Rastgele

Elçin Sangu: Yaşamayanlar’ı İzlediğinizde Çok Yüklenenler Olacak

Bildiğiniz gibi Elçin Sangu dijital bir platform olan BluTV’nin Yaşamayanlar yapımında Mia karakterini oynayacak. Sevenleri diziyi heyecanla bekliyor. Daha önce çekimlerin başladığına dair haberimizi yayınlamıştık.

Yaşamayanlar çekimleri başladı:

Elçin Sangu’nun Yeni Dizisi Yaşamayanlar İçin Çekimlere Başlandı

Genç oyuncu bir dergiye verdiği röportajda Yaşamayanlar ile setlere  dönüş yaptıktan sonra dijital platformlar için çekilen dizilerin işleri kolaylaştığını söyledi. Röportajda sansür ve içeriklerin onları kısıtladığını söyleyen oyuncu dijital platformda bu engellerin azaldığını dile getirdi. ”BluTv’nin içeriği paralı ve bu daha özgür olduğumuz anlamına geliyor.” dedi. Ayrıca “Televizyon herkese açık olduğu için orada alanınız daha dar. Alanınız daraldıkça da yaptığınız oyunculuk kısıtlı oluyor. Yaşamayanlar‘ı izlediğinizde çok yüklenenler olacak, ‘Helal olsun!’ diyenler de olacak. Ne olursa olsun önemli olan bizim böyle bir şeye cesaret edebilmiş olamamız.” sözleriyle de medya sektörüne tepkisini dile getirdi. Oyuncunun yeni dizi için imajında yaptığı değişiklikler de göze çarptı.

 

Başlıklar: , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

16 Nisan 2018, 08:32

Lost In Space Tanıtımı Yayınlandı!

Netflix Türkiye twitter hesabında Lost in Space’in tanıtımını yayınladı!   Türkiye standartlarını uzaya çıkaran bir yaşam projesi ile tanışıyor. #UzaydaYaşam başlıyor. #LostInSpace pic.twitter.com/6oF74fTmVy — Netflix Türkiye (@netflixturkiye) April 15, 2018   Oldukça eğlenceli bir tanıtım bir videosu olan Lost in Space; yabancı bir gezegene iniş yapan Robinson’ların her şeye rağmen...

Devamını Görüntüle