Türk Dizilerinin En Sinir Bozucu 12 Karakteri

Türk Dizilerinin En Sinir Bozucu 12 Karakteri

Diziler hayatımızın vazgeçilmez bir yerinde, bunu kabul edelim. Sevilen karakterler kadar dizilerde sevilmeyen ve izlerken sınırları zorlayan karakterler de var. Bu karakterlerin kötü olmasına gerek yok, bazıları da gerçekten saflıkları ya da ilginç halleriyle izleyici tarafından sevilmiyor. PigmeLaf.com Sosyal İçerik Platformu olarak en sinir bozucu ve izlerken tahammül sınırlarını zorlayan 12 karakteri yazdık… Buyurun! : )

1 – Mukaddes / Fatmagül’ün Suçu Ne?

Beren Saat ve Engin Akyürek’in başrollerini paylaştığı diziyi izleyenler Mukaddes’i bir kaşık suda boğmak istiyordu. Fatmagül’ün abisi Rahmi’yle evlendikten sonra, yıllardır Fatmagül’le aynı çatı altında kalan ve Fatmagül’ü kıskanmasından dolayı ona bir çok kötülük yapan Mukaddes’i Esra Dermancıoğlu müthiş canlandırmıştı.

2- Orkun / Medcezir

Star Tv’nin fenomen gençlik dizisi Medcezir’de, Mira’nın sevgilisi Orkun olarak hayatımıza giren karakter daha ilk bölümden sevilmeyeceği belli sinyalini veriyordu. Bölümler ilerledikçe izleyici tarafından iyice nefret edilen bir karakter haline gelen Orkun’a Metin Akdülger hayat veriyordu.

3- İpek / İstanbullu Gelin

Özcan Deniz ve Aslı Enver’in başrollerini paylaştığı reyting rekortmeni dizi İstanbullu Gelin‘de, Faruk’a aşık olmasına rağmen onun kardeşi Fikret’le evlenen İpek izleyicinin sınırlarını günden güne zorluyor. Asla mutlu olmayan ve kötülükten beslenen karaktere Dilara Aksüyek hayat veriyor.

4- Sedef / Yaprak Dökümü

Dönemin en çok izlenen dizilerinden Yaprak Dökümü‘nde komşu kızını canlandıran Sedef, çoğu zaman saf halleriyle diziyi izlenmez kılıyordu. Şevket’e olan aşkından dolayı birçok hata yapan karakter, son olarak Şevket’i postalamış ve yurt dışında tanıştığı Emir’le evlenmişti. Gel gitli halleri ve her şeye inanılmaz pozitif yaklaşımıyla Sedef, dizinin en sevilmeyen karakterlerinden biriydi. Dizide Sedef’i Seda Demir canlandırıyordu.

5- Eti / Fi

Puhutv’nin başarılı dizisi Fi’de Tülay Günay’ın canlandırdığı Eti, birçok izleyicinin dizide en sinir olduğu karakterdi. Olur olmaz yerlerde Can Manay’ın hayatına müdahale etmeye çalışması ve sürekli insanlara üstten bakışıyla Eti, intihar ederek hayatına son vermişti.

6- Nihal / Aşk-ı Memnu

Efsane dizilerden Aşk-ı Memnu’da, Adnan Bey’in kızı Nihal’e Hazal Kaya hayat veriyordu. Bilmiş halleri ve yaptığı saçmalıklarla izleyicinin sinirlerini zorlayan karakter, son olarak Behlül’le birlikte olunca sevilmeme oranını oldukça yükseltti.

7- Cemile / Aşk-ı Memnu

Aşk-ı Memnu’nun diğer sevilmeyen karakterlerinden biri de şüphesiz Cemile’ydi. Beşir’e olan aşkı yüzünden Nihal’i çekememezliği, köşkte yaşayan insanları kıskanması ve yaşadığı hayatı beğenmeyişi ile Cemile seyir zevkini düşüren karakterlerden biriydi. Karakteri Pelin Ermiş canlandırıyordu.

8- Caroline / Öyle Bir Geçer Zaman Ki

Ali Kaptan’ın uğruna ailesini karşısına aldığı Caroline, Wilma Elles tarafından canlandırılıyordu. Bozuk Türkçesi ve birbirinden kötü halleriyle Caroline, dizinin en sevilmeyen karakteriydi.

9-   Simay / Kuzey Güney

Kıvanç Tatlıtuğ’un oyunculuk resitali sergilediği işi Kuzey Güney’in şüphesiz ki en sevilmeyen karakteri Simay’dı. Kuzey’e bir sinek gibi yapışan ve yalanlarıyla evlenen, para düşkünü, tehlikeli karakteri Hazar Ergüçlü canlandırıyordu.

10- Kendal / Karagül

Karagül’ün kötü adamı Kendal neler yapmadı ki? Kardeşini öldürdü, kardeşinin ailesine hayatı zehir etti, birçok insanın hayatını noktalamasına neden oldu. İzleyiciler karakteri hiç sevmedi, Kendal’a başarılı oyuncu Mesut Akusta hayat veriyordu.

11- Bahar / O Hayat Benim

Fox Tv’nin uzun soluklu draması O Hayat Benim’in baş karakteri Bahar, saf halleriyle izleyiciyi çileden çıkartıyordu. Bahar’ın pasifliği senaristlerin üvey kardeş Efsun’un hikayesine daha çok yönlenilmesine yol açtı. Dizide karakteri Ezgi Asaroğlu canlandırıyordu.

12- Vedat / Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz dizisinin kötü karakteri Vedat Sayar. Henüz dizi başlayalı 18 bölüm olmasına rağmen kadına şiddet uygulayan bir karakter oluşundan dolayı ilk bölümden tüm nefretleri kazandı. Sadece kötü karakter değil, aynı zamanda psikopat ve sadist düşünceleri de olan Vedat’ı Mehmet Ali Nuroğlu canlandırıyor. O kadar başarılı bir oyunculuğu var ki her ne kadar Vedat karakterinden nefret etsek de Mehmet Ali Nuroğlu’na her hafta hayran kalıyoruz.

Black Ice

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir