Rastgele

Stranger Things 3.Sezon Çekimleri Başladı

Stranger Things 3 çekimlerinin devam ettiği resmi olarak açıklandı. Netflix yeni bir video yayınlayarak yapımın başladığını onayladı. Videoda tanıdık yüzler ve yeni katılan oyuncuların az biraz görüntüleri gösteriliyor.

Stranger Things 3

Gerçi burada zaman diliminde veya kostümlerin açığa çıktığını göremesek bile, video’da masanın üzerinde Stranger Things 3 yazıp herkesin giyimleri 2018 yılına ait olduğunu görüyoruz. Fakat dizinin 2. Sezonunda çocukların bugüne nazaran nasıl büyüdüklerini görmemek imkansız. Ve oyuncuların zaman atlamasıyla daha fazla filizlenen ergenler olarak görmek oldukça enteresan olabilir.

2. Sezonun oyuncularından Dacre Mongomery ve Sadie Sink geri dönecekleri onaylanırken, 3. Sezon’da Hawkins’de, Jake Busey, Cary Elwes ve Maya Hawke’ın bazı şeyleri altüst etmeye geleceklerine dair ufak kızdırıcı bilgiler öğrendik.

3. Sezon için 8 bölümlük senaryo henüz tamamlanmadı… Duffer kardeşler 3. Sezonun ilk iki bölümünü çekmeye başladıklarında dizinin yapımcısı Shawn Levy üç ve dördüncü bölümlerini çekerken, Duffer kardeşler de sezon finali senaryosunun ufak dokunuşlarını tamamlayacaklar. Gerçekten ben öteki yönetmenlerin rostonun içine neler dolduracaklarını oldukça merak ediyorum, bekleyip göreceğiz.

Stranger Things 3

Dizinin prömiyer tarihinin ne zaman olacağı henüz açıklanmadı ancak Stranger Things 2’nin çekimleri başladıktan yaklaşık bir yıl sonra prömiyerini yapmıştı ve 10 bölüm olarak izleyiciyle buluşmuştu. Dizinin ilk sezonu ise çekimler başladıktan sekiz ay sonra Netflix’te yer almıştı. Böylelikle biz Stranger Things 3’ün prömiyer tarihini önümüzdeki aralık ve nisan ayı arasında olmasını bekliyoruz. Kesin tarihin ise yıl sonuna doğru açıklanacağını düşünüyoruz.

Şimdilik aşağıdaki Stranger Things 3’ün prodüksiyon aşamasının yer aldığı videoyu izleyebilirsiniz

 

Başlıklar: , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

01 Haziran 2018, 14:56

Agatha Christie’nin Romanı “Örümcek Ağı” Türkçeye Çevrildi

Ünlü cinayet romanı yazarı Agatha Christie’nin yıllar sonra “Örümcek Ağı” kitabı Türkçeye çevrildi 1954 yılında ilk önce tiyatro olarak yayınlanan hikaye Harper Collins yayınevi tarafından 2000 yılında ilk baskısını gerçekleştirmişti. Romanın başlıca konusu: Bir diplomatın karısı olan Clarissa, bulunmaması gereken yerde bir cesetle karşılaşır. Clarissa sürekli hayal kurup; “Acaba bir sabah...

Devamını Görüntüle