Aslı Enver’in Canlandırdığı Hafızalardan Silinmeyen 5 Karakter

Aslı Enver’in Canlandırdığı Hafızalardan Silinmeyen 5 Karakter

Ä°lgili resim

‘Ayten’ Aslı Enver 10 Mayıs 1984 yılında Londra’da doğdu. 12 yaşına kadar Londra’da yaşayan Aslı Enver daha sonra ailesiyle Türkiye’ye taşınmıştır. Tiyatroya ülke değişimi nedeniyle bocalama geçirdiği dönemde annesinin yönlendirmesiyle Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde başladığını belirtmiştir. Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nden ve Haliç Üniversitesi’nin Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Aslı Enver’in her karakterinin bizim için yeri ayrı ama PigmeLaf.com Sosyal İçerik Platformu olarak sizin için en unutulmaz 5 karakterini hazırladık. Buyurun birlikte bakalım…

1- Mine Ergun / Kavak Yelleri

aslı enver mine ergun ile ilgili görsel sonucu

31 Mayıs 2007 – 30 Ağustos 2011 yılları arasında Kanal D’de yayınlanan 5 sezon, 170 bölüm süren hemen hemen herkesin izlemiş olduğu dört gencin hayatlarının anlatıldığı unutulmaz bir diziydi Kavak Yelleri… 5 sezon boyunca sadece Deniz’i seven Mine tam bir istikrar abidesiydi. Mine Ergun fırtınalı, inişli çıkışlı bir aşk sonucunda Deniz ile evli,mutlu ve çocuklu bir finalle bize veda etti.

2- Ahu Kumral / Suskunlar

Ä°lgili resim

1 Mart 2012 – 2 Aralık 2012 yılları arasında Show TV’de yayınlanan 2 sezon 28 bölüm süren dizide Aslı Enver başrolü Murat Yıldırım, Sarp Apak ve Güven Murat Akpınar gibi değerli isimlerle paylaştı. Bitmesinin üzerinden 6 yıl geçmiş olsa bile fenomen haline gelmiş dizinin hala sahneleri sosyal medyada paylaşılarak izleniyor.

3- Özlem Albayrak / Kayıp

kayıp özlem ile ilgili görsel sonucu

13 Eylül 2013 – 27 Ocak 2014 yılları arasında Kanal D’de yayınlanan ve sadece 18 bölüm süren Kayıp dizisinde Aslı Enver; Mete Horozoğlu, Dolunay Soysert, İlker Kaleli ve Kaan Taşaner ile başrollerini paylaştığı dizide Özlem Albayrak karakterini canlandırmıştı.

4- Nisan / Kış Güneşi

Ä°lgili resim

23 Şubat 2016 – 21 Haziran 2016 yılları arasında Show TV’de yayınlanan dizi 18 bölüm sürmüştür. Aslı Enver, Şükrü Özyıldız ile başrolleri paylaşmıştı. Dizide Nisan karakterine hayat vermişti. Şükrü Özyıldız’ın canlandırdığı Efe/Mete rolünde, dizinin finalinde Efe ile evlenerek mutlu sonla bitmiştir.

5- Süreyya Boran / İstanbullu Gelin

aslı enver istanbullu gelin nikah ile ilgili görsel sonucu

3 Mart 2017’de yayın hayatına başlayan, Star TV’de yayınlanan ve şu ana kadar 47 bölümünü izlediğimiz, üçünce sezona geçecek mi yoksa bu sezon final mi yapacak diye merak ettiğimiz dizide Aslı Enver  Özcan Deniz ile başrolleri paylaşmaktadır. Süreyya Boran karakterini kendine çok benzettiğini ve doğallığından dolayı oynamaktan zevk duyduğunu belirten Aslı Enver’i biz de Süreyya olarak çok sevdik. ?

BONUS: Ece / Öteki Taraf

aslı enver öteki taraf ece ile ilgili görsel sonucu

Başrollerini Özcan Deniz ve Meryem Uzerli ile paylaşan Aslı Enver’in Öteki Taraf adlı filmi 8 Aralık 2017’de seyircilerle buluştu. Daha önce canlandırdığı karakterlerin çok zıttı bir karakteri canlandıran Aslı Enver’i bu tarz karakterle izlerken de çok beğendik ve oyunculuğuyla ile tam anlamda göz doldurdu diyebiliriz. Sinema filmlerinin devamını bekliyoruz. ?

Sinem Sarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir