Rastgele

Kısa Süreliğine Ücretsiz Olan 8 iOS Uygulaması

Kullandığımız telefon ister Android olsun ister iOS, sürekli olarak elimiz uygulama marketlerindeki programlara bakıyoruz. İster paralı olsun ister ücretsiz. Ama Apple şöyle bir güzellik yaptı. Normalde ücretli olan bu iOS uygulamalarını belirli bir süreliğine ücretsiz yaptı. Bence kaçırmayın ihtiyacınız varsa da hazır ücretsizken hemen indirin. Gelin şöyle bir neymiş o 8 uygulama birlikte bakalım…

 

8- Altimeter GPS

Altimetre GPS mevcut uydu konumu, hava durumu güncellemeleri, pedometre, hız göstergesi, barometre, pusula gibi özellikleri ile donatılmış çok amaçlı bir uygulamadır.

 

7- Instamemo

Instamemo, parmaklarınız ile çizim yapabileceğiniz işlevsel bir not defteri uygulamasıdır. Bunun dışında bir notu süsleyebilir, birden fazla fotoğraf, harita ve web ekran görüntüleri kullanabilirsiniz! Ayrıca notu bitirdiyseniz, arkadaşlarınızla veya diğer uygulamalarla paylaşabilirsiniz. Hem eğlenceli hem faydalı!

 

6-Math Rescue Games For Rounding

Becerinizi ve matematik zekanızı geliştirecek uygulama ile eğlenebilir, eğlenirken zihninizin pasını silebilirsiniz.

 

5- Sally’s Law

Yuvarlanan bir top şeklinde olan karakteriniz ile canınızı kaybetmemeye çalışarak, boş zamanlarınıza eğlence katabilirsiniz. Normalde 1.99 dolar olan uygulama kısa bir süreliğine ücretsiz.

 

4- Slow Shutter Camera

Birçok işlev için kullanabileceğiniz kamera uygulaması eminiz ki, kısa zaman içerisinde favoriniz olacak. Gece çekimi özelliği sunan kamera uygulamasında, hareketli nesneler için bulanıklık efekti de yaratabilirsiniz. Gerçek bir photoshop uygulamış gibi gözükmüyor mu sizce de?

 

3- Timity

Geçmiş, gelecek ve şimdiki zamanlardaki bir olay için geçen veya gelecek süreyi hesaplamak istiyorsanız ve bu bağlamda iyi bir uygulama arıyorsanız, bu mobil uygulama tam da size göre. Apple Store’da gördüğüme göre dil seçeneği olarak şu anlık İngilizce ve Almanya seçenekleri var. Bunu da göz önünde bulundurmayı unutmayın.

 

2- To Do List – Reminder PRO

Uygulama sizin için oluşturulmuş oldukça iyi bir hatırlatıcıdır. Hatırlamak istediğiniz şeyleri uygulamaya söyleyerek, daha sonra bunları dinleyebilirsiniz. Ve böylece unutmamanız gereken şeyleri unutmamış bunun yüzünden de sıkıntı yaşamamış olursunuz. Günlük hayat için tam bir kurtarıcı!

 

1- Wallet S

Uygulama ile kredi kartı veya banka kartınızdan her zaman para çekebilirsiniz. Bilgilerinizi güvende tutmak için tasarlanmış olan uygulama da, dışarıdan erişime izin vermeyen bir kimlik doğrulama sistemi vardır.

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

23 Temmuz 2018, 14:03

Alina Boz ve Alp Navruz’un Yeni Dizisi Seyirciden Tam Puan Aldı

TRT1’in yeni dizisi dün akşam ekran yolculuğuna başladı. İlk bölümüyle sosyal medyada çok konuşulanlar arasına giren ‘Elimi Bırakma’ dizisi yaza damga vuracağa benziyor. Elimi Bırakma dizisi Üs Yapımcılık imzası taşıyor. Yönetmenliğini Sadullah Celen’in üstlendiği dizinin senaristliğini ise Nilüfer Aydın ve Volkan Yazıcı yapıyor. Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizide Alina...

Devamını Görüntüle