Burçların Seks Dünyasını Keşfedin

Burçların Seks Dünyasını Keşfedin

Söz konusu seks hayatınız olduğunda ilk olarak iç güdüler önemlidir ancak unuttuğumuz diğer etkileyici unsur ise burçlardır. Yetişme tarzı, düşünceler, istek ve arzunun yanında taşıdığınız burçların da seks hayatınıza etkisi oldukça yüksektir. Hatta hayatınızda olan kişinin burcuna göre yatak odasında neler istediğini de bu şekilde öğrenebilirsiniz. PigmeLaf.com Sosyal İçerik Platformu olarak burçların seks dünyasını keşfetmenize biraz yardımcı olacağız.

Koç Burcu

Ateş grubu olan Koç burçları için seks kesinlikle bir ihtiyaçtır. Ateşli ve tutkulu seks onlar için olması gerekendir. Biraz aceleci olabilirler ancak ön sevişmeyi severler. Ön sevişmeyi sevmeleri ile karşılarındaki kişiye karşı bir his beslemeleri ile alakalıdır. Seks için yaratıldıklarını düşünen bu burcun insanları, tüm yönetimin elinde olmasını isterler. Yatakta kontrolün onda olduğunu hissettirin!

Boğa Burcu

Ön sevişmeyi uzun tutun ve ona tutkunuzu tam anlamıyla hissettirin. Çünkü; Boğa burcu insanları için ön sevişme oldukça önemlidir. Öncelikle Boğa burcu ile seks yapmanız için onun gerçekten kalbine girmeniz gerekiyor. Size karşı hisleri yoksa sevişmeniz yüzeysel olabilir. Sözler ve komutlar vermekten hoşlanır ve kendisine dokulması da en sevdikleri hareketlerdendir.

İkizler Burcu

İkizler burcu insanı her konuda olduğu gibi seks içinde de farkını ortaya koyacaktır. Her seferinde farklı bir seks deneyimi yaşamaya açık olun. Özgür bırakılmaktan haz alır ve onun isteğini kıracak ufak bir harekette onu kıyafetlerini giyerken bulabilirsiniz.

Yengeç Burcu

Seks hayatında duygulara ve romantik sözlere oldukça fazla önem vermektedir. Eğer evli değilseniz bariz sınırları da olabilir ve her seferinde onun fikrini almanızı bekleyecektir. Sert olmasından fazla hoşlanmazlar ve kendinize aşık edemediğinizde onunla güzel bir seks yaşamanız pek olası durmuyor.

Aslan Burcu

Ateş grubu olmanın hakkını verirler! Seks, tüm aslan burçları için hayati önem taşımaktadır. Ne istediklerini bilirler ve her zaman kontrolü ele geçirmekten hoşlanırlar. Sekse giden her yol mübahtır anlayışını benimser ve tutku onun için yeterlidir.

Başak Burcu
Burçlar

Soğuk duruşlarının altında bir ateş burcunda olabilecek tutku yatmaktadır. Ani hareketlerden ve yeni fikirlerden hoşlanmaz. Mükemmel olmak zorundasınızdır bir Başak burcu karşısında. Ufak tahrik edici dokunuşlar ve kokular Başak burçlarını etkiler.

Terazi Burcu

Seks onlar için olmazsa olmazdır ancak arada güven duygusu olmalıdır. İç çamaşırı gibi özel zevkleri vardır. Seks esnasında ulaşabileceği her noktaya ulaşmak ister ve denemekten vazgeçmez. Yatakta yönetilmek ise burcun kadını ve erkeği için inanılmaz tahrik edicidir.

Akrep Burcu

Akrep burcu olan kadın veya erkek için önce seks sonra aşk denilebilir. Sert olmaya çok açıktırlar. Seks yoksa onlarda olmazlar. Farklı fikirlere açıktır ve monoton hale gelen sekslerden hoşlanmazlar. Her an her yerde sizinle sevişmek isteyebilir ve sizden de bu duruma açık olmanızı bekleyecektir. Aksi mümkün olmaz.

Yay Burcu

Macera ve farklı deneyimle Yay burcunun anahtarıdır. Seks konusunda en çok aradığı şey tutkudur. Birine karşı hislerini tutku olarak ölçmektedir. Her an her yerde onu tahrik edebilirsiniz. Onun tahrik olması için istenildiğini bilmesi yeterli olacaktır. Ateş grubu olduğu için seks bir ilişkide olmazsa olmazıdır.

Oğlak Burcu

Tutkulu Oğlak burçları için seks söz konusu olduğunda her şey yapılabilir. Kontrolü sever ve seks hayatının sürekliliği onun için önemlidir. Onu istediğinizi belli etmeniz seks için yeterli olacaktır. Yatakta iflah olmaz bir romantik olabilirler. Oğlak burcu için amacına ulaşmak önemlidir.

Kova Burcu
Seks

Sekse oldukça düşkündürler ve farklı seks isteklerine partnerlerini de ortak etmek isterler. Hayır onlar için bir cevap olmayabilir. Sadece ufak imalı hareketlerle onu tahrik edebilirsiniz. Sürekli aynı şekilde sevişmekten sıkılır ve başka insan arayışına girebilir.

Balık Burcu
Seks

Seks Balık burcu için bir ihtiyaç değildir. Önce hisler ardından ise seks gelebilir. Süreklilik ya da aşırı tutkulu seks ona göre değildir ancak isteğinizi de kırmayabilir. Yatakta sohbet ve romantik sözler onun için önemlidir. Bunlardan biri eksik olduğunda onun seksten zevk almadığını anlamanız kolay olacaktır.

pigmex

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir