Çağlar Ertuğrul Doğum Haritası: Nereden Bu Kaşın Gözün Temeli?

Çağlar Ertuğrul Doğum Haritası: Nereden Bu Kaşın Gözün Temeli?

Çağlar Ertuğrul yakışıklılığıyla pek çoğumuzun kalbine taht kurdu. Yakışıklılığına ek olarak oldukça esprili bir insan olduğun da görmezden gelemeyiz. Şu ana kadar oynadığı her rolün hakkını verdi. Kendisi 5 Kasım 1987 doğumlu bir Akrep burcu. Akrebin çekiciliğini bize her alanda gösterse de nereden gelmiş bu kaşın gözün temeli biraz daha ayrıntılı bakalım.

https://www.instagram.com/p/BeFwwLzB7N2/?hl=tr&taken-by=caglarertugrul

Ay burcu Boğa!

Çağlar’ın Ay’ı Boğa burcunda. Yani Çağlar ay konusundaki yerleşimi için oldukça şanslı denebilir. Bu tarz kişiler ev yaşantısını çok severler ve alışılmadık bir espri anlayışına sahip olabilirler. Ayrıca sürprizlerden pek de hoşlanmayan bir yapıları vardır hayatları genelde planlı programlı ilerlesin isterler. İstikrarlı insanlardır ancak meslek seçimlerinde bir miktar kararsızlık yaşayıp sonrasında değişiklik yapabilirler. Bu durumu Çağlar’ın hayatında görebiliyoruz.

https://www.instagram.com/p/BbZKBsulkVN/?hl=tr&taken-by=caglarertugrul

Merkür burcu Terazi!

Çağlar Ertuğrul’un Merkür’ü Terazi burcunda. Bu yerleşime sahip insanların biraz sert duruşlu olması beklenebilir. Yani pamuk gibi bir kalpleri olsa bile dış görünüşleri bir miktar serttir. Tartışmaya girmekten pek hoşlanmazlar ancak günlük hayat iletişimleri genel olarak başarılıdır.

https://www.instagram.com/p/BbKKSXWlCvB/?hl=tr&taken-by=caglarertugrul

Venüs burcu Yay!

Çağlar’ın Venüs’ü Yay burcunda. Venüs’ü Yay burcunda olan insanlar cesaretli olmalarıyla bilinirler.  Hayatlarının belli noktalarında kimsenin cesaret edemeyeceği kararlar vermeleri mümkündür. Bu yerleşime sahip insanlar sosyalliğe düşkündür. Ancak arkadaşça tavırları dönem dönem yanlış anlaşılmalara mahal verebilir.

https://www.instagram.com/p/BbCYZGdlRPM/?hl=tr&taken-by=caglarertugrul

Mars burcu Terazi!

Çağlar’ın Mars’ı Terazi burcunda. Ki bu Terazi burcundaki ikinci yerleşimi olmuş oluyor. Bu yerleşime sahip insanlar dönem dönem karşılarındaki insanlardan onay alma ihtiyacı hisseder ve bu onayı almadan hareket edemeyebilirler. Bu konuma sahip kişilerin hayatlarında en çok dikkat etmeleri gereken şey kararsızlıklarıdır.

https://www.instagram.com/p/BY1P9X9lmVL/?hl=tr&taken-by=caglarertugrul

Satürn burcu Yay!

Çağlar’ın Satürn’ü Yay burcunda. Bu konuma sahip insanları sadece gerçeklerle mutlu edebilirsiniz. Hayalperest düşünceler kafasını karıştırabilir. Ayrıca bu kişiler her şeye karşı anlayışlı olmasıyla da dikkat çekerler. Gerilimli ve idare edilmesi gereken bir iş mi var? Bırakın Satürn Yay halletsin. Ek olarak, bu kişiler çalışmayı da çok severler. Önlerine iş koyun ve sadece yapılmasını bekleyin Satürn Yay çalışkanlığıyla her şeyin üstesinden geleceğine yürekten inanır.

https://www.instagram.com/p/BRIl7UXjEIU/?hl=tr&taken-by=caglarertugrul

deligomlegim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir