Hızlı ve Öfkeli Netflix Dizisi Oluyor

Hızlı ve Öfkeli Netflix Dizisi Oluyor

Netflix, gişe rekortmeni Hızlı ve Öfkeli (Fast & Furious) serisini, çocuklara ve ailelere yönelik bir dizi formatında ekrana taşımaya hazırlanıyor. Animasyon türündeki dizinin yapımı DreamWorks Animation TV işbirliğinde gerçekleştirilecek.

fast and furious ile ilgili görsel sonucu

Hızlı ve Öfkeli dizisinin yürütücü yapımcılığını, film serisinin yapımcıları Vin Diesel, Neal Moritz ve Chris Morgan üstleniyor. Üç isme eşlik eden Tim Hedrick ve Bret Haaland, showrunner koltuğunda da yer alacak.

Animasyon seride genç Tony Toretto, kuzeni Dom’un yolundan giderek bir devlet ajansı tarafından işe alınacak ve dünyaya yayılmış gizli ve seçkin bir araba yarışı liginin içine sızacak.

Dünya genelinde beş milyar dolardan fazla gişe hasılatı elde eden Hızlı ve Öfkeli serisi, yapım şirketi Universal’ın en karlı ve en uzun soluklu serisi olarak tarihe geçti. Şimdilik sekiz filmden oluşan seri, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de gişe rekorlarına adını yazdırmıştı. Serinin yeni filmi önümüzdeki yıl izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

fast and furious ile ilgili görsel sonucu

Amerikalı aktör Vin Diesel‘in, Dominic Toretto karakteriyle yer aldığı ve bir grup yasadışı sokak yarışçısını konu alan Hızlı ve Öfkeli serisinin animasyonlarını yapacak olan DreamWorks Animationyöneticisi Margie Cohn ise: “Hızlı ve Öfkeli serisini sevenleri büyüleyecek yeni hikayeler üretmeyi planlıyoruz. Bu proje Netflix ile başlayan işbirliğimizin ilk adımı ve oldukça heyecanlıyız.” şeklinde konuştu.

Sinem Sarı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir