Rastgele

Aslı Enver Doğum Haritası: Boğa Kadını Çekiciliği

Aslı Enver 10 Mayıs 1984 doğumlu. Dolayısı ile kendisi bir Boğa burcu. Gerçekten Boğa kadını çekiciliğini iliklerimize kadar hissettiriyor. Onun farklı bir havası var. Murat Boz ile olan ilişkileriyle de Balık burcu Boğa burcu uyumunu gözler önüne seriyorlar. Şimdi bakalım Aslı Enver’in bu asaletini bu güzelliğini yaratan diğer yerleşimlerine.

Ay burcu Başak!

Aslı’nın Ay’ı Başak burcunda. Bu tarz insanlar çok istikrarlıdırlar. İçine girdikleri için kolay kolay yarım bırakıp çıkmazlar. Bir yola çıkıyorsanız Ay burcu Başak birine güvenebilirsiniz. Pratik ve yardımsever insanlardır. Çevrelerindeki diğer insanlara göre daha çalışkandırlar. Çalışkanlıklarıyla parlar. Yalnızca her zaman içlerinden geldiği gibi davranamayabilirler.

😉 @sanemarslanturk

A post shared by Asli Enver (@aslienver) on

Merkür burcu Koç!

Aslı Enver’in Merkür’ü Koç burcunda. Merkür nasıl konuştuğumuzu belirleyen konumumuzdur. Aslı’nın da kısa öz ama vurucu konuşmaları tüm sevenlerinin dikkatini çekmiştir. Bu kadar etkileyici konuşmalar yapabilmesi bu yerleşiminden kaynaklı olabilir. Ayrıca bu tarz insanlar oldukça iyimser olurlar. Aynı zamanda çok zekidirler ve zekaları konuşmalarına yansır.

Venüs burcu Boğa!

Aslı’nın Venüs’ü Boğa burcunda. Eee bu kız çekici olmasından daha kim çekici olsun? Aynı zamanda Venüs boğaların sanatçı olma eğilimleri çok yüksektir kimilerine göre de Venüs Boğa kadınları kendileri zaten bir sanat eseridir. Aslı bu iki tanımın ikisini de çok güzel karşılıyor. Bu yerleşime sahip insanlar bütün hayatlarını aynı işi yaparak geçirebilirler ve bu işte çok başarılı olurlar.

Süreyya🖤 @daimagulereren 🙏🏻

A post shared by Asli Enver (@aslienver) on

Mars burcu Akrep!

Aslı’nın Mars’ı Akrep burcunda.  Bu insanlar her konuda oldukça sabırlı ve istikrarlıdır. Sorunlu bir şeyin düzelmesi için yıllarca bekleyebilirler. Engellenmek ve durdurulmaktan pek hoşlanmazlar. Enerji alanları çok geniştir ve çevrelerine enerji verirler. Doğallıklarıyla dikkat çekerler.

💙

A post shared by Asli Enver (@aslienver) on

Satürn burcu Akrep!

Aslı’nın Satürn’ü Akrep burcunda. Bu yerleşime sahip kişiler duygularını çok güçlü yaşarlar öyle ki yanlarından geçerken bile bu duyguları hissedersiniz. Belki de Aslı’nın oyunculuğunda hislerini bu denli iyi geçirebilmesi buradan kaynaklanıyor. Ayrıca bu insanlar kendilerinden çok fazla şey beklerler. Hisleri çok kuvvetli olabilir hatta çok güzel fal bakabilirler. Prensipleri çoğu şeyin önüne koyarlar. Hayatları bu yüzden dönem dönem zorlayıcı olsa da genellikle başarılı geçer.

my dress 💕 @fidansimsek_ 📸: @sanemarslanturk

A post shared by Asli Enver (@aslienver) on

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

16 Mart 2018, 00:01

Bu Hafta Vizyonda Neler Var? (16 Mart 2018)

Vizyona bu hafta 4 yerli, toplamda 8 film giriyor. Düğüm Salonu Hakan Algül’ün yönettiği, Şahin Irmak’ın senaryosuna imza atıp başrolünde yer aldığı Düğüm Salonu, iki eski sevgilinin aynı gün ve saatte yan salonlarda evlenmesiyle birbirine giren iki düğün ahalisinin hikâyesini anlatıyor.   Sizinle aynı gün, aynı yer, aynı saatte eski...

Devamını Görüntüle