Rastgele

Ünlü DJ Caner Çalışır Vefat Etti! Kerimcan Durmaz Gözyaşlarına Boğuldu!

Kerimcan Durmaz ile birlikte hayatımıza dahil olan Caner Çalışır, bu sabah hayatını kaybetti!

Bir süre önce çoklu organ yetmezliğinden dolayı yoğun bakıma alınan ve bu yüzden uzun bir süre hastanede tedavi gören Caner Çalışır, hastalığını atlatmıştı. Uzun zamandır DJ’lik yaparak geçimini sürdüren ve oyunculuk da yapan ünlü isim, bu sabah geçirdiği kalp kriziyle hayata gözlerini yumdu. Caner Çalışır 31 yaşındaydı.

Kerimcan Durmaz’la aralarının bozuk olduğu bilinen Çalışır, son zamanlarda yalnız olduğunu ünlü bir isimle Instagram’da konuşurken açıklamıştı. Mesajda Survivor’a giden yakın dostu Cemal Can Canseven’den de bahseden Çalışır: ”Kerimcan’ı sildim. Yanımda kalan çocuk da gitti, tek başıma kaldım yine. Cemal Can gelsin de, çok özledim onu. Tek başıma bırakmazdı beni.” yazarak sevenlerini üzdü.

Kerimcan Durmaz ise bugün gerçekleşen cenazede, Çalışır’ın mezarı başında dua etti ve gözyaşlarına boğuldu. Cenazeye katılanlar arasında Samet Liçina, Hakan Kakız ve Murat Övüç de vardı.

Cenaze sonrası Instagram hesabından duygu yüklü bir paylaşım yapan Kerimcan Durmaz: “Caner’im, dostum, bizi bugün bırakıp gitti… Hala inanamıyorum, aklım almıyor. Daha çok erkendi be Caner’im daha birlikte yapacağımız çok şey vardı. O kadar güzel anılar biriktirdim ki seninle keşke bu kadar erken bırakmasaydın bizi. Sen benim sevgimi, sırlarımı en güzel anılarımı biriktirdiğim yol arkadaşım olarak hep kalbimin bir köşesinde kalacaksın. Seni çok seviyorum ve bu hiç değişmeyecek. Nurlar içinde uyu… Lütfen dualarınızı eksik etmeyin” dedi.

Caner Çalışır, kalp krizi nedeniyle hayata veda etti.

Başlıklar: , , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

04 Nisan 2018, 19:57

Bugün Dünya Sokak Hayvanları Günü

Minik dostlarımız daimi evimizin neşesidir ancak bu dostlarımızı sahiplenip sokağa,hiçliğe bırakmadığımız sürece. Sokakta yaşamak zorunda olan bir sürü minik dostumuz varken bir heves için alıp geri sokağa, barınaklara bırakmak neden? Barınaklarda her zaman hak ettikleri şartlarda olamayabiliyor,sahiplendirilemiyorlar. 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü fikri 2010 yılında Hollanda’da sokak hayvanları üzerine...

Devamını Görüntüle