Kanlı Ay Tutulmasının Burçlara Etkisi

Kanlı Ay Tutulmasının Burçlara Etkisi

27 Temmuz yani bu akşam gerçekleşecek kanlı ay tutulması, 21. Yüzyılın en uzun kanlı ay tutulması olacak. Beklendiği gibi burçlarda bu durumdan fazlasıyla etkilenecek. Bakalım kanlı ay tutulmasının burçlara etkisi nedir?

Sevgili Koç burcu, öncelikle kafandaki sorunları ve çözümü olmadığını düşündüğün problemlerin çözümüne ulaşabilirsin. Yalnız bir Koç burcuysan 5-6 aylık bir süreçte hayatına yeni bir aşk gelmesi gibi bir durum söz konusu olabilir. Eğer ilişkin varsa ve sorunlar yaşamaya başlamışsan bu durumun bitmesi yani ilişkinin bitmesi yakındır. Aşk hayatınız güzel gidiyorsa evlenmek için tam zamanı!!

Sevgili Boğa burcu her şeyi bir kenara bırakıp öncelikle kendi sağlığınla ilgilenmenin ve ailenin huzuruyla mutlu olmanın tam zamanı! Kendinizde bazı uyumsuzluklar yaşabilirsiniz o yüzden sakin kalmalı ve ani kararlar almamalısınız. 6 aylık zor bir süreç var ve sen bunu kararlı bir şekilde olursan rahat atlatabilirsin. Önce kendine güvenmen gereken zamanlardan geçeceksin!

Sevili ikizler burcu arkadaşım kanlı ay tutulmasının burçlara etkisi zannedildiği kadar kötü ve zorlayıcı olmayacak. Ancak senin biraz yıpranman söz konusu olabilir. Zaten bu hayatta kolay olan bir şey var mı? Öncelikle seyahat yapman hatta fazlasıyla gezmen gerekebilir. Yeni kararlar almak için uygun bir zamanda değilsin ve hayatın gerginliği ile hırsını sevdiğin insanlardan çıkarmamak için bir süre kendini kontrol etmen gerekecek!

Sevgili Yengeç burcu senin için maddiyatın ve haliyle paranın gündem olacağı bir dönem başlıyor ama en önemlisi düşünerek karar alman olacak! Tüm bu süreç seni özellikle maddi konuda uğraştıracak çünkü hayatında büyük bir denge kurman gerekecek!

Canım Aslan burcu! Senin için de büyük kararlar gelmiş bulunmakta! doğru ve düşünerek karar almanın tam zamanındasın! Aslan burcu kadınları için sağlıksal problemler çıkabilir o yüzden kendinize dikkat edin ve kontrolleri aksatmayın. Aşk ya da iş hayatında bir süre kendini ve kalbini dinlemen gerekecek. Burada da ani kararlardan kaçınman lazım. Kendini dinle!

Canım Başak burcu öncelikle sağlığına dikkat etmen lazım. Zehirlenme gibi kötü bir durum söz konusu olabilir. Platonik ya da gizli aşk yaşayanlar sanırım bu gizlilik artık gizli kalmayacak. Tüm bu tutulma evresinden sonraki dönemde içsel olarak bir dinlenmeye geçmen lazım. Kendini dinlemen ve tekrardan kendini sevmen gerekecek!

Sevgili Terazi burcu, kanlı ay tutulmasının burçlara etkisi söz konusu olduğunda sen de iyi atlatanlardan olacaksın. Önümüzdeki birkaç ay boyunca sosyal hayatında aktifliğin artarak ilerleyecek. Uzun zamandır uğraştığın bir proje ya da isteğinin olma zamanı geldi! Sosyal çevre ve aktifliğin sonucunda belki aşık bile olabilirsin.

Kariyer, para ve iş!!! Evet, canım Akrep burcu tüm bunlar için güzel bir döneme girmen yakındır. Ani istifa, yeni iş gibi kararların sonucunda kendini kötü hissetmeni gerektirecek hiçbir şey olmayacak. Çünkü şanslı bir dönemin kapıları senin için aralandı. İhtiyacın olan zaman ve cesaret!!

Yay Burcu Kadını

Canım cancağızım yay burçları gelin buraya! Evet, yeni kararlar ya da yeni atılımlar yapmak istiyorsun. Ve bu atılacağın yeni her ne ise senin belkide hayatının geri kalan sürecinin nasıl gideceğini belirleyecek. Okul, iş ya da proje gibi aklında ne varsa cesaret ederek üzerine yoğunlaşmanın tam zamanı!

Sevgili Oğlak burçları, yakın bir zamanda miras ya da para gibi bir haber alabilirsin. Sabırlı olup beklemen gerekecek. Sağlığın konusunda özellikle dikkat etmen gerek ameliyat gibi ciddi bir durum söz konusu olabilir. Girişimler konusunda şanslı bir döneme gireceksin. Şimdi düşünme zamanı!

Sevgili Kova burcu eğer evliysen burada biraz sıkıntılar çıkabilir. Sıkıntıları atlatabilirsin, sadece kendine güvenmen gerekecektir. Evli değilsen ve ilişkin varsa evlenmen yakındır. Yeni ortaklıklar, kararlar için güzel bir döneme hazır ol!

Sevgili Balık burçları senin en çok sağlığına dikkat etmen gereken döneme giriyoruz. İş ya da okul gibi toplu çalışma alanlarında yükün artabilir ancak sakın kendini bırakma! Çünkü her nerede bir amaç uğruna kendini yoracaksan sonunda terfi ya da bir yükselme söz konusu olacak!

yersizyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir