Survivor’a Veda Eden İsim Belli Oldu… Nagihan’ın İsteği Şaşırttı!

Survivor’a Veda Eden İsim Belli Oldu… Nagihan’ın İsteği Şaşırttı!

Geçen hafta Acun Ilıcalı’nın açıkladığı üzere konsept değişikliğine gidilerek Survivor Ünlüler-Gönüllüler olarak takımlar yeniden oluşturulmuştu.

Murat Ceylan,Hilmicem İntepe ve Damla Can’ın Gönüllüler takımına geçmesiyle yarışmaların sonucunun ne olacağı merak konusu olmuştu. Bu hafta oynanan dokunulmazlık oyununun birinci aşamasını 10-8 Gönüllüler kaybederek konseye gittiler. Konseyde en fazla adı çıkarak ilk elenme adayı Cumali Akgül, bireysel dokunulmazlığı kazanan Damla ise Yağmur Banda’yı söyleyerek ikinci elenme adayını belirlemiş oldu.

Dokunulmazlık oyununun ikinci kısmında da 10-7 Gönüllüler kaybedince üçüncü elenme adayının belirlenmesi için konseye gidildi. Konseyden en çok adı yazılan üçüncü elenme adayı ise Funda Alkayış oldu.

Bu hafta en az oyu alarak adaya veda eden isim  Funda Alkayış oldu. Funda’nın vedası Gönüllüler takımını şok etti.

NAGİHAN’IN ŞOK EDEN İSTEĞİ

Bugün yayınlanan bölümde ödül oyununu ve baraka ödülünü kıl payı kaybeden Gönüllüler takımı çok üzgündü. Seremonide de Nagihan gözyaşlarını tutamayarak ”Günden güne gücümüzü kaybediyoruz, artık burada en iyi yaptığım atışları yapamaz hale geldim.” dedi. Konseyde Funda’nın elenmesinin ardından söz almak istediğini söyleyen Nagihan, ilginç bir istekte bulundu. Bu isteği ise takım arkadaşı Cumali’nin Ünlüler takımına geçmesini talep etmesiydi.

Takım arkadaşlarıyla konuşup böyle bir karar aldıklarını söyleyen Nagihan ”Cumali arkadaşımızı çok seviyoruz. Ara ara sürprizler yapıyor ama genel anlamda katkısının olmadığını ama sizden bir ricam var. Cumali’yi karşı takıma transfer edebilir miyiz?Artık konuşacak halimiz yok. Hakan’ı dahil edemedik. Cumali’nin performansının düşük olmasından dolayı karşı takıma transfer olmasını istiyoruz” dedi. Bu sözler sonrası Hakan Hatipoğlu gözyaşlarını tutamadı.

Nagihan’ın sözlerinden sonra söz alan Cumali ise, karşı takıma geçirilmesi talebine olumlu yanıt vererek, ”Karar takımın içinde verilmişse saygı duyarım. Hakan ağabeyin buna katılmaması çok hoşuma gitti. Bu evli çiftlerin birbiriyle anlaşamaması gibidir zorlamaya gerek yok. Bu akşam olsun bitsin diye düşünüyorum” dedi.

Acun Ilıcalı konu hakkında görüşleri dinledikten sonra ”Cumali çok sevdiğim bir yarışmacı. İçi dışı bir çok dobra çok sevdim kendisini. Tam bir Anadolu insanı. Size de hak verdiğim noktalar var. Cumali buraya sportif testlerden geçerek gelmedi. Ancak Cumali’yle devam ederseniz oyunları kazanabileceğinizi düşünüyorum. Son oyunlarda 10-9, 10-8 gibi skorlarla kaybettiniz. Son yumruğu vurabilirsiniz. Ancak talebinizi anladım. Buna bireysel olarak evet ya da hayır diyemem. Bu akşam arkadaşlarımla toplanıp değerlendireceğiz ve size kararımızı ileteceğiz. Bu çok yönlü bakılacak bir olay” ifadelerini kullandı.

O anları izlemek için;

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=KHlIAx9uPIw&t=2s[/youtube]

 

 

Sedalizm

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir