Miray Daner ve Boran Kuzum’un Birlikte Rol Alabileceği 5 Romantik Film

Miray Daner ve Boran Kuzum’un Birlikte Rol Alabileceği 5 Romantik Film

Miray Daner ve Boran Kuzum’un televizyon karşısındaki uyumunun, birlikte yarattıkları enerjinin hepimiz farkındayız. Peki bu ikili bir araya gelip bir sinema filmi yapsa nasıl bir filmde oynayabilir? Biz de bunu düşündük ve keyifli bir içerik hazırladık. Hem keyifle izleyebileceğiniz bir liste hem de Miray Daner ve Boran Kuzum’un birlikte rol alsa harika olabileceği 5 Şahane Romantik Film…

1- La La Land/ Aşıklar Şehri 

Sebastian gelenekseksel jazzın kolonlardan yükseldiği bir kulüp açma hayalinde, Mia ise kafesinde çalıştığı film platosunda kendine uygun tüm oyunculuk seçmelerine katılarak bir rol kapma telaşındadır. Hayatlarında yön bulmaya çalışan iki tutkulu insan Sebastian ve Mia’nın yolları, Los Angeles’ta trafiğin sıkışık olduğu bir gün kesişir. Son zamanların en güzel filmlerinden olan La La Land’ın romantik dünyasında, müzikalde ikiliyi izlemek şahane olurdu doğrusu.

2- About Time/ Zamanda Aşk 

21 yaşına basan Tim Lake, ailesindeki tüm erkeklerin sahip olduğu gizli bir yeteneğinin olduğunu öğrenir. Lake ailesinin tüm erkekleri zamanda seyahat etme yeteneğine sahiptir ve Tim de artık bunu kullanabilecektir. Bunu fırsat bilen Tim geçmişindeki utanç verici anlara gidip olayları değiştirmeye başlar. Kısa bir süre Londra’ya taşınır ve son derece çekici bir kadın olan Mary’e aşık olur.  Bu fantastik dünyanın içine Boran ve Miray çok yakışmaz mıydı?

3- My Sassy Girl/ Benim Hırçın Sevgilim

Tesadüfler sonucu yaşanan bir aşk hikayesi. Kolejde okumakta olan Kyun-Woo, okuldan çıkıp eve döndüğü sıradan bir gün yaşamaktadır. Metroda sarhoş bir kız vardır. Kyun onu önce metro istasyonunun köşesinden raylara düşmeden kurtarır. Kız ayakta durmakta epey zorlanmaktadır. Genç adam kızı metroya oturtsa da ondan kurtulamaz. Bu çok eğlenceli film ikilinin enerjisiyle bir efsaneye dönüşebilirdi.

4- Bright Star/ Parlak Yıldız

Muhteşem doğa manzaralarıyla bezeli bu romantik film, 1818 yılında, Londra’nın hemen dışında geçiyor. Henüz 23 yaşındaki şair Keats, genç komşuları, moda öğrencisi Fanny Brawne’la gözlerden ırak bir ilişki yaşar. Birbirlerine bağlılıkları güçlenir, aşkları alevlenirken bazı engelleri aşmaları gerekir… Yine bir tarihi yapımda, Boran Kuzum’u şair, Miray Daner’i de moda öğrencisi olarak izlemek harika olurdu doğrusu.

5- 6 Years/ 6 Yıl 

Altı yıldır birlikte olan genç çift üniversiteden mezun olmaya yaklaşırken, beklenmedik kariyer fırsatları gelecek planlarını tehdit eder. 2015 yapımı bu filmde, genç çiftin enerjisi bize HiLeon’u hatırlatmadı değil…

 

Black Ice

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir