10 Kelime ile Miray Daner

10 Kelime ile Miray Daner

Küçüklüğü ile Bez Bebek’de tanıdığımız, Medcezir ile sevdiğimiz ve Vatanım Sensin ile tam anlamıyla hayran olduğumuz Miray Daner 15 Ocak 1999 İstanbul doğumlu. Miray Daner’in herkesten farklı bir ışığı olduğunu ve ilerde çok başarılı bir aktris olacağının sinyallerini daha şimdiden alıyoruz. Miray Daner denildiğinde birçok söz geliyor akıllara ama PigmeLaf.com Sosyal İçerik Platformu olarak 10 kelime ile onu anlatmayı başardık.

1- Güzel!

Ä°lgili resim

Güzel dediysek sadece dış görünüşten bahsetmiyoruz. Kendi kadar kalbi de bir o kadar güzel! ?

2- Yetenekli!

Ä°lgili resim

Her geçen gün kendini geliştiren ve bizi kendine hayran bıraktıran bir insan Miray Daner. Özellikle son dönemde Vatanım Sensin’de Hilal karakterinin altından öyle güzel kalktı ki, Miray Daner harici kimse Hilal olamazdı.

 

3- Azimli!

Ä°lgili resim

Küçükken annesinin kıyafetlerini giyip ayna karşısında kendi kendine danslar eden Miray Daner, sonunda çevresinin önerisiyle ajansa kaydolmuş. İlk olarak bir reklam filminden sonra Papatyam dizisiyle izle dizi sektörüne merhaba demiş. Çocukluğundan beri oyuncu olmak istediğini söyleyen Miray Daner, azmetmiş ve sonunda hedefine ulaşmış.

4- Güler Yüzlü!

miray daner güleryüzlü ile ilgili görsel sonucu

Hemen hemen her fotoğrafında içimizi ısıtan gülümsemesiyle bizi mest etmesinin dışında sete giden ve sürekli Miray ile görüşen başta HiLeon fandom olmak üzere tüm hayranları her yerde Miray’ın ne kadar güler yüzlü ve sıcakkanlı olduğunu anlatıyor.

 

5- Müzik Aşığı!

miray daner müzik ile ilgili görsel sonucu

Güzel sanatlar lisesi müzik bölümünde okuyan genç oyuncu, piyano ve çello öğreniyor. Müzik onun olmazsa olmazı. Ses eğitimlerine devam ediyor, şarkı da söylüyor! Hatta Medcezir dizisinde birlikte rol aldığı Nurcan Eren’in “Sen inanılmaz bir caz vokalisin” dediğini ve projelerde söylediği şarkılarla da sesinin güzelliğini biliyoruz.

6- Samimi!

miray daner instagram ile ilgili görsel sonucu

Miray Daner denildiği zaman çevrenin hemfikir olduğu en karakteristik özelliği; samimiyeti.

7- Başarılı!

Ä°lgili resim

Böyle yetenekli biri nasıl başarılı olmaz ki? Bu sezonda ödülleri silip süpürüyor resmen. Geçen dönem Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde Yıldızı Parlayan Ödülü’nü almıştı. Her geçen gün de bir çok üniversiteden ve çeşitli yayın kuruluşlarından ödül aldığını duyuyoruz. ?

8- Duyarlı!

Ä°lgili resim

Ekranlarda ne zaman bir yardım gecesi görsek Miray orada. Böyle bir güzellik ve yeteneğin yanına duyarlılıkta eklenince resmen mükemmel kombinasyon olmuş ❤

9- Tutkulu!

Ä°lgili resim

Yaptığı her işin altından ustalıkla kalkmasının nedeni işine her zaman tutkuyla yaklaşması ve tabii ki HiLeon tutkusu da var ?

10- Mütevazi!

miray daner mütevazi ile ilgili görsel sonucu

Çalışma arkadaşlarının hakkında söylediklerinden ve her halinden nasıl mütevazi biri olduğunu anlıyoruz. Her haliyle mükemmel bir insan, şahane bir oyuncu Miray Daner. Onu çok seviyoruz ve ekranlarda her zaman görmek istiyoruz. ❤

Sinem Sarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir