HellTown Kasabası Gerçek Mi?

HellTown Kasabası Gerçek Mi?

Hükümet tarafından kırk yıl önce boşaltılan ve günümüzde de girilmesi yasak olan,tüyler ürpertici HellTown kasabasını PigmeLaf.com Sosyal İçerik Platformu olarak ele alacağız.

Kasaba ve yaşanılan olaylar gerçektir.

Tüyler ürperten ve kimsenin girmek istemeyeceği bu kasaba Amerika\Ohio’da bulunmaktadır. Bu kasabada paranormal olaylar mı oluyor,satanist grubu mu yoksa lanetli bir yer mi ya da içinde her ne oluyorsa kimse gerçekte ne olduğunu bilmiyor.

1974 yılında Ohio’da bulunan kasaba eyalet güçler tarafından boşaltılmıştır. Yerleşim yerinde yüzlerce aile yaşıyordu. Bu kasabada yaşanan olayları internette araştırabilirsiniz. O sene Noel tatilinden birkaç gün sonra hükümet tarafından insanların evlerinden uzaklaştırıldığına dair kanıtlara ulaşabilirsiniz. Bunların bir şeyleri gizlemek için yapıldığı insanların kulaklarına gelmeye başlamıştı.

Bu olaylar olurken Amerika’nın o dönem ki başkanı Gerald Ford, Washington’da değildi.


Buradan da anlaşıldığı gibi tehlikeli bir şeyler vardı. İnsanlar 1974’ün Noel’in de evlerini terk etmeleri söylendi.

Bölgede ortaya atılan ilk iddia kasabada ölümcül bir sızıntı olduğuydu ve çevrede sülfür kokusunun olduğuydu. Kimyasal akıntı nedeniyle insanlar garip yaratıklar gördüklerini rapor etmişlerdir. Bölge de yüzlerce insan tarafından açıklanamayan olaylar olduğu söylenmiştir.

Sürücüler,yolda ilerlerken bir takım güçler tarafından rahatsız edilmekteydi. Bu varlıkların o mezarlıkta bulunan kişilerin hayaletleri olabileceği düşünülmüştü. Bu yolda pek çok ölümcül kaza olmuştur. Bu sebeple yolun girişine yolun kapalı olduğuna dair tabela asılmıştır.


O bölgede ki parkta oturan bir hayalet olduğu bile söylenmiştir.

Bu yola benzeyen bir köprü bulunmaktadır ve bu köprüye de Ağlayan Bebek Köprüsü denilmektedir. Söylenenlere göre yıllar önce bir bebek bu köprüden atılmıştır.

Bu bölgede eski bir kesimhane varmış.  Bu kesimhanenin etrafında bir takım gölgeler ve geceleri ışıklar görünüyormuş. Bu kesimhane tabiî ki senelerdir boşmuş.

Bu olaylar 1970’li yıllardan da eski döneme dayanmaktaymış. Avrupalılar bu topraklara gelmeden önce Algonquin Kızılderili kabilesi yaşamaktaydı. O dönemde ormanda yaşayan bir yaratıktan bahsedilirmiş.

Zamanında o bölgede yaşayan insanlar ormanın derinliklerinde çığlık sesleri geldiği de söylenmektedir. Bu ormanlık arazide terk edilmiş bir okul aracı bulunmaktadır. Bölgede yaşayan insanlar ormandan çocukların ağlama seslerinin geldiği söylemiş ve hatta yemin etmişlerdir. Servis aracı hala ormanda bulunmaktadır.

Bölge tahliye edildikten sonra 1970’lerin ortalarında bölgeye giden yetkili bazı kayıtlar yapmış da olsa hiçbir şey yayınlamak istememiştir. Herhangi bir kurum ya da kuruluş bu olay ve tahliyeden bahsetmemiştir. Kasabanın seneler sonra gündeme gelmesinin sebebi 2016 yılında bölgeye kaçak olarak giren dört gencin yapmış olduğu çekimler ve internette yayınlamalarıydı. Bu ziyaret içlerinden birinin korkunç bir yaratıkla karşılaşmalarıyla ölümü ve iki kişinin de ağır yaralanmasıyla son buldu. İnternette yayınlanan bu görüntü kısa bir süre sonra nedeni belli olmayan bir sebeple kaldırıldı. Her şey için geçti ve sosyal medya kullanıcıları bu kayıtları kopyalamış ve kendi hesaplarından yayınlamışlardı.

Resmi ekipler saldırıya neden olan şeyin bir ayı olduğunu söylemişlerdir. Bir takım resimler ile halka kanıtlamaya çalışmışlardır.

https://www.youtube.com/watch?v=KFA_ogpvUFU

Peki sizler bu kasabaya gider miydiniz?

Sedalizm

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir