Rastgele

Ünlü DJ Caner Çalışır Vefat Etti! Kerimcan Durmaz Gözyaşlarına Boğuldu!

Kerimcan Durmaz ile birlikte hayatımıza dahil olan Caner Çalışır, bu sabah hayatını kaybetti!

Bir süre önce çoklu organ yetmezliğinden dolayı yoğun bakıma alınan ve bu yüzden uzun bir süre hastanede tedavi gören Caner Çalışır, hastalığını atlatmıştı. Uzun zamandır DJ’lik yaparak geçimini sürdüren ve oyunculuk da yapan ünlü isim, bu sabah geçirdiği kalp kriziyle hayata gözlerini yumdu. Caner Çalışır 31 yaşındaydı.

Kerimcan Durmaz’la aralarının bozuk olduğu bilinen Çalışır, son zamanlarda yalnız olduğunu ünlü bir isimle Instagram’da konuşurken açıklamıştı. Mesajda Survivor’a giden yakın dostu Cemal Can Canseven’den de bahseden Çalışır: ”Kerimcan’ı sildim. Yanımda kalan çocuk da gitti, tek başıma kaldım yine. Cemal Can gelsin de, çok özledim onu. Tek başıma bırakmazdı beni.” yazarak sevenlerini üzdü.

Kerimcan Durmaz ise bugün gerçekleşen cenazede, Çalışır’ın mezarı başında dua etti ve gözyaşlarına boğuldu. Cenazeye katılanlar arasında Samet Liçina, Hakan Kakız ve Murat Övüç de vardı.

Cenaze sonrası Instagram hesabından duygu yüklü bir paylaşım yapan Kerimcan Durmaz: “Caner’im, dostum, bizi bugün bırakıp gitti… Hala inanamıyorum, aklım almıyor. Daha çok erkendi be Caner’im daha birlikte yapacağımız çok şey vardı. O kadar güzel anılar biriktirdim ki seninle keşke bu kadar erken bırakmasaydın bizi. Sen benim sevgimi, sırlarımı en güzel anılarımı biriktirdiğim yol arkadaşım olarak hep kalbimin bir köşesinde kalacaksın. Seni çok seviyorum ve bu hiç değişmeyecek. Nurlar içinde uyu… Lütfen dualarınızı eksik etmeyin” dedi.

Caner Çalışır, kalp krizi nedeniyle hayata veda etti.

Başlıklar: , , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

18 Mayıs 2018, 12:30

Türk Dizilerinin En Sinir Bozucu 12 Karakteri

Diziler hayatımızın vazgeçilmez bir yerinde, bunu kabul edelim. Sevilen karakterler kadar dizilerde sevilmeyen ve izlerken sınırları zorlayan karakterler de var. Bu karakterlerin kötü olmasına gerek yok, bazıları da gerçekten saflıkları ya da ilginç halleriyle izleyici tarafından sevilmiyor. PigmeLaf.com Sosyal İçerik Platformu olarak en sinir bozucu ve izlerken tahammül sınırlarını zorlayan...

Devamını Görüntüle