Rastgele

Heyecanlandıran Güzellik: Gözde Mutluer Doğum Haritası

love

Kendisi 4 Ekim 1991 doğumlu. 26 yaşında olmasına rağmen oldukça genç gösteren oyuncunun bu gençliğini biraz da doğum haritasına patlayabiliriz. Haritası neredeyse tamamen Terazi ve Aslan’dan oluşuyor. Dolayısıyla karşımızda çok renkli ve çok güçlü bir kişilik var. PigmeLaf.Com Sosyal İçerik Platformu olarak Gözde Mutluer Doğum Haritası ayrıntılarıyla inceledik!

Ay burcu Aslan!

Gözde’nin Ay’ı Aslan burcunda. Bu konumdaki kişiler oldukça sadıktır ve size aradığınız değeri verir. Ancak biraz fazla kıskançlardır. Başka arkadaşlarınız olmasın isterler. Flörtleşme konusunda oldukça başarılıdırlar. Risk almaktan kaçınırlar. Zaman zaman gururlarının esiri olup geride kalabilirler. Dansa ve spora beklenmedik derecede yetenekleri olabilir. Dönem dönem sevdiklerine sahip olma isteğiyle yaptıkları hareketlerle diğer insanları yorabilirler.

Merkür burcu Terazi!

Gözde’nin Merkür’ü Terazi burcunda. Bu konuma sahip insanlar biraz sert olabilirler. Onlar için kendi hayatlarına kendi koydukları kurallar pek çok şeyden daha değerlidir. Çok arkadaş canlısı insanlardır. Arkadaş edinmekte pek zorlanmazlar. Çevrelerinde her zaman yeni insanlar görebilirsiniz.

Venüs burcu Aslan!

Gözde’nin Venüs’ü Aslan burcunda. Venüs Aslan’lar oldukça yaratıcı kişilerdir. Oyunculuk ve televizyon sektöründe dikkat çekip başarılı olabilecek insanlardır. İlişkilerinde duyguları yoğun yaşamak isterler. Para harcamayı severler. Çok para kazanmayı da severler. Para harcamak onlar için statü göstergesidir. hayat dolu insanlardır bu nedenle yanlarında olmaktan zevk alırsınız.

Mars burcu Terazi!

@ozankiymac @talhausl @hrnatesofficial 😎

A post shared by Gözde Mutluer (@gozdemutluer) on

Gözde’nin Mars’ı Terazi burcunda. Bu kişiler enerji konusunda biraz gel gitli olabilirler. Bir gün enerjikken diğer gün içlerine kapanabilirler. Sizi samimi tavırlarıyla kolayca kendilerine bağlayabilirler. Terazi dengesini Mars’ta iken kaybedebilir ve hızlı tepkiler verip dönem dönem insanların kalbini kırabilir.

Jüpiter burcu Başak!

A post shared by Gözde Mutluer (@gozdemutluer) on

Gözde’nin Jüpiter burcu Başak. Eğer mükemmeliyetçilikten biraz kaçınırlarsa çok güzel bir hayatları olur. Yardımcı olmayı çok severler. Jüpiter Başak olan bir insan size elinden geldiğince yardım edecektir. Bu insanlarla çalışmak kolay ve zevklidir.

Gözde Mutluer Doğum Haritası yazımızın sonuna geldik. Umarız keyifle okumuşsunuzdur!

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

05 Mayıs 2018, 10:10

Ulaş Tuna Astepe Doğum Haritası: Biri Boğa Erkeği Karizması Mı Dedi?

Ulaş Tuna Astepe kısa zamanda hepimizin ilgi ve sevgisini üstünde topladı. Duyduğumuza göre bugün kendisi 30. yaşına basıyormuş. PigmeLaf Sosyal İçerik Platformu olarak bunun için Ulaş’ın doğum haritasını hazırlayalım istedik. Umarız beğenirsiniz. Ulaş bildiğiniz gibi Boğa burcu. Peki ayrıntılarda neler gizli? Onun bu sempatikliği nereden geliyor gelin birlikte bakalım. Ay...

Devamını Görüntüle