Umut Vadeden 10 Wattpad Hikayesi

Umut Vadeden 10 Wattpad Hikayesi

İnanılmaz bir uygulama olan Wattpad tüm ön yargıları bir kenara attığınızda güzel hikayelere ulaşabileceğiniz harika bir platform. Yarattığı olumsuz imajın yanında olduklar iyi hikayeler de bulunmakta ve bunların arasından 10 tanesini seçtim.


10 – 3E: Aşk-ı Dönence / NurdanKeles


İki arkadaşın yazdığı bu hikayenin tam tamına 2 Milyondan fazla okunması var. Hikayenin içinde üç tane adamın hikayesi anlatılıyor. Okuyanın bir daha okuduğu bu hikaye; Emre Albayrak, Erdem Albayrak ve Efe Albayrak gibi üç harika adamı anlatıyor. Özellikle gülümsemek ve tatlı bir zaman dilimi geçirmek istiyorsanız bu hikayeye bir göz atmalısınız. Yakın zamanda kitap olursa şaşırmamak lazım. Hikaye final yaptığı için bölüm beklemeden hızlı bir şekilde okuyabilirsiniz.

9- Ayfer / EminDilerr

Gizem ve gerilim kategorisinde olan Ayfer ise son zamanların popüler kitaplarından. İçinde oldukça fazla toplumsal konuya değinmesiyle özellikle diğer hikayelerden daha farklı denilebilir. Yazarın üzerinde yazdığı bu kurgu inanılmaz bir şekilde okuyucularını kendine bağlamakta. Ancak imla ve cümleler konusunda takıntılı olanlar için biraz hikaye sizi zorlayabilir. Tabi kurgusunun iyi olması tüm hataları kapatıyor. Son zamanlarda kitap olacağını duyurdu. Bölümler kalkmadan okumak isteyebilirsiniz.

8- Kelebeğin Ömrü / RenkliDaktilo

Judith McNaugt tarzını yani yabancı tarihi aşk romanları sevenlerden misiniz? O zaman Kelebeğin Ömrü adlı hikayeyi gerçekten çok seveceksiniz. Yazarın duru ve sade bir anlatımı var. Üstelik devir aldığı hikayeyi oldukça güzel devam ettirdi. Sadece finale doğru bir acele edilmişlik var ama okunmaya değer. İnatla keşfedileceği günü bekliyorum.

7- İkizler / drunknights

Genç bir yazar ve ortada serseri bir baş karakter yok. Evet, inanılmaz değil mi? Üstelik 26 Milyon gibi bir okunması var ancak kitap olmadı. Yazarı her ne kadar istemese de açıkcası ben kitap olmasını çok istedim. İkiz olan Egehan ve Egemen’in oldupu bu gençlik hikayesinde kardeşlik duygusu da aşkta oldukça güzel işleniyor. Finali ise tartışılmaz bir şekilde etkileyici. Hala okumayan var mı? O zaman kesinlikle umut vaat eden bu yazarın hikayesine göz atmalısınız.

6- Yasak Düşler / Jenniferroyce

Tarihi bir aşk hikayesi ve biraz incelediğinizde yabancı tarihi roman yazarlarından çok eksiği olmadığını fark edeceksiniz. Özellikle bu türü sevenler için tartışılmaz Wattpad içinde bulunan en iyi hikayelerden bir tanesi diyebilirim. 500 Bin okunması olan bu kitabın finali uygulamada yapıldı. Yazarın birçok çalışmasını da bulabilirsiniz.

5- Falcı / superman1905

Adından da anlaşılacağı üzere Gerilim ve Gizem kategorisinde olan bu hikaye gerçekten inanılmaz! Harika! Muhteşem! Üstelik genç bir yazarı var. O kadar akıcı ve heyecanlı bir dili var ki; bazen insan neden bölüm gelmediğini düşünüyor. Bölümler konusunda bir sıkıntı olsa da kesinlikle okunması gerekenler arasında yer alıyor. Umuttan ötesini vaat ediyor.

4- Çöplük / dortgozkedikiz

Son zamanlarda Aksiyon kategorisinde 1. sırada olan Çöplük, inanılmaz bir kurguya sahip. Üstelik 3 Milyon okunması var. Kurgusunun inanılmazlığının yanına kaleminin akıcılığı da eklenirse kesinlikle etkileyici ve aynı zamanda umut vaat eden hikayelerden bir tanesi. Yakın zamanda kitap olabilir diye düşünüyor daha doğrusu hissediyorum.

3- His / DuruMavii

Fantastik türünü sevenler 3 Milyona yakın okunması olan bu hikayeyi hemen okumalı. Hemen diyorum çünkü Epsilon Yayınları bu hikayeyi kitaplaştıracak. Kesinlikle fantastik bir ilgi çekiciliği var. Yazarın kalemi akıcı ve inanılmaz etkileyici cümleler geçiyor. Nisan sonunda tüm bölümler silinecek.

2- Müzeyyen’i Sevmek / Bthnatly

Sen Müzeyyen bu uygulamanın en harika hikayesi olabilir misin? Bence olabilir. Uygulama tarafından
Keşfedilmemiş Cevherler Atty’15 En İyi Romantik Hikaye seçildi. Keşfedilmemiş olduğu konusunda o kadar haklılar ki! Ne zaman kitap olur ya da olmaz bilmiyorum ancak o kadar iyi bir kalem ki! Anlatmakla olmaz kesinlikle edebi bir tarzı olan bu hikayeyi okumalısınız. Tek sıkıntı uzun zamandır bölüm gelmiyor olması.

1- Kabasakal / siyahvedigerleri

Bir hikaye düşünün; kesinlikle serseri bir karakter yok ve aşkın en tutkulu hali burada olsun. Yazarın tatlı ve akıcı kalemi de bu hikayenin neden 500 Bin okunması olduğunu gösteriyor. Gerçekten bir adam böyle sevebilir mi? Herkes sevemez ancak Efe sevebilir. Ve Nefes’in tüm yaralarını aşkıyla sarabilir. Aşk, tutku, dostluk ve hatalar… Kesinlikle okumalısınız.

yersizyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir