Rastgele

Once Upon a Time İçin Geri Dönüyorlar

Jennifer Morrison, Ginnifer Goodwin, Josh Dallas ve Emilie de Ravin, Once Upon a Time 7. Sezon için geri dönmeye hazırlanıyor.

ABC’nin dizisi Once Upon a Time ve onun mutlu sonu için tüm herkes seferber oldu. Aynı zamanda çalışmalar da hızlandı.

TVLine’nın öğrendiğine göre; Jennifer Morrison

TV ebeveynleri; Ginnifer Goodwin ve Josh Dallas ve Emilie de Ravin’ın, iki Cuma gecesi (11 ve 18 Mayıs) yayınlanacak olan sezon finali için gün saymaya başladılar.

Bölümlerin başlığı: “Leaving Storybrook” (Storybrook’a Veda)

 

Daha önce açıklandığı gibi, Sean Maguire (Robin Hood olarak), Victoria Smurfit (Cruella de Vil), JoAnna Garcia-Swisher (Ariel), Robbie Kay (Peter Pan), Lee Arenberg (Grumpy / Leroy), Keegan Tracy (Mavi Peri / Anne) ve Tony Amendola’nın (Geppetto / Marco) finalin bir ya da her iki bölümü için geri dönüşleri onaylanırken, Jared Gilmore ve Beverley Elliot, 20. Bölümün flashback’lerinde Genç Henry ve Büyükanne rollerini tekrar oynayacaklar.


Ayrıca, Rebecca Mader’in Zelena olarak boy gösterdiği sahneler finalde de devam edecek.
“Bu büyülü yolculuktan yola çıktıktan yedi yıl sonra, “Once Upon a Time Possible “Sonsuza dek mutlu yaşadılar” hayata geçiren ortak yapımcılar Eddy Kitsis ve Adam Horowitz, oyunculara, ekibe ve yazarlara veda etmeye hazırız ” dedi.

Once Upon a Time

Bir açıklamada; “Son derece sadık hayranlarımızın maceralarıyla yıllarını geçirdiği karakterlerin birçoğunu yeniden birleştirmeyle veda etmenin daha uygun bir yolunu düşünemedik. Umarız ki herkes eski ve yeni Once ailemize katılarak yıldız gibi oyuncularımız ve muhteşem hayranlarımız için hafızalara kazınan ömürlerinin sonuna kadar hatırlayacakları bir son olur.


Morrison, Goodwin, Dallas ve de Ravin, Sezon 7 için seriye düzenli olarak geri dönmese de , Morrison ikinci bölümde konuk olarak rol aldı (diğer şeylerin yanı sıra, Emma’nın Killian’ın Storybrooke’daki çocuğuna hamile olduğunu açığa çıktı) ve Ravin de benzer şekilde tekrar Rumple’ın Guardian’ı bulma ve geç sevgisiyle yeniden bir araya gelme görevini yerine getirmesi için hareket etti.

Peki siz büyük final için en çok hangi geri dönüşlerden heyecan duyuyorsunuz?

Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

07 Temmuz 2018, 14:43

Gizli Kişiliğinizi Anlatan 10 Rüya

Bütün insanlar azda olsa hayatında bir kaç kez rüya görmüştür. Rüyaların bazıları birçok resimden oluşan fotoğraflar gibi zihnimizden geçerler, bazıları kesik kesik, dizi gibi uzun, hele bazıları var ki gerçek hayatta korktuğunuz şeyler rüyalarınızda hatta kabuslarınızda gerçekmiş gibi size gösterilir, kan ter içinde uyanır rüya olduğunu anladığınızda derin bir nefes...

Devamını Görüntüle