Çekim Yasası Hakkında 10 Kısa Bilgi

Çekim Yasası Hakkında 10 Kısa Bilgi

Dünya çapında Secret olarak duyulan ve kişinin istediğini elde etmesi için gerekli olan Çekim Yasası hakkında kısa bilgiler vermeye geldik. Yasayı derin bir şekilde araştıranlar için oldukça fazla kaynak var. Ancak biz şimdilik özetini sizlerle buluşturacağız. İstediğiniz her şeyi elde etmenin adımlarını atmadan önce derin bir nefes alın ve yazıya başlayalım.

10. Ne Düşünürsen Onu Kendine Çekersin

Yasa diyor ki; ne düşünürsen onu çekersin. Aslında tam bir “Aklıma gelen, başıma geldi.” durumu denilebilir. Bu nedenle olumlu düşüncelere odaklanmak ve olumsuz düşüncelerden arınmak oldukça önemlidir. Ne düşünürseniz onu çekeceksiniz. Yani hesabınıza bol bir para çekmek mi daha iyi yoksa borçlarla dolu bir zaman mı daha iyi siz karar verin.

9. Evrene Ne Verirsen Onu Sana Gönderir

Başlangıçta bu durum inandırıcı gelmeyebilir. Ancak düşünceleriniz ve cümleleriniz olumluya döndüğünde evren size büyük bir paket gönderecektir.

8. Düşünceler Frekanslardır

Bu nedenle de yaydığınız frekanslar oldukça önemlidir.

7. Odaklanın ve İstediğinizi Kendinize Çekin

young man relaxing listening to music on top of a stone wall watching the ocean

Burada en önemli adımlardan bir tanesi de nasıl olumsuzluklara odaklanıyorsak olumlu düşüncelere de o kadar net bir şekilde odaklanmalıyız. Bunu daha iyi bir hale getirmek için her gün bir deftere isteğinizi yazabilirsiniz.

6. Kötü Düşünceleri “İptal” Edin

Oldu ya kafanızdan olumsuz bir düşünce geçti ya da olumsuz bir cümle kurdunuz. Hızlı bir şekilde iptal diyebilirsiniz. O an kendinizi iyi hissedeceğiniz bir düşünce ile enerjinizin yükselmesini da sağlayabilirsiniz.

5. İste ve Yaşa

Çekim yasası hakkında bilgi veren tüm yayınlarda diyor ki; istemekle kalmak yetersiz. Aynı zamanda sahip olmuş gibi yaşamalısın. Yaşantına da bunu hissettirmelisin. Bu şekilde enerjinizi yükseltmiş olacaksınız.

4. Olumsuz Tek Bir Düşünce ve Cümle Yok

Unutmayın olumsuz düşünceler bir kere düşüncelere sızarsa hızlı bir şekilde devamı gelir. Bu nedenle asla ve asla bu olumsuzlukların peşine düşmeyin.

3. Her Gün Şükür Edin

Her sabah ve her akşam şükretmeyi unutmayın. Şükretmek sizin enerjinizi yükseltecek ve her isteğinizi gerçekleştirmenizi sağlayacak.

2. Canlandırma

Gözünüzde sürekli olarak isteklerinizi canlandırın. Hayal kurun ve hayallerinizi istekleriniz ile şekillendirin. Net bir şekilde hayalinizi oluşturun.

1. Evren Sınırsız İsteklerinize Açıktır

Çekim yasası hakkında en önemli bilgi bu olabilir. İsteklerinizi hiçbir sınır içerisinde düşünmeyin. Evrenin sınırsızlığını ve büyüklüğünü unutmayın. Düşüncelerinizi asla sınırlandırmayın. İsteyin ve nasıl olacağını evrene bırakın.

Kübra Çoban

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir