Rastgele

İstanbullu Gelin: İçimizdeki Her Duygu Kendi Zıttıyla Bulunur

İstanbullu Gelin 49.bölüm analizinden merhabalar. Geçen bölüm sonu Faruk nerede? Lansman nasıl olacak? Faruk’un durumu Adem’in planı mı acaba? Diye düşünürken bitmişti. Bunların hepsine bu bölüm cevap bulduk, şükür. Pigmelaf.com Sosyal İçerik Platformu İstanbullu Gelin 49.bölüm analizini gururla sunar 😂

 

Faruk Nerede?

Adam resmen “yer yarıldı yerin içine girdi” tanımı gibi bölümün yarısında bulunamadı. Bu kadar saygın ve eli kolu uzun bir ailenin Faruk’u bulamaması biraz garibime gitti doğrusu. Faruk’un bu kadar uzun süre bulunamayışında Özcan Deniz’in baba olmasının etkisi olduğunu düşünüyorum 😂Hayırlı olsun, Allah analı babalı büyütsün 🙏  Neyse konumuza dönelim. Tabi Faruk ortalarda olmayınca Fikret, Faruk’un lansmanı baltalamak için böyle yaptığını düşündü o sivri zekasıyla. Gerçekten mi Fikret ya? Kardeşliğin ötesinde hani orası sadece senin şirketin değil biliyorsun değil mi? Resmen Faruk’a olan nefreti gözü kör etmiş durumda.

 

Boran Konağında Zor Zamanlar

Resmen Boran Konağında yas ilan edildi. Süreyya ve Esma delirmiş vaziyetteyken eve gelen cüzdanla daha da vahimleşti durum. İçinde Süreyya’nın fotoğrafını görünce içim cız etti. Süreyya’da cız’dan fazlasını hissetmiş olacak ki, bayıldı. Faruk’u bulunamayışıyla birlikte sinirler yüksek derecede gerildi. Tüm oklar Adem ve İpek’i gösterir duruma geldi. Kardeş dayanışma yapan Dilara sayesinde, tabii. İpek ve Adem kendimizi nasıl aklayacağız diye düşünürken Adem biricik kuzenini kurtardı, Faruk’u buldu.

 

Kardeşçilik

Adem Boran tam bir kardeş olarak Faruk’u buldu. Ben zaten bu duruma Adem’in sebep olabileceğini hiçbir zaman düşünmemiştim. Çünkü Adem’lik bir hamle değildi bu. Psikolog seasında da gördüğümüz gibi Adem Faruk’u canlı istiyor. Faruk’a olan sevgisini nefretiyle kapatıyor. Evet iyi bir başlangıç yapamadılar belki ama ileriyle dönük çok sağlam gittiklerini düşünüyorum. Şu pürüzler yavaş yavaş bir kalksın ortadan, sorun kalmayacak.

 

Anneler Günü Kutlaması

Faruk’un bulunmasıyla birlikte büyük bir oh çeken Esma ve Süreyya Boran için o an ‘anneler günü’ oldu. Esma Sultan’ın Faruk’un başındayken Süreyya ile ellerini birleştirmesi çok ince bir ayrıntıydı. Orada yaptığı kesinlikle basit bir elele tutuşturma değildi. O artık tam anlamıyla Faruk ve Süreyya’yı bir görüşünün, destekleyicisi olduğunun bir işaretiydi bana göre.

Vee gelelim bölümün en güzel en naif sahnesine. Esma ve Süreyya bu bölüm resmi olarak anne-kız oldular, ÇOK ŞÜKÜR 🙏🏼. Yaşadıkları ortak acı onları birbirlerine daha yakın kıldı. Esma’nın “anne demek istiyordun izin vermemiştim, halt etmişim” demesi… Hatalarını kabul eden ve pişmanlığını telafi etmek isteyen bir Esma Boran. Eyyy aşk sen nelere kadirsin yahu! Şöyle geriye dönüp bir bakıyorum da, İstanbullu Gelin’i 50 bölümdür aralıksız takip eden bir izleyici olarak Esma’nın her hafta gözümüzün önünde milim milim değişmesi resmen mükemmel bir detay. Senaristlerimize binlerce kez teşekkürler 🙏🏼

İzleyin, izlettirin!

 

Kaos Başlasın!

Ee Faruk yeni kurtuldu diye rahat duracak halimiz yok dimi Adem? Madem yaşıyor, e biz de şovumuzu yapmaya başlayalım canımm. Didem İnselel dizimize hoş geldin. Aslıcım Envercim’in çok yakın arkadaşı olmanın ötesinde oyunculuğunu her zaman sevmişimdir. Sen her ne kadar kötü karakter olsan da dizinin seneye uzayacağını resmi olarak bize belli ettin, teşekkürler. Başlasın bakalım kaos dolu günler. Süreyya Faruk ile ayrılığı sırasında seninle olduğunu öğrenince bakalım nasıl bir tepki verecek, bunu ciddi anlamda merak ediyorum.

İstanbullu Gelin 50.Bölüm; Siren geliyooor, YEHUUU 💃💃💃

Başlıklar: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

11 Temmuz 2018, 19:14

Instagram’a Yeni Gelen Soru Sorma Özelliğiyle İlgili Atılan En Komik 15 Twit

Instagram’a gelen ve hemen adapte olduğumuz soru sorma özelliği hayatımıza bomba etkisiyle giriş yaptı. Sanki uzun süredir hayatımızdaymış gibi hiç garipsemedik ve hemen gelecek soruları merak etmeye başladık. Bazılarımız çok sevdi bazılarımız nefret etti. Ama Instagram’ın bu özelliği Twitter’ın diline düştü mü bir kere düştü 😂 Biz de PigmeLaf.com Sosyal İçerik Platformu...

Devamını Görüntüle