Aras Bulut İynemli’nin Canlandırdığı Hafızalardan Silinmeyen 5 Karakter

Aras Bulut İynemli’nin Canlandırdığı Hafızalardan Silinmeyen 5 Karakter

Ä°lgili resim

25 Ağustos 1990 İstanbul doğumlu olan Aras Bulut İynemli, lise eğitimini Beşiktaş Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak Mühendisliği bölümünü kazandı ve hala eğitimine devam etmekte…Ünlü yönetmen Zeynep Günay Tan tarafından keşfedildiğini bildiğimiz Aras Bulut İynemli’nin oyunculuğuna bayılıyoruz ama biz  PigmeLaf.com Sosyal İçerik Platformu olarak sizin için en beğendiğimiz 5 karakterini hazırladık. Buyurun birlikte bakalım…

1- Mete Akarsu – Öyle Bir Geçer Zaman Ki

aras bulut iynemli öyle bir geçer zaman ki ile ilgili görsel sonucu

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisiyle tanıdığımız Aras Bulut İynemli’yi ilk uzun soluklu projesi olduğu halde çok sevdik. Herkes tarafından bilinen “Ölümde buluşacağız Ali Kaptan” sahnesiyle de devleşerek geleceğin yıldızı olacağının sinyallerini o zamandan verdi…

 

2- Şehzade Beyazid – Muhteşem Yüzyıl

Oyunculuk anlamında bir çok iyi isimle birlikte çalışma fırsatı yakaladığı Muhteşem Yüzyıl’da göz doldurucu performansının yanında adını uluslararası alanda da duyurmayı başardı.

 

3- Sarp Altan – Maral: En Güzel Hikayem

Ä°lgili resim

Maral: En Güzel Hikayem dizisiyle daha genç bir kitleye adını duyurmayı başarırken aynı zamanda diğer yer aldığı projelere göre ilk başrol oyunculuğu da diyebiliriz. Hazal Kaya ile arasındaki uyum oldukça sevilse de dizi sadece 17 bölüm sürerek yayın hayatına veda etti.

 

4- Umut Yılmaz / Mert Karadağ – İçerde

içerde mert ile ilgili görsel sonucu

Aras Bulut İynemli için tam olarak dönüm noktası İçerde ile gerçekleşti. Canlandırdığı Umut/Mert karakteri ile adını oldukça büyük bir kitleye duyururken bizi de ekran başında oyunculuğuna ve mimiklerine hayran bıraktı. Biz böyle güzel delirmek görmedik Aras, bizim için biraz delirir misin? ?

 

5- Yamaç Koçovalı – Çukur

Ä°lgili resim

İçerde’den sonra ara vermeden Çukur’a başlayan Aras Bulut İynemli kariyer basamaklarını hızla çıkmaya başladı. Her geçen gün kendini geliştiren ve mükemmel performansından sürekli söz ettiren Aras Bulut’u çok seviyoruz ve onu her daim ekranlarda görmek istiyoruz.

 

Bir de son olarak ÇUKUR EVİMİZ YAMAÇ BABAMIZ! ?

çukur yamaç gif ile ilgili görsel sonucu

Sinem Sarı

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir