Rastgele

Heyecanlandıran Güzellik: Gözde Mutluer Doğum Haritası

love

Kendisi 4 Ekim 1991 doğumlu. 26 yaşında olmasına rağmen oldukça genç gösteren oyuncunun bu gençliğini biraz da doğum haritasına patlayabiliriz. Haritası neredeyse tamamen Terazi ve Aslan’dan oluşuyor. Dolayısıyla karşımızda çok renkli ve çok güçlü bir kişilik var. PigmeLaf.Com Sosyal İçerik Platformu olarak Gözde Mutluer Doğum Haritası ayrıntılarıyla inceledik!

Ay burcu Aslan!

Gözde’nin Ay’ı Aslan burcunda. Bu konumdaki kişiler oldukça sadıktır ve size aradığınız değeri verir. Ancak biraz fazla kıskançlardır. Başka arkadaşlarınız olmasın isterler. Flörtleşme konusunda oldukça başarılıdırlar. Risk almaktan kaçınırlar. Zaman zaman gururlarının esiri olup geride kalabilirler. Dansa ve spora beklenmedik derecede yetenekleri olabilir. Dönem dönem sevdiklerine sahip olma isteğiyle yaptıkları hareketlerle diğer insanları yorabilirler.

Merkür burcu Terazi!

Gözde’nin Merkür’ü Terazi burcunda. Bu konuma sahip insanlar biraz sert olabilirler. Onlar için kendi hayatlarına kendi koydukları kurallar pek çok şeyden daha değerlidir. Çok arkadaş canlısı insanlardır. Arkadaş edinmekte pek zorlanmazlar. Çevrelerinde her zaman yeni insanlar görebilirsiniz.

Venüs burcu Aslan!

Gözde’nin Venüs’ü Aslan burcunda. Venüs Aslan’lar oldukça yaratıcı kişilerdir. Oyunculuk ve televizyon sektöründe dikkat çekip başarılı olabilecek insanlardır. İlişkilerinde duyguları yoğun yaşamak isterler. Para harcamayı severler. Çok para kazanmayı da severler. Para harcamak onlar için statü göstergesidir. hayat dolu insanlardır bu nedenle yanlarında olmaktan zevk alırsınız.

Mars burcu Terazi!

@ozankiymac @talhausl @hrnatesofficial 😎

A post shared by Gözde Mutluer (@gozdemutluer) on

Gözde’nin Mars’ı Terazi burcunda. Bu kişiler enerji konusunda biraz gel gitli olabilirler. Bir gün enerjikken diğer gün içlerine kapanabilirler. Sizi samimi tavırlarıyla kolayca kendilerine bağlayabilirler. Terazi dengesini Mars’ta iken kaybedebilir ve hızlı tepkiler verip dönem dönem insanların kalbini kırabilir.

Jüpiter burcu Başak!

A post shared by Gözde Mutluer (@gozdemutluer) on

Gözde’nin Jüpiter burcu Başak. Eğer mükemmeliyetçilikten biraz kaçınırlarsa çok güzel bir hayatları olur. Yardımcı olmayı çok severler. Jüpiter Başak olan bir insan size elinden geldiğince yardım edecektir. Bu insanlarla çalışmak kolay ve zevklidir.

Gözde Mutluer Doğum Haritası yazımızın sonuna geldik. Umarız keyifle okumuşsunuzdur!

Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

06 Ocak 2020, 02:21

06 Ocak – 12 Ocak Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumları öncesinde 10 Ocak Cuma günü meydana gelecek olan Ay Tutulması hakkında kısa bir bilgi verelim. 20 derece Yengeç burcunda meydana gelecek olan tutulma ile aydınlanma ve farkındalık sürecine giriyoruz. Duygusal istek ve arzularınız bu dönem yükselişe geçebilir. Bunların yanı sıra ise Ay Tutulmasının her burç üzerine farklı...

Devamını Görüntüle