Miray Daner: Oğlağın Güçlü Enerjisiyle…

Miray Daner: Oğlağın Güçlü Enerjisiyle…

Miray Daner 15 Ocak 1999 doğumlu ancak daha doğum tarihine bakmadan kendisinin bir Oğlak burcu olduğunu anlayabiliyorsunuz. Oyunculuk yaparken bile verdiği enerji ben Oğlak burcuyum diye bağırıyor. Bunun yanı sıra çok fazla çeşitlilik de var genç oyuncunun haritasında. Her elementten yerleşimlere rastlamak mümkün.

Ay burcu YAY!

Miray’ın Ay’ı Yay burcunda. Oğlak’ı çok güzel dengeleyen bir etkiyle geliyor. Oğlak burcunun durgun kendi halinde havasını Yay burcu yerleşimiyle kırıyor Miray. Bu tarz insanlar hayatı plansız yaşamayı severler. Duygularından iniş çıkışlar gözlemlenebilir. Bir gün depresifken diğer gün neşeyle dolup taşmaları çok zor değildir. Aynı zamanda entelektüel merakları da yüksek seviyededir. Dönem dönem imaj değişikliğinden oldukça hoşlanırlar.

https://www.instagram.com/p/BbCTFJRD8Ed/?hl=tr&taken-by=miraydaner

Merkür burcu Oğlak!

Miray’ın Merkür burcu Oğlak’ta. Miray Daner’in başarılı bir akıl yürütme yeteneğine sahip olduğunu söyleyebiliriz bu yerleşiminden dolayı. Güçlü ve sessiz insanlar olma eğilimi gösterebilirler. Çok konuşkan olmadıkları söylenebilir ancak konuştuklarında sözleri mutlaka dinlenir. Az ve öz konuşurlar. Miray’dan böyle bir şey gelir mi bilemedik ama bu yerleşimdeki insanların bir şeyler icat edebileceği söylenir.

https://www.instagram.com/p/BWVbfZFjtNH/?hl=tr&taken-by=miraydaner

Venüs Burcu Kova!

Miray Daner’in Venüs’ü Kova burcunda. Bu tarz insanlar ilişkilerinde özgürlüğü önemserler ancak çok sadık yapıda kalmayı her zaman başarırlar. Bu yerleşim kadınlara şöyle bir özellik katar kendini güzel hissettiren erkeklerle değil kendini anlayabilen erkeklerle olma isteği. Tartışmaktan zevk alırlar ancak kavga manasında değil. Fikirlerini paylaşmayı onlar hakkında geri bildirim almayı çok severler. Daima uçlarda fikirlere sahip olurlar bu sayede onlar başarıyı değil başarı onları kovalar.

https://www.instagram.com/p/BUtzzyijV5l/?hl=tr&taken-by=miraydaner

Mars Burcu Terazi!

Miray’ın Mars’ı Terazi burcunda. Genel anlamda enerjileri çok olan bir yerleşimdir. Her şeye yetişmek her şey için koşturmak isterler. Bu nedenle dönem dönem kararsız kalsalar da sonunda kendi yollarına gitmeyi başarırlar. İlk görüşte aşık olma tabiri de bu yerleşimden ötürü ortaya çıkmış olmalı. Ayrıca bu kişilerin kendilerini ifadeleri çok samimidir bu nedenle çok rahat bir şekilde arkadaş edinebilirler.

https://www.instagram.com/p/Bf5q3GWj-Py/?hl=tr&taken-by=miraydaner

Satürn Burcu Koç!

Miray’ın Satürn’ü Koç burcunda. Bu kişileri lider olma istekleri ve eğilimleri çok yüksektir. Liderlik vasfını taşımaya da oldukça uygundurlar. İş ortamlarında çalışma azimlerinden dolayı bazen abartılı karşılansalar da genelde sevilirler ve ortaya oldukça iyi işler çıkarabilirler.

https://www.instagram.com/p/BPvB9bGh-1I/?hl=tr&taken-by=miraydaner

deligomlegim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir