Rastgele

İrem Helvacıoğlu Doğum Haritası: Kova Burcu Bir Prenses

İrem kalplerimizin yeni prensesi. Onun o güzel gözlerinin hep birlikte bağımlısı olduk. Kızımız 2 Şubat doğumlu bir Kova burcu. Kova burcu olmasının dışında haritasına genel olarak toprak gücü hakim. PigmeLaf.com Sosyal İçerik Platformu olarak İrem Helvacıoğlu Doğum Haritası incelemesi yaptık. Keyifli okumalar.

Ay Burcu Boğa!

İrem’in Ay’ı Boğa burcunda. Ayın sahip olabileceği en iyi konumlardan birine sahip İrem. Bu insanlar duygularını kontrol etme konusunda çok başarılıdır. Ayrıca bu insanların duyuları çok keskindir. Geniş evlerde yaşamaktan ve konfordan oldukça mutlu olurlar. Tahmin edemedikleri durumların içinde olmaktan pek hoşlanmazlar. Hayatta her şeyin planladıkları gibi gitmesini isterler. Bu dönem dönem onlara sıkıntı çıkartsa da zamanla aksilik çıkartabilecek her ayrıntıyı görmelerini sağlar. Ani çıkışları yoktur bu nedenle bu insanların yanında kendinizi oldukça güvende hissedersiniz.

Merkür Burcu Oğlak!

İrem’in Merkür’ü Oğlak burcunda. Bu insanlar konuşmalarının ciddiyetiyle ve genelde iş ile alakalı olmasıyla dikkat çekerler. Dönem dönem çevrelerindeki insanlar tarafından biraz duygusuz bulunabilirler. Disiplinli davranışlarıyla ilgi toplarlar. Çoğunlukla başarı onlar için kaçınılmazdır.

Arşivlerden bulmuş @cigdemkarakuzu anılar…. 😍😍 #güneşinkızları

A post shared by İrem Helvacıoğlu (@iremhlvcioglu) on

Venüs burcu Oğlak!

İrem’in Venüs’ü Oğlak burcunda. Venüs aşk hayatını anlatan gezegenimiz olduğu için İrem’in aşk hakkında da ciddi bir insan olduğunu söylemek mümkün. Bu konuma sahip insanlar erken evlenebilirler. Bütün ilişkileri genellikle uzun ve ciddi olmuştur. Zaman zaman kendine güvenlerini kaybedebilirler. Maddiyatı önemserler. Ancak bu genelde kendi kazandıkları parayla alakalıdır. Kendilerinden büyük insanlarla birlikte olma eğilimi gösterebilirler.

Throw 🔙 ❤️❤️ 📸 @serhathayri

A post shared by İrem Helvacıoğlu (@iremhlvcioglu) on

Mars Burcu Oğlak!

İrem’in Mars’ı Oğlak burcunda. Bu kişiler için hedeflerine ulaşmak çok önemlidir. Hedeflerine konsantre şekilde ilerlerler. Bu nedenle çok genç yaşlarında başarıyı yakalarlar ve istikrarlı oldukları için bu başarıyı uzun yıllar devam ettirebilirler. İşlerinin yanı sıra bir spor dalıyla uğraşırlarsa o alanda da başarılı olabilirler. Güç istekleri dönem dönem ikili ilişkilerine zarar verebilir.

Satürn burcu Oğlak!

İrem’in Satürn’ü Oğlak burcunda. Aileye çok önem verir ve aileleri için en iyi olanı sağlamaya çalışırlar. Güç istekleri sonsuzdur. Bir miktar işkoliklerdir. Ev iş dengesini kurmakta zorlanabilirler.

🌞🌞🌞🌞

A post shared by İrem Helvacıoğlu (@iremhlvcioglu) on

İrem Helvacıoğlu Doğum Haritası bu şekildeydi. Kendisinde Oğlak etkisi çok yüksek. Ömür boyu başarı onun için kaçınılmaz olacaktır!

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

19 Nisan 2018, 17:00

Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy’un Seslendirdiği 17 Harika Şarkı

”O gün, sakin hayatımıza bir bomba düştü… Ve o günden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmadı…” Medcezir yayınlandığı 2 sezon boyunca; senaryosu, oyuncuları, kostümleriyle olduğu kadar dizide yer alan şarkılar ve seslendirilen düetlerle de çok konuşuldu. Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy birçok bölümde bir araya gelip düet yaptı ve birbirinden...

Devamını Görüntüle