Rastgele

Stranger Things 3.Sezon Çekimleri Başladı

Stranger Things 3 çekimlerinin devam ettiği resmi olarak açıklandı. Netflix yeni bir video yayınlayarak yapımın başladığını onayladı. Videoda tanıdık yüzler ve yeni katılan oyuncuların az biraz görüntüleri gösteriliyor.

Stranger Things 3

Gerçi burada zaman diliminde veya kostümlerin açığa çıktığını göremesek bile, video’da masanın üzerinde Stranger Things 3 yazıp herkesin giyimleri 2018 yılına ait olduğunu görüyoruz. Fakat dizinin 2. Sezonunda çocukların bugüne nazaran nasıl büyüdüklerini görmemek imkansız. Ve oyuncuların zaman atlamasıyla daha fazla filizlenen ergenler olarak görmek oldukça enteresan olabilir.

2. Sezonun oyuncularından Dacre Mongomery ve Sadie Sink geri dönecekleri onaylanırken, 3. Sezon’da Hawkins’de, Jake Busey, Cary Elwes ve Maya Hawke’ın bazı şeyleri altüst etmeye geleceklerine dair ufak kızdırıcı bilgiler öğrendik.

3. Sezon için 8 bölümlük senaryo henüz tamamlanmadı… Duffer kardeşler 3. Sezonun ilk iki bölümünü çekmeye başladıklarında dizinin yapımcısı Shawn Levy üç ve dördüncü bölümlerini çekerken, Duffer kardeşler de sezon finali senaryosunun ufak dokunuşlarını tamamlayacaklar. Gerçekten ben öteki yönetmenlerin rostonun içine neler dolduracaklarını oldukça merak ediyorum, bekleyip göreceğiz.

Stranger Things 3

Dizinin prömiyer tarihinin ne zaman olacağı henüz açıklanmadı ancak Stranger Things 2’nin çekimleri başladıktan yaklaşık bir yıl sonra prömiyerini yapmıştı ve 10 bölüm olarak izleyiciyle buluşmuştu. Dizinin ilk sezonu ise çekimler başladıktan sekiz ay sonra Netflix’te yer almıştı. Böylelikle biz Stranger Things 3’ün prömiyer tarihini önümüzdeki aralık ve nisan ayı arasında olmasını bekliyoruz. Kesin tarihin ise yıl sonuna doğru açıklanacağını düşünüyoruz.

Şimdilik aşağıdaki Stranger Things 3’ün prodüksiyon aşamasının yer aldığı videoyu izleyebilirsiniz

 

Başlıklar: , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

18 Mart 2018, 00:40

Efsane Dizi: Asmalı Konak

Tam 16 sene önce yayına giren dizi şüphesiz ki Türk televizyon tarihinin en efsane dizisidir.Her bölüm reyting rekorları kırıldı..Finalinde ise kimse sokağa çıkmadı evlerinde finali izledi ve tüm zamanların reyting rekoru o akşam kırıldı…Hatta dizinin finali yine bir ilk olarak sinema filmi ile yapıldı…Her karakter ayrı ayrı efsane oldu ve...

Devamını Görüntüle