Survivor’ın Gelmiş Geçmiş En İyi 13 İkilisi

Survivor’ın Gelmiş Geçmiş En İyi 13 İkilisi

Survivor pek çok kişinin yıllardır takip ettiği bir yarışma. Yarışmacıların hemen hemen hepsi büyük fan kitleleri edindi. Ama olay sadece bununla sınırla değil. Survivor aynı zamanda kendi dönemlerinde çok sevilen ikililer de yarattı. Bazılarının fanları hala onları sevmeye devam da ediyor. Pigmelaf Sosyal İçerik Platformu olarak sizlere bunun bir listesini hazırladık. Umarız keyifli bir nostalji yolculuğu olur.

13) Sabriye Şengül&Adem Kılıççı

Sabriye çoğu zaman hem ekran başındaki izleyiciyi hem de Adem’i delirtti. Ama biz yine de hem onun sempatik&doğal tavırlarını hem de Adem’le olan dostluğunu çok sevdik. Ki Sabriye hala Adem’e verdiği desteklerle dostluklarının gerçek bir dostluk olduğunu gösteriyor.

Sabriye’nin tatlı kıskançlıklarını da unutmayalım.

12)Hakan Hatipoğlu & Serenay Aktaş

Hakan ve Serenay da geçtiğimiz AllStar’ın dikkat çekici ikilileri arasındaydı. 4 kişi çıktıkları yolda birinin elenmesi ve birinin onları yarı yolda bırakmasına rağmen güzel bir şekilde devam ettiler. Gördüğümüz kadarıyla onlar da Survivor sonrası ailecek görüştüler.

 

11) Fatmagül Fakı & Duygu Çetinkaya

Duygu Survivor hayatı boyunca pek de çekilir birisi olmamıştı ancak belli bir süre sonra çok güzel etkileşim yakaladılar. Her koşulda birbirlerinin yanında olmaya başladılar. Öyle ki Duygu Fatmagül’ün yazıldığını öğrenince o unutulmaz “adamlığıma laf ettirmem.” kavgasının çıkmasına sebep olmuştu.

10)Anıl&Survi

Büyük ihtimalle Survivor tarihinin gelmiş geçmiş en ilginç ikilisi onlardı. Çünkü malum Survi canlı bir varlık değil. Ama Anıl onu yine de canlıymışçasına sahiplendi ve ne adada ne Kıbrıs’ta yanından ayırmadı. Survi’ye uğursuz diyenlere kulak asmadı tıpkı gerçek bir dost gibi.

9)Anıl Tetik&Alp Kırşan

Kendi dönemlerinin en iyi ikilisiydi Anıl ve Alp. Hatta Mustafa Topaloğlu’nu da kattığımızda Survivor tarihinin en iyi üçlüsü diyebiliriz. Alp Kırşan Anıl’a her zaman abilik yaptı. Anıl bir Gönüllü olarak ünlüler takımındaydı ve performansı iyi olmasına rağmen ilk gönderilmek istenen isim olmuştu. Ancak Alp Kırşan onun adını yazmayarak ve onu koruyarak güzel bir Survivor dostluğunu başlatmış oldu.

8)Burçak  Tuncer & Tuğçe Melis Demir

Bir noktada Tuğçe verdiği tepkilerle ikisinin de sonunu hazırlamış olsa da bunu arkadaşını korumak için yaptığını görebiliyoruz. Tuğçe ve Burçak’ın arkadaşlığı dışarda da devam ediyor. Survivor bittikten sonra arkadaşlıklarını bu kadar uzun ve sık görüşerek devam ettirebilen nadir isimlerden.

7)Serhat Akın & Furkan Kızılay

Onlar bir arkadaş gurubu olsa da en dikkat çekici ikilisi şüphesiz Furkan ve Serhat’tı. Bil Bakalım oyunundaki anlatımları unutulmaz olarak hafızalarımıza kazındı. Dışarıda arkadaşlıklarının sürüp sürmediğine emin değiliz ama Survivor’da güzel bir abi kardeş örneği sergiledikleri tartışılmaz.

6)Avatar Atakan & Ezgi Avcı

Bu ikilinin arasında bir şeyler olduğu iddia edilmiş olsa da tabi bilemeyiz biz sadece dostluk kısımlarını gördük izledik. Atakan’la Ezgi’nin dostluğu da Survivor sonrasına dayanamayanlardan gibi görünse de bize birbirini korumanın güzel örneklerini izlettiler.

5)Semih Öztürk& Nagehan Karadere

Listemizdeki gıcık ikili diyebiliriz onlara. Olsun onlar gıcık olsa da biz onları yine de sevdik. Yarıştıkları dönemde dışlanan yarışmacılar olarak birbirlerine tutundular. Gözlemlediğimiz kadarıyla dostlukları dışarda da devam ediyor.

4) Elif Şadoğlu & Gökhan Gözükan

Çok öne çıkan bir ikili olmasalar da onları pas geçemedim. Çünkü onlar da Survivor yolunda birlikte yürüdüler. Edilen kavgalara ve yapılan haksızlıklara rağmen birbirlerini hiç bırakmadılar.

3) Merve Aydın & Gökhan Keser

Onlarınki de biten dostluklar arasında. Bu ikilinin de arasında sık sık aşk dedikoduları çıkmıştı ama biz yine gerçeğini bilemeyiz. Kendi dönemlerinde omuz omuza yarıştılar. Gökhan’ı Kıbrıs final koltuğuna oturtan en büyük etkenlerden biri de Merveydi.

2) Efecan Dianzenza & Serkay Tütüncü

Aslında onları tüm gurup olarak buraya eklemek lazım ama biz ikili dediğimiz için aralarından Efecan ve Serkay’ı seçtik. Efecan, Damla, Serkay, Zafer ve Gizem’den oluşan ekip birbirlerini hiçbir zaman yarı yolda bırakmamaları ve dışarda da dostluklarını hala devam ettirmeleriyle dikkat çekiyorlar.

1) Hilmicem İntepe & Murat Ceylan

Ve Survivor’ın gelmiş geçmiş en sevilen ikilisini en sona sakladık. 2013 senesinde onların dostluğunu o kadar sevdik ki AllStar senesinde de bunu görmek istiyoruz. İkisi de efendilikleriyle birbirlerine verdikleri destekle akıllara kazındı. Onların birbirine gösterdiği kardeşliği şu ana kadar başka bir ikili arasında göremedik. Bu sene gördüğümüz arkadaşlıkları da umarız dostluklarının külleri değil kıvılcımlarıdır.

Kendilerine hazırlanmış bu duygusal videoyu da izlemek isterseniz önden buyurun 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=KUfCGn4GBIg

deligomlegim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir