12 – 18 Mart Haftalık Burç Yorumları

12 – 18 Mart Haftalık Burç Yorumları

Balık burcunda dolanan Güneş’e bu hafta elveda diyoruz. Tüm burçlar 12 – 18 Mart arasında karar vereceği durumların akışını hızlandırmalı. Merkür Retrosu başlamadan tüm aşamaları halletmeniz gerekiyor. Durağan zamanlar gelmeden tüm sözleşmeleri, yarım kalan işleri ve sorunları çözmeniz lazım.

Parasal anlamda bu hafta içinde seni sevindirecek sürpriz gelişmeler söz konusu olacak. Bu hafta dolu, güçlü, enerjik ve şanslı olacaksınız. O yüzden bu hafta sadece güzel gelişmelere odaklanmalısınız. Yarım kalan işlerinizi ve yeni adımlarınızı bu hafta içinde atmanız gerekmekte. Bu şanslı dönemi kesinlikle kullanmalısınız. Hafta sonuna doğru üzerinizde biraz gerginlik olabilir ancak sakin kalmaya çalışmalısınız.

Hafta senin için dostlukların ön planda olmasıyla başlayabilir. Etrafındakilerle sorunlarını çözebileceğin bir haftadasın ancak olayların üzerine gitmeyi biraz bırakmalı ve anı yaşamalısın. Şans seninle! Kafanın içindeki düşüncelerden arınmaya çalışmalısın yoksa bu durum seni yormaya devam edecek. Tüm olumsuzlukları at ve adım at!

Bu hafta senin için yüzleşme haftası olabilir. Sakin kalmalı ve ani öfkeleri önlemek zorunda kalabilirsin. Seninle açık açık sorununu konuşmaya çalışan insanları dinlemelisin. Miras konularında yeni gelişmeler olabilir ancak bu durumun uzaması sinirlerinizi bozabilir. Sağlık konularında dikkatli olmalısın.

İlişli ya da iş yani devam ediyor olmakta olan her konuda büyük bir sürünceme yaşayabilirsin. Birçok şeye farklı bir açıdan bakabilirsin. Bu durum seni korkutmasın belki göremediklerini bu şekilde göreceksindir. İlgi alanlarında yeni ve güzel adımlar atabilirsin. Tatil planın varsa bu hafta tam zamanı. Fevri hareketlerden uzak kalmalısın.

Kırılmalar ve yeni kararların haftası olabilir. Tüm gözleri yine üzerine toplayacaksın. Olumlu gelişmelerin haftasındasın bu yüzden sakin kalmalı ve heyecanlanmamalısın. Parasal konularda olumlu gelişmeler seni bekliyor. Eğer hayatınızda biri varsa bu duruma sadece mantıkla bakmaya başlayabilirsiniz ancak biraz kendi içinizde yapmalısınız. Sağlık konusunda bu hafta dikkatli olmalısın.

Aşk hayatın için bu sene şansların hepsi seninle olacak yalnız senin de bu durumu görmezden gelmemen gerekiyor. Endişe ve fazla düşünmek bazen iyi olmayabilir. Eğer hayatınızda biri yoksa yeni bir ilişki seni bekliyor. Sadece biraz etrafınıza bakmalısın. Yeni kararlar almak üzereysen tam zamanındasın. Para harcamalarına bu hafta dikkat etmelisin.

Korku ve endişelere yer yok. Yani yer olmamalı ve bu senin elinde. Biraz silkin ve kendine gel. Bir çok anlamda olumlu gelişmelerin yaşanacağı bir haftadasın o yüzden olumsuz düşünceleri kendinden uzaklaştır. Aşık olmaktan ya da aşktan korkmayı biraz bırakırsan bu hafta senin için aşk dolu bir hafta olabilir. Normalden fazla bir harcama yapmamalısın.

Evli, bekar ya da yalnız olman önemsiz bu hafta senin için aşk haftası olacak. Yaralarını saracak biri ile iletişim halinde olabilirsin. Şüpheci ve korkulu tavırlarınla insanları kaçırmamalısın. Para konularında sıkıntı yaşayabilirsin ancak sakin ol ve gereksiz harcamalardan kaçın. Senin için genel anlamda 2018 şanslı bir yıl olduğundan bu hafta içinde de şansın devam edecek.

Senin için bu hafta iletişim haftası olacak. Birden fazla insanla iletişim içinde kalacağın yoğun bir hafta geçirebilirsin. Hayat her zaman senin kafandaki senaryolardaki gibi gitmeyebilir. Pes etmemelisin. Etrafındaki insanları ihmal etme. Yeni hafta sana başlangıçta maddi anlamda zorluk yaşatabilir ancak bundan sonrasında rahat bir nefes alacaksın.

Maddi konularda yeni gelişmelerin haftası olacak. Sabretmen sana bu hafta meyvelerini verebilir. Her anlamda olumlu gelişmeler yaşanabilir sadece senin biraz kendine gelmen gerekiyor. Hızlı kararlar almamalısın. Biraz kendi içine dönmeli ve öncelikle kendi içindeki sorunları çözmen gerekmekte. Daha sonrasında zaten içindeki gücü fark edeceksin.

Hayatındaki birçok konuda yeni farkındalıklar yaşayabilirsin. Bu hafta seni çok yorabilir ve etkileyebilir. Yorgunluklarının sonunda istediklerini alacağını düşünürsek bu durum çok fena bir durum olmaz. Yeni gelişmeler ve yeni kararlar almak için tam haftasındasın. Acele etmelisin. Bazı sorunların çözümü sende olabilir o yüzden insanları sakin bir şekilde dinlemelisin.

Hayatındaki enerji yenileniyor ve senden de bu yeniliğe açık olmanı bekliyor. Yenilikler ve hareketli günler seni korkutmasın. İş hayatında ya da arkadaş ortamında bir sıkıntı olabilir bu durumu asla büyütmemelisin. Parasal anlamda bu hafta içinde yüzün gülebilir.

yersizyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir