Rastgele

Elçin Sangu Vurdu ve Gol Oldu!

Başrollerinde Elçin Sangu, Kerem Bursin ve Birkan Sokullu‘nun yer aldığı BluTv’de yayınlanacak olan Yaşamayanlar hakkında garip söylentiler dolaşmaya başladı. Henüz yayınlanmaya başlamayan ancak Mart ayı içerisinde çekimlerine başlanacak dizi için bugün “Elçin Sangu’nun Yeni Dizisi Kiralık Aşk Etkisi Yaratmadı!” benzeri başlıklarla haberler yapıldı.

Elçin Sangu ise beklenilen sessizliğin aksine bomba gibi bir tweet attı.
Velhasıl kelam Elçin vurdu ve gol oldu. (:

Konusu itibari ile Türk Televizyonlarına farklılık getirecek olan dizi daha yayınlanmadan bu olumsuz habere bir anlam veremedik. Tabi bizi anlam veremediğimiz kısım değil Elçin’in verdiği cevap ilgilendirdi. Elçin’in YILIN CEVABI olarak nitelendirdiğimiz tweetini paylaşmadan geçemezdik.

Yaşamayanlar hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

05 Mart 2018, 04:21

2017-2018 Sezonunda Reyting Kurbanı Olan 30 Yerli Dizi

”Ben sadece belgesel izlerim canım ya” deme hiç, hepimiz televizyon karşısında dizi seyrediyoruz. Biz kumanda elimizde ”Bu akşam ne izlesek?” diye düşünürken büyük prodüksiyonlu, usta yönetmenli, ünlü oyunculu onlarca dizi her gün izleyici karşısında reyting savaşı veriyor. Nasıl bir işleyişi olduğunu çok anlamadığımız Reyting  kimsenin gözünün yaşına bakmıyor, daha önceden...

Devamını Görüntüle