Rastgele

En İyi 5 Tarihi Aşk Romanı

Her insanın farklı bir okuma tarzı vardır. Birçok kitap türünün arasında her insana hitap eden bir ya da birden fazla da tür vardır. Tüm kurguların arasında prenslerin, prenseslerin, düklerin ve düşeslerin olduğu tarihi aşk türü de pek çok insanın vazgeçilmezidir. Sosyal İçerik Platformu olarak size en iyi 5 tarihi aşk kitabını bir araya getirdik.

5. Asi | Monica McCarty

MacLeod krallığından bir reis ve bir plana dahil olmak zorunda olacak olan güzel bir kadın olan İsabel! Aşk bazen süre ya da zaman istemez. İlk görüşte aşk kavramı da zaten böyle türememiş midir? Geçmiş zamana ait bir dönemde klanları için canlarını feda edebilecek iki insan birbirine tutkulu bir şekilde aşık olur ne olur?

4. Ruhun Ateşi | Rita Hunter

Tatlı ve huzurlu bir ailede büyüyen Sophie, sanki diğer dünyada olduğu cehennemi ona yaşatmaya hazır olan bir adam olan Leighton Kontu Brendan Blackmore ile tanıştığında hayat onun için çok farklı bir şekilde ilerlemeye başlayacak. Kibirli, buz gibi bir soylu olan Brendan’ın aşkı karakterinin aksine ateşli olduğunda Sophie için her şey oldukça zor olacak.

3. Çirkinin Aşığı | Elizabeth Hoyt

Ödüllü bir roman ile karşı karşıyasınız! Farklı dünyalara ait iki dik kafalı insanın bir araya gelmesine şahit olmak ister misiniz? Bu kez adam hırslı ve inanılmaz bir zekaya sahip bir kont! Diğer tarafta ise kocası tarafından terk edilen güzel ve kaprisli bir kadın var. Heyecanlı ve bitmesini istemeyeceğiniz bir aşk istiyorsanız, burası doğru adres!

2. Gelin | Julia Garwood

Kralın emrine karşı gelmemek adına güçlü bir adamın onu seçmesini beklemek ne kadar adilce olabilir? Kadının içindeki öfkesi ve kararsızlığına karşın adam çoktan ona vurulmuş bir haldeyse peki buna ne demeli? Aslına bakarsanız belki de kadın da çoktan aşık olmuştur bu güçlü adama…

1. İçinde Aşk Saklı | Judith Mcnaught

Yıllar öncesine ait çekici ve tutkulu bir adam olan Clayton diğer tarafta ise inatçı, güzel, tatlı ve şehvetli aynı zamanda zeki bir kadın olan Whitney. Tutkulu ve harika bir aşkla beraber bizi geçmişe götürüyorlar. Onları okuduktan sonra hem aşka daha çok inanacaksınız hem de öyle bir aşkın olmadığını düşüneceksiniz.

Başlıklar: , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

03 Mayıs 2018, 19:02

2000’li Yılların Unutulmaz 30 Dizisi

Her sene kanallarda birçok dizi aynı anda başlıyor ancak bazıları seneler sonra bile izlenen ve hatırlanan diziler arasında yer alıyor. PigmeLaf.com Sosyal İçerik Platformu 2000’li yılların unutulmaz 30 dizisini sizin için seçti. -Siz de içeriğin sonundaki anketten favori 2 dizinize oylarınızı kullanabilirsiniz. – 30- Asi 2007 ve 2009 yılları arasında...

Devamını Görüntüle