Yıllara Meydan Okuyan Adam: David Beckham

Yıllara Meydan Okuyan Adam: David Beckham

İngiliz Kraliyet ailesinin üyesi Prens Harry’in düğününde resmen gelin ve damattan rol çalan çift David ve Victoria Beckham oldu.Özellikle David Beckham’dan gözlerimizi alamadık..Düğünden çok konuşulan David Beckham ise mutfak tesisatçısı bir baba ve kuaför bir annenin 3 çocuklarından en küçüğü…Sizler için Pigmelaf.Com Sosyal İçerik Platformu ekibi olarak hikayesini yazdık….Keyifli okumalar…

Ä°lgili resim

2 Mayıs 1975’te İngiltere’de doğan Beckham’ın tam adı David Robert Joseph Beckham’dır.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi babası Ted Beckham mutfak tesisatçısı,annesi Sandra ise bir kuafördür.Futbol yaşamı ise küçük yaşlarda öğretmenlerinin ne olmak istiyorsun sorusuna “Futbolcu” cevabını vermesi ile başlamıştur sanki..18 yaşında iken küçük bir lig takımında oynamaya başlayan Beckham gösterdiği performans ile 2 yıl içerisinde M.United’ın alt yapısına girmeyi başarmıştır.Sonrasında kadroya geçerek birbirinden başarılı golleri kaydetmesiyle daha da ön plana çıkan futbolcu milli takıma seçilmiştir.

22 yıllık profesyonel futbol yaşamında döneminde dünyanın en çok tanınan futbolcusu olmuştur. Manchester United, Real Madrid, Paris Saint Germain ve Milan gibi Avrupa’nın en büyük futbol takımlarında forma giyme şansını bulmuştur.1992 yılında profesyonel olarak M.United takımı ise sözleşme imzalayan Beckham ilk resmi golünü Galatasaray’a atmıştır.1996-97 sezonunda “İngiltere Yılın Genç Futbolcusu” Ödülü’nün sahibi olan ünlü futbolcu, 1998-1999 sezonunda, hem Premier Lig’i, hem FA Cup’u, hem de Şampiyonlar Ligi’ni kazanarak İngiliz futbolunda bir ilke imza attılar.

david beckham ile ilgili görsel sonucu

350 milyon $’lık bir servete sahip olan Beckham bu servetini futbolculuk ve onun getirdiği diğer fırsatlardan kazandıysa da büyük kısmını 2007 yılında transfer olduğu Los Angeles Galaxy’de elde etmiştir.Bu başarı ve servet elbette ki tamamen şans ürünü değildi..Çok çalışkan olan Beckham herkes 1 çalışırsa onun 5 çalıştığını duymamız,başarının asla şans olmadığını ve geldiği yeri tamamen hak ettiğini anlamamızı sağladı.

david beckham ile ilgili görsel sonucu

Futbol yaşamının yanı sıra özel hayatı ile gündemde olan Beckham,döneminin en ünlü grubu olan Spice Girls ekibinden olan Victoria ile 1999 yılında Dublin’de görkemli bir düğün ile evlendiler…

Brooklyn,Romeo ve Cruz isimli 3 erkek çocuğu olan çiftin son çocukları ise 2011 yılında doğan kızları Harper’dır.

david beckham çocukları ile ilgili görsel sonucu

19 yıldır evli olan çift ilk günden beri dünyanın sayılı çiftlerinden biri olmuştur. Birçok sansanyonel haberler çıksa da onlar çocuklarıyla beraber mutlu bir hayat sürmektedir. Çocuklarıyla çok ilgili bir baba olan David Beckham onları antremandan alıyor,alışverişe gidiyor ve sürekli vakit geçiriyor.

Didem Sarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir