10 Kelime ile Çağlar Ertuğrul

10 Kelime ile Çağlar Ertuğrul

Birçok iyi yapımda yer alan ancak Dağ Filmleri ile gönüllere taht kuran bir adam: Çağlar Ertuğrul.
Son olarak Fazilet Hanım ve Kızları dizisiyle, kendine aşık olanların sayısını artırdı. Her haliyle kendini bize sevdirdi ve bunun için büyük bir çaba harcamadı. Samimiyeti ve yakışıklılığı ile gönüllerin yeni sahibi Çağlar Ertuğrul’u 10 özel kelime ile anlatalım.

1. Yakışıklı! ?

Çağlar Ertuğrul’un kendi farkını gösterdiği bir yakışıklılığı var. Sert duruşu ve gözlerinin güzelliği ile bir bakanı bir kez daha kendine baktıran mükemmel bir adam. Bir de takım elbise ya da asker üniforması içinde tartışılmaz bir yakışıklılığı yok mu?

2. Samimi!

Yapmacık değil ya da prim için davranmak ona göre değil. Çağlar Ertuğrul gerçekten nasıl biriyse her zaman öyle. Aşırı samimiyeti ile de günden güne yükselmeye devam ediyor. ?

3. Esprili!

Yakışıklı adamlar zeki de olunca esprilerin olması çok normal değil mi? Hem yakışıklı hem de komik adam dağılın!

4. Cool!?
Çağlar Ertuğrul

Asla çaba harcamadan elde ettiği bir hava var. Gerçekten öyle cool bir duruşu var ki! Bir röportajında dışarıdan soğuk göründüğünü söylemiş ve bu konuda haklı olabilir. Ancak bu durum ona cool bir hava katmıyor mu?

5. Zeki!

Yakışıklı, samimi ve en önemlisi gerçekten zeki bir adam. Üstelik o kadar mantıklı da bir adam ki; her röportajını bir kez daha okumak istiyorsunuz. ?

6. Eğlenceli!

Komik adam tabi ki eğlenceli olacak durumu değil. Çağlar Ertuğrul hayatındaki insanlara karşı olduğu gibi eklediği videolarla da bize eğlenceli olduğunu gösteriyor. Ve yine bunu kendisi olarak yapıyor.

7. Yetenekli!

Dağ filmlerinde oyunculuğun nirvanasını yaşattı derken Yağız karakteri ile ağızları bir karış açık bıraktı. Her duyguyu yüzüne yansıtabilen ve gözleriyle konuşabilen harika bir oyuncu!

8. Sportif!

Her konuda bu kadar iyi olmak zorunda mısın Çağlar? Takip ettiğimize göre kendisi oldukça sportif ve işin güzel tarafı kendisine takım elbise ya da asker üniformasından sonra spor tarz da çok yakışıyor. ?

9. Hırslı!

Hayalleri ve hedefleri var. İstediği her ne ise olana kadar asla pes etmiyor ve herkese de pes etmemesi gerektiğini söylüyor. Mükemmel dolu bir adam ve kendini geliştirmek için elinden geleni yapıyor.

10. Kaliteli!

Tüm bu 9 maddeyi birleştirince ortaya çıkan kelime: Kalite! Duruşu, konuşması ya da fikirleri ile her zaman kalitenin bir adı olacağını görüyoruz. Zaten Çağlar Ertuğrul’a kaliteli demeyeceğiz de kime diyeceğiz?

yersizyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir