Rastgele

Miray Daner: Oğlağın Güçlü Enerjisiyle…

Miray Daner 15 Ocak 1999 doğumlu ancak daha doğum tarihine bakmadan kendisinin bir Oğlak burcu olduğunu anlayabiliyorsunuz. Oyunculuk yaparken bile verdiği enerji ben Oğlak burcuyum diye bağırıyor. Bunun yanı sıra çok fazla çeşitlilik de var genç oyuncunun haritasında. Her elementten yerleşimlere rastlamak mümkün.

Ay burcu YAY!

Miray’ın Ay’ı Yay burcunda. Oğlak’ı çok güzel dengeleyen bir etkiyle geliyor. Oğlak burcunun durgun kendi halinde havasını Yay burcu yerleşimiyle kırıyor Miray. Bu tarz insanlar hayatı plansız yaşamayı severler. Duygularından iniş çıkışlar gözlemlenebilir. Bir gün depresifken diğer gün neşeyle dolup taşmaları çok zor değildir. Aynı zamanda entelektüel merakları da yüksek seviyededir. Dönem dönem imaj değişikliğinden oldukça hoşlanırlar.

A little fun 💃

A post shared by MirayDaner (@miraydaner) on

Merkür burcu Oğlak!

Miray’ın Merkür burcu Oğlak’ta. Miray Daner’in başarılı bir akıl yürütme yeteneğine sahip olduğunu söyleyebiliriz bu yerleşiminden dolayı. Güçlü ve sessiz insanlar olma eğilimi gösterebilirler. Çok konuşkan olmadıkları söylenebilir ancak konuştuklarında sözleri mutlaka dinlenir. Az ve öz konuşurlar. Miray’dan böyle bir şey gelir mi bilemedik ama bu yerleşimdeki insanların bir şeyler icat edebileceği söylenir.

A post shared by MirayDaner (@miraydaner) on

Venüs Burcu Kova!

Miray Daner’in Venüs’ü Kova burcunda. Bu tarz insanlar ilişkilerinde özgürlüğü önemserler ancak çok sadık yapıda kalmayı her zaman başarırlar. Bu yerleşim kadınlara şöyle bir özellik katar kendini güzel hissettiren erkeklerle değil kendini anlayabilen erkeklerle olma isteği. Tartışmaktan zevk alırlar ancak kavga manasında değil. Fikirlerini paylaşmayı onlar hakkında geri bildirim almayı çok severler. Daima uçlarda fikirlere sahip olurlar bu sayede onlar başarıyı değil başarı onları kovalar.

Mars Burcu Terazi!

Miray’ın Mars’ı Terazi burcunda. Genel anlamda enerjileri çok olan bir yerleşimdir. Her şeye yetişmek her şey için koşturmak isterler. Bu nedenle dönem dönem kararsız kalsalar da sonunda kendi yollarına gitmeyi başarırlar. İlk görüşte aşık olma tabiri de bu yerleşimden ötürü ortaya çıkmış olmalı. Ayrıca bu kişilerin kendilerini ifadeleri çok samimidir bu nedenle çok rahat bir şekilde arkadaş edinebilirler.

#TopTvCouple2018 #HiLeon @borankuzum @muhsinakgunofficial @hurriyetcomtr 🌺

A post shared by MirayDaner (@miraydaner) on

Satürn Burcu Koç!

Miray’ın Satürn’ü Koç burcunda. Bu kişileri lider olma istekleri ve eğilimleri çok yüksektir. Liderlik vasfını taşımaya da oldukça uygundurlar. İş ortamlarında çalışma azimlerinden dolayı bazen abartılı karşılansalar da genelde sevilirler ve ortaya oldukça iyi işler çıkarabilirler.

😼😽

A post shared by MirayDaner (@miraydaner) on

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

19 Eylül 2018, 16:40

2018 filmekimi’nde Kaçırmamanız Gereken Filmler

Gerçek sinema severlerin beklediği aya çok az kaldı. filmekimi 5-14 Ekim arası İstanbul’da sinema severlerle buluşacak. 2018 filmekimi’nde hangi filmler var? hepimizin kafasını kurcalayan bir soruydu ve yanıtını bugün buldu. Gelin film listesine birlikte bakalım. 2018 filmekimi’nde kaçırmamanız gereken filmler: 1)Anaokulu Öğretmeni-The Kindergarten Teacher(2018) Yönetmen: Sara Colangelo 2)Beğen,Sev ve Hemen...

Devamını Görüntüle