Survivor Şampiyonları Doğum Haritaları: Ogeday Girişken

Survivor Şampiyonları Doğum Haritaları: Ogeday Girişken

Survivor şampiyonları doğum haritası yorumlamalarında ilk isim son senenin şampiyonu Ogeday Girişken oluyor. Ogeday Girişken 27 Nisan 1992 doğumlu. Pek çok Survivor finalisti gibi Ogeday’ın da güneş burcu Boğa.  Boğa burcunun özelliklerini oldukça taşıyor Ogeday. Boğa burçları yavaş kararlı ve çok çalışkandırlar. Ogeday’ın da Survivor hayatından bunu rahatlıkla gözlemleyebiliyoruz. İlk zamanlar öne çıkamayan ama kararlı bir şekilde ilerleyen Ogeday şampiyonluk ipini göğüsledi.

Ay burcu BALIK!

Ogeday’ın ay burcu Balık.  Ay burcu duygularımızı yansıtan bir yerleşimdir. Ogeday’ın da Survivor boyunca Balık duygularını bol bol görme fırsatı bulduk. Ay burcu balık olan kişiler oldukça empatiktir.  Ogeday da her zaman herkesin dertlerine kulak verdi ve yarışmanın karşı takım tarafından bile sevilen yarışmacısı oldu.

Merkür KOÇ!

Ogeday’ın Merkür’ü Koç burcunda. Merkür koç insanı olumlu, iyimser ve kararlı yapar. Ogeday belki kararlığının bir kısmını da buradan aldı. Herkesin dertlerini dinleme konusu Merkür Koç’un yine öne çıkan özelliklerinden birisi.  Aynı zamanda bu kişiler her türlü toplulukta öne çıkabilirler. Ogeday’ın bir süre sonra takımdan sıyrılmasını da buna da bağlayabiliriz.

Venüs KOÇ!

Ogeday’ın Venüs’ü Koç burcunda. Venüsün koç burcunda zararlı etkileri vardır. Venüsü koç burcunda olan insanların özgür kalma hissi çok yüksektir. Bu da Ogeday’ın Survivor’a katılmasını yeterince açıklıyor gibi görünüyor. Aynı zamanda özel hayatında yaptığı paylaşımlarda sık sık kamp yapma paylaşımları oluyor. Doğaya ait olma hissi de burada geliyor olabilir.

 

Mars BALIK!

Ogeday’ın Mars’ı Balık burcunda.  Mars Balık burcu insana kaçma isteği ve maceraperestlik verir. Yine hayatının bir noktasında Survivor’a katılmak için güzel bir yerleşim taşıyor Ogeday bu konuda. Ayrıca Mars Balık burcunda insana deniz sevgisi de getirir. Ogeday’ın uğraştığı sporu da Mars Balık yerleşimiyle açıklamış oluyor.

Jüpiter BAŞAK!

Ogeday’ın Jüpiter’i Başak burcunda. Jüpiter Başak burcunda insana mükemmeliyet takıntısı verir. Bu durumda Ogeday’ın her zaman kazanma hırsını ve iddialı olmaması gereken konuları bile başarabileceğine inanmasını açıklamış oluyor.

 

Satürn KOVA!

Ogeday’ın Satürn’ü Kova burcunda. Satürn kova burcunda arkadaşlıkları konusunda oldukça tarafsız bir tutum sergiler. Ogeday’ın çoğu tartışmada tarafsız bir tutum segilemesi ve çoğunlukla ada konseylerinde kendine uzak olanları değil de başarısız olanları yazması Satürn’ün Kovada olmasıyla açıklanabilir. Ayrıca Satürnün kovada olması arkadaşlıklara çok değer vermeyi gösterir. Ogeday’ın da Survivor sonrası Survivor arkadaşlıklarını en güzel devam ettiren yarışmacılarından biri olduğunu görebiliyoruz. Tabi Boğa burcu olmasının da bu durumda büyük etkisi var.

deligomlegim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir