Börü’nün Devamı Sinemalarda!

Börü’nün Devamı Sinemalarda!

Ve o gün geldi! 6 bölümlük bir dizi olarak hayatımıza giren Börü dizisinin finali için bir günden az bir süre kaldı. Final fragmanı yayınlanan dizinin ses getirecek olan fragmanında merak uyandıran detaylar vardı. Bunlardan en önemlisi ise Börü’nün sinema filmi olacağını fragmanda görmemizdi.

Evet, yanlış duymadınız. Börü hikayesine sinemalarda devam edecek. Belki de darbeyi anlatan en iyi filmi izleceğiz. Belki demek bile anlamsız. Büyük ihtimalle Börü ekibi yani Dağ II’nin de ekibi sinemalarda bir efsane izletmeye geliyor.

Final fragmanında ilk olarak gördüğümüz kişi son bölümde tutukluluk süreci son bulan İrfan Başkan oluyor. Şüphelendiği hareketlenmeden dolayı bilgi almaya çalışıyor ve o esnada masanın üzerinde yer alan saatte 15 Temmuz tarihini görüyoruz. Mahşere oldukça kısa bir zaman kalıyor ve fragmanında devamı zaten bir mahşer yeri! Tüm ekibi görüyoruz fragmanda ancak Şef ortalarda yok. Silahla çekiliyor ve darbe anı geliyor. Karanlık ağır ağır değil bir anda bastırıyor. Beşinci bölümde İrfan Başkan’ın serbest kalmasıyla büyük işareti zaten vermişlerdi. Altıncı bölümde ise şuana kadar sözlü olarak dönen ülke üzerinde kurulmuş berbat planların işleyiş anına tanık olacağız.

15 Temmuz!

Karışıklıklar, hareketlenmeler ve tüm bunların son bölümde olması çoktan seyirciyi heyecanlandırmış durumda. Kısa bölüm süreleri, mükemmel kalitesi ve sert dili ile Börü beklenildiği gibi harika bir final yapacağa benziyor. Finalden sonra ise çok fazla beklemeden sinema filmi ile karşılacağız. Sinema filmi ile tüm gişe rekorlarını alt üst edeceğine biz eminiz.

Börü Sinema Filmi

11 Nisan Çarşamba günü Star Tv’de yayınlanacak olan Börü sonrasında BluTv’ye geçecek. Alper Çağlar/Çağlararts ile Doruk Acar/Insigniaortaklığı ile ortaya çıkan Börü için artık geri sayımdayız. Darbe konusunu en iyi onların işleyeceği tartışılmaz bir gerçek. Yayınlanan beş bölümde bize ne kadar açık olduklarını kanıtladılar. Türk Televizyonları için büyük bir adım olarak unutulmayacaklar listesine çoktan girdiler. Finali yayınlanacak olan dizinin sineması için de şafak saymak için tarih bekliyoruz. Umarız çok fazla bekletmeden tarihi konusunda bir açıklama gelir.

İşte Börü dizisinin final fragmanı;

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=OD3QqLwSXPE[/youtube]

Börü bölümlerini izlemek için buraya tıklayın.

Kübra Çoban

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir