Rastgele

Her Renge Sahip Bir Adam: Burak Yörük Doğum Haritası

cool

Burak 26 Mayıs 1995 doğumlu. Doğum haritasına baktığımızda onun her renge sahip olduğunu görüyoruz. PigmeLaf.Com Sosyal İçerik Platformu olarak sizler için Burak Yörük Doğum Haritası hazırladık. Keyifli okumalar!

Ay burcu Koç!

They see me lovin’ they hatin’ 📷 @bedirhansoral

A post shared by Burak Yörük (@burakyoruks) on

Burak’ın Ay’ı Koç burcunda. Bir süper kahraman arıyorsanız doğru adrestesiniz. Çünkü bu konuma sahip insanlar Koç burcunun özelliklerini taşırlar. Hayatları sürekli ilerleme halindedir. Genelde bir şeyleri beklemezler. Hareket halinde olmak isterler, her zaman çabaladıklarını görebilirsiniz. İstedikleri şeylere büyük bir tutkuyla bağlıdırlar.,

Merkür burcu İkizler!

💥🔫

A post shared by Burak Yörük (@burakyoruks) on

Burak’ın Merkür’ü İkizler burcunda. Bu konum Burak’ı konuşkan biri yapacaktır. Bu kişilerin aynı zamanda altıncı hisleri de çok kuvvetlidir. Tek eksi yönleri fazla detaycı olmaları olabilir.

Venüs burcu Boğa!

PEACE

A post shared by Burak Yörük (@burakyoruks) on

Burak’ın Venüs’ü Boğa burcunda.  İşte bu tam bir sanatçı konumu. Venüs Boğalar sanattan anlarlar ve güzelliğe düşkündürler. İlişkilerini sakin ve adım adım ilerleyerek yaşamak isterler. Bu konuma sahip erkekler ayakları yere basan bir kadınla birlikte olmak isterler. İleride bir kitap yazmaları ya da bir resim sergisi açmaları oldukça olasıdır.

Mars burcu Başak!

📸: @muhammetkayku

A post shared by Burak Yörük (@burakyoruks) on

Burak’ın Mars’ı Başak burcunda.  Bu konum Burak’ın haritasındaki ikinci toprak konumu. Bu insanlar oldukça detaycıdır ve titizlerdir. Yaptıkları işlerde mükemmele ulaşmak için çok çok çaba harcarlar. İnsanlarla iş konusunda çatışmaya müsait bir yapıları vardır. Bu nedenle arkadaşlarıyla işe girmemeleri gerekir. Bu yolda dostluklarını kaybedebilirler.

Jüpiter burcu Yay!

📷: @atesati

A post shared by Burak Yörük (@burakyoruks) on

Burak’ın Jüpiter’i Yay burcunda. Bu oldukça güzel bir yerleşim çünkü Jüpiter Yay burcunda yöneticidir.  Bu konuma sahip kişiler oldukça açık yüreklidir. Pozitiflikleriyle dünyayı daha güzel bir yer haline getirirler. Farklı kültürleri öğrenme eğilimleri çok yüksektir. Çok fazla gezer ve görürler. Genç yaşlarında bile sizi hayran bırakacak bilgilere sahiptirler.

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

selen erbaş 02/08/2020

Burak Yörük ‘ ün doğum saati ve dakikasını nereden öğrendiniz acaba ? Rica etsem bana da söyleyebilir misiniz?

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

10 Nisan 2018, 13:23

Demet Evgar Doğum Haritası: Boğa ve Başak’ın Birleşen Etkisiyle

Demet Evgar 19 Mayıs’ta doğmuş bir Boğa burcu kadını. Boğa burcu kadını çekiciliğini her yanında taşıyor Demet. Her haliyle güzel bir kadın. Peki bu yeteneğin bu güzelliğin arkasında başka ne gibi yerleşimler var doğum haritasında gelin hep birlikte bakalım. Ay burcu Aslan! Demet’in Ay’ı Aslan burcunda. Bu güç, bu ihtişam...

Devamını Görüntüle