın kitabından uyarlanan sinema filminin senaryosunu Deniz Çoşkun, yönetmenliğini Murat Onbul’un üstlendiği ‘4n1K 2’ nin başrollerinde Gözde...

Devamını Görüntüle