Rastgele

Miray Daner’in Yeni Dizisi: Bir Litre Gözyaşı

Miray Daner, doğal, samimi, duyarlı, eğlenceli ve yetenekli bir kadın. Önce Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy’un dizisi olan Medcezir’de kendisini gösterdi. Sonrasında ise Vatanım Sensin’in en kilit parçalarından bir tanesi oldu. Daha çok tanındı ve daha fazla kendi yeteneklerini gösterebildiği bir proje oldu. Ne yazık ki bu sezon Vatanım Sensin final yaptığı için Miray Daner’i de Hilal rolünde son kez izlemiş olduk.

Ve Miray Daner fanlarını sevindirecek haber geldi ve genç yıldızın yeni dizisi belli oldu. Japon yapımı “Ichi Rittoru No Namida” adlı dizinin uyarlamasında genç yıldız ilk başrolünü gerçekleştirecek. Türkçe adı Bir Litre Gözyaşı olarak geçiyor ancak uyarlama direkt mi olacak yoksa isim değişikliği söz konusu mu o konuda kesin bir bilgi yok. Türü dram olacak bu dizide Miray Daner için partner arayışı da başladı. Şimdilik düşünülen iki isim var; Ekin Koç ve Mert Yazıcıoğlu ancak henüz kesinleşen bir isim yok.

Bir Litre Gözyaşı’nın konusu;

Aya, 15 yaşında sporla ilgilenen bir genç kızdır. Ailenin en büyük çocuğu olan Aya’nın babasının dükkanı ve evi aynı yerdedir. Ailesiyle beraber iyi giden bir hayatı olan Aya’nın bir sınava girmesi gerekmektedir ve sınava girmeden önce düşer. Bu düşüşünde ona yardımcı olan Asou olur. Asou sınava girmekten vazgeçmiş olsa da Aya ile beraber sınava girmeye son anda karar verir. İkili aynı okulu kazanır ve aynı sınıfa düşerler. Basketbolda çok iyi olan Aya bir gün rahatsızlanır ve hastaneye gittiğinde hayatını değiştirecek olan hastalığını öğrenir. Omurilik soğanı dejenerasyonu bir ömür boyu onun hayatında var olan bir hastalık olacaktır. Aya artık bununla yaşamak zorundadır.

Başlıklar: , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

21 Kasım 2018, 16:03

Netflix’in İkinci Türk Dizisi Beren Saat İle!

Çağatay Ulusoy ile Netflix’in ilk Türk dizisi The Protector’u merakla beklerken yeni haber geldi!! Beren Saat sahalara dönüyor. Üstelik bu kez televizyon ekranlarında olmayacak Netflix’te sevenleriyle buluşacak! Netflix hesabından bu şekilde duyurdu; Aynı paylaşımı Beren Saat ise “Hoşbulduk” diyerek paylaştı. 14 Aralıkta yayınlanacak olan ilk Türk dizisi The Protector için...

Devamını Görüntüle