Anket Sonuçlandı: Yılın Çifti AsFer

Anket Sonuçlandı: Yılın Çifti AsFer

 2017 – 2018 sezonunda yayınlanan ve halen devam eden Türk dizilerinin en iyi çiftini sizlerin oylamasıyla belirledik. Yılın çiftini seçmek için beş gün süren anketimize olan yoğun ilgi için teşekkür ederiz. Ankete ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Anket sonuçlarını açıklamadan önce bahsettiğimiz sürprizi biraz açalım.
Anket sonucunda birinci olan çift adına TEMA vakfından fidan bağışı yapmak niyetindeydik ancak ankete olan yoğun ilgi dolayısıyla fikrimizi biraz daha genişlettik. Ve ankette ilk üçe giren çiftler için TEMA Vakfı aracılığıyla üç fidan bağışı yapmaya karar verdik. ?

Yılın Çifti: Aslı & Ferhat ❤ | Siyah Beyaz Aşk

AsFer fandom durmadı ve 5004 oy ile Aslı&Ferhat çiftini anketin birincisi yaptı. Siyah Beyaz Aşk dizisinin çifti olan Aslı ve Ferhat arasındaki uyumu bize muazzam bir şekilde yansıtan Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol’un oyunculuklarına diyecek bir lafımız yok. Fanları da böyle düşünüyor olmalı ki çiftlerini birinci sıraya taşımak için ellerinden geleni yaptılar. Bu çift diziyi sadece aralarındaki uyum için bile izletebilirler.

Yılın İkinci En İyi Çifti: Yağız & Hazan  ❤ | Fazilet Hanım ve Kızları

YağHaz fanları da durmadı ve kıyasıya bir mücadele başlattı. Oylama sonuna kadar gerçekten sevdikleri bu çift için ellerinden geleni yaptılar ve 4041 oy ile YağHaz çiftini ikinci sıraya taşıdılar. Fazilet Hanım ve Kızları’nın en güzel çiftini Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul uyumuyla izliyoruz. Aralarındaki samimi duygular izleyenlere de o kadar güzel bir şekilde yansıyor ki; onları sevmemek elde değil.

Yılın En İyi Üçüncü Çifti: Hilal & Leon ❤ | Vatanım Sensin

HiLeon’lar o kadar çok sahip çıktı ki bu çifte, biz onlara üçüncü sırada demeyelim. HiLeon her ankette kendini kanıtlamış bir fandom ve Hilal & Leon çifti de her ankette birinciliği görmüş olan bir çift. Vatanım Sensin’in en güzel çifti! Miray Daner ve Boran Kuzum arasında öyle eşsiz bir uyum var ki; izleyen herkesi kendine hayran bıraktıran cinsten!

TEMA Vakfın’dan yapacağımız fidan bağışını takip etmek için İnstagram ve Twitter üzerinden @pigmelaf hesabını takipte kalabilirsiniz. Sosyal İçerik Platformu olarak PigmeLaf anketlerine devam edecek.

Pigtest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir