Ünlü Annelerin “Canım Anamsal” Paylaşımları

Ünlü Annelerin “Canım Anamsal” Paylaşımları

Ah o anneler… Nasıl da hafızlarda o klavye tuşlarına tek tek dokunuşları… Email adreslerini şifrelerini unutmamak için yazdıkları o küçük not kâğıdını sürekli kaybedişleri… Facebook ile başlayan sosyal medya serüvenlerine hangi ara İnstagram ve Twitter’ı eklediler?

Yaptığı yemeği, her gün itinayla suladığı çiçeği, temizlik sonrası yorgunluk kahvesini özellikle çocuklarıyla fotoğraflarını paylaşan anneler adeta “Sosyal medyada ben de varım!” dediler. Paylaşımlarıyla kâh güldürüp kâh üzdüler. Günün anlam ve önemine dair mesajlı paylaşımları hiç atlamadılar.

Ve yazılı olmayan “Annelerin sosyal medya kuralları” oluşturdular. Fotoğraf açılarıyla, verdikleri pozlarla, paylaşım altına yazdıkları notlarla kendilerine has bir üslup ortaya koydular. Her gördüğümüzde yüzümüzde gülümseme yaratan anne tarzını yarattılar.

Sanmayın ki yalnızca sıradan tanınmamış annelerden bahsediyorum. Ev kadını, beyaz yaka bir çalışan ya da ünlü olması fark etmez. Onlar anne ve onların kendi aralarında bir dili bir tarzı var. Sosyal medyayı aktif kullanan çoğu ünlü annelerde de karşılaştıkça pek bir eğlenirim. Her ne kadar sosyal medyaya, fotoğrafa alışık olsalar da onlar da anne… İşte “Canım Anam” dedirtecek ünlü annelerin paylaşımları.

Çağla Hanım ne yapıyorsunuz?

Aynı dudak pozunu bulup bir araya getirmek ancak bir ananın işi olabilir

Ramazanın hakkını veren "ana gibi ana"

Tam bir "canım anam" değil mi?

Nerede o beachlerde seksi pozlar veren kadın

Yine birileri Seda anamızı kızdırmış

Ya çen kalpli balonlay mı yaptın?

Analar çeker yükü

Geçen yılların izleri için gizli silahları "kaplan maskesi"

Aslıhan koçyiğit

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir